Şimdi Ara

Vonresort Golden Coast(Side) Hoteli tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler... 3 yetişkin 7 gece gideceğiz. Bu oteli düşünüyoruz daha çok ama sizce nasıldır tavsiye eder misiniz vonresort golden coastı? Side de yapacağız tatili eğer varsa başka otel önerilerinizi de alabilirim Side olmak şartıyla...

• hacım imkan varsa golden beachte konaklayın yan yanalar zaten..
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    Evet elite falan da var. Beach nasıl hocam orayı niye özellikle dediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz26sen26

Evet elite falan da var. Beach nasıl hocam orayı niye özellikle dediniz?
    hocam 2016 da konakladım beach'te. Açıkçası büyük binaları pek sevmem. beach kısmı club oda olduğu için çok ferah. zaten otelin komple her tarafı yemyeşil peyzajla kaplı.
    aqua parka yakın, yalnız deniz için 2 dk yürüme mesafesinde.
    biz çok memnun kalmıştık, yemekler(özellikle tatlılar çok iyiydi), içecekler kısaca her şey çok iyiydi.
    denizden bahsetmeye gerek bile yok. harika bir plajı ve iskelesi var otelin. denizi sığ derinleşmiyor bile.

eylül gibi tekrar gitmeyi düşünüyoruz, alırlarsa

sormak istediğiniz varsa, cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 19 Temmuz 2018; 20:50:1 >

Çok sağol hemşerim :) Ben de tam tersi büyük binalar hatta şekilli yüksek binalarda kalmayı seviyorum. Ama sakinlik de istiyorum. Golden Coast denize daha yakın havuz daha çok ve daha iyi gözüktü gözümüze. Google yorumları okudum geneli çok kötü demişler yok işte vonresort pişmanlıktır hergün her öğün aynı yemekler çıkıyor hep haşlama buğulama var. hiç et yok tatlılar berbat sahili taşlı falan yazmışlar kafa karıştırıyorlar çok....
  • ouz26sen26 O kullanıcısına yanıt
    sahilde kaya, taş vs rastlamadık hiç. defalarca sahilde yalın ayak git gel yaptığımız oldu:) bizim otelde her öğün kırmızı et ve çeşitleri vardı. karar sizin tabii ki:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    golden coast a gidecem tamamdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz26sen26

golden coast a gidecem tamamdır :)
    İyi tatiller şimdiden, iskelenin tadını çıkarın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.