Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aranizda android auto yu kablosuz kullanabilen var mi acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlperDönmez A kullanıcısına yanıt

Multimedia sistemimizin yapısı gereği (chip, hafıza vs) biz kablosuz android auto kullanamayız. Telefonumuz desteklese bile kullanamayız.

Ancak birileri normal android autoyu kablosuz kullabilmek için bir hub üretti. Kullananlar memnun. Fiyat biraz pahalı yurtdışı fiyatı şu an için 75 dolar (ekim teslimi) . Gönderi vergi şu bu 150-200 dolara gelir sanırım. Pratik olarak USBye bunu takıyorsunuz telefon buna kablosuz bağlanıyor. Gecikme falan yok diyorlar.

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

• 10 bin oldum Volvo XC40 Kullanıcıları 

Her yere yükledim buraya da yükleyeyim resmini

Volvo XC40 Kullanıcıları
  • Hayırlı, uğurlu olsun! Sağlıkla, huzurla daha nice on binlere inşallah!

• x-rayted kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Sağdaki 7,5 lt ortalama 10000 km ye mi ait yoksa o günlük sürüşünüzün mu acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Car Lover

Hayırlı olsun. Sağdaki 7,5 lt ortalama 10000 km ye mi ait yoksa o günlük sürüşünüzün mu acaba?

Her zaman fullerim. Fulleyince de TM i sıfırlarım. Yani o 7.5 , son deponun o ana kadarki ortalaması.

Arabanın 10bin km ortalaması ise 7.6.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x-rayted kullanıcısına yanıt
    t3 motor mu bir de 10bin ortalama hızı nedir acaba ??

• elmariachi321 kullanıcısına yanıt
    Ben yilbasinda yasadim ayni sorunu ama sonrasinda sanki aku bitmis gibi hic calismadi arac. Servis guncelleme yapti,duzeldi.

• canboca kullanıcısına yanıt
    Mayıs sonunda kristal beyazı 2021 T3 Inscription aldım. Navigasyon donanımı dahil 595 bin verdim. Yanlış bilmiyorsam 14 bin lira civarında zam geldi sonrasında.

• İtiraf zamanı:

Biliyorum yasal değil , biliyorum yapmamalıyız. Kimseye tavsiye etmiyorum. Yapar da başınıza bir kaza gelirse sorumluluk size aittir unutmayın.

D-100 (E5)e çıkar çıkmaz pilot assisti açıyorum. 75 veya 80 kmye sabitliyorum. 330 ml lik Pürsu şişemi sol alt direksiyon boşluğuna yerleştiriyorum. Ohh D100 boyunca eller serbest kullanıyorum. Dönüş yoksa çok işe yarıyormuş diğerlerinin söylediği gibi su şişesi sıkıştırma.

• bankerbilooo B kullanıcısına yanıt

Benim de 2000 km ortalamam 7.5 ortalama hız 39 ya da 41 idi. Karma kullanım diyebiliriz. Şehiriçi trafiğinde dur kalka girince 9-10 litre altında yakmıyor ama normaldir. Açık yolda 100-110 km/h geçilmediği sürece gayet makul tüketimi.

• auto_motive kullanıcısına yanıt
    anladım benim ortalama hızım 25 olduğu için baya fark ediyor sizlerinkinden

• bugün yazılım güncellemerinin yıllık bakım dışında ücretli olduğunu öğrendim. nasıl bi mantık bu ? illaha tüketici mahkemesine verin bizi diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bankerbilooo

anladım benim ortalama hızım 25 olduğu için baya fark ediyor sizlerinkinden

Ortalama hız 25 km/h olunca bu tür SUV araçlar 10 litreden aşağı zor yakar; XC40 da nispeten ağır bir araç segmentine kıyasla.. Boşverin dizel SUV da alsanız 7.5-8 litrenin altına zor düşerdi; o kadar farka değer 🙂

• Belki biraz garip bir soru olacak ama cevaplayan olursa sevinirim. Yasadigim yerden farklı bir ülkeden bir araç satın almak istiyorum. Firma güvenilir bir firma fakat yine de aracı teslim aldığımda ilave donanim olarak istediğim hususlardan sadece gözle tespit edemediğim özellikleri (park asist, intellisafe surround vb.) nasıl teyit edebilirim bilgisi olan var mı acaba? Aracı bana bir nakliye firması ile gönderecekler dolayisiyla araç basinda kontrol etme şansım da olmayacak gibi. Volvo on call uygulaması bu iş için kullanılabilir mi? Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Akal55

Belki biraz garip bir soru olacak ama cevaplayan olursa sevinirim. Yasadigim yerden farklı bir ülkeden bir araç satın almak istiyorum. Firma güvenilir bir firma fakat yine de aracı teslim aldığımda ilave donanim olarak istediğim hususlardan sadece gözle tespit edemediğim özellikleri (park asist, intellisafe surround vb.) nasıl teyit edebilirim bilgisi olan var mı acaba? Aracı bana bir nakliye firması ile gönderecekler dolayisiyla araç basinda kontrol etme şansım da olmayacak gibi. Volvo on call uygulaması bu iş için kullanılabilir mi? Teşekkürler...

Biz bunu bilemeyiz bizde volvo on call hükümet tarafından yasaklandı.

VOC u aktif etmek için satıcının size PIN kodu vermesi lazım. Çoğu ülkede hazır SIM kart ile veriyorlar. Enteresandır bazı ülkelerde de VOC aktif değil mesela koca Avustralya. Bunu satıcı ile görüşün.

VOC ta bu donanımlar görünüyor mu onu da kullananlara sorun anca onlar bilir. Facebookta XC40 grubuna üye olup sorun muhakkak cevap verirler. Burada bir arkadaş yasaklama öncesi araç sahibi olup hala VOC kullanabildiğini söylüyordu . O da okursa cevaplar sanırım

• Akal55 A kullanıcısına yanıt

Bu saydığınız özellikleri VoC ile kontrol etmeniz mümkün değil. Satıcınızdan konfigürasyon dokümanını e-posta olarak isteyebilirsiniz. Hangi ülkedesiniz ve aracı hangi ülkeden alacaksınız bilmiyorum ama en azından AB’de yetkili satıcıların belirlenen konfigürasyon dışında araç göndermesi pek olası değil diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanoz2000 -- 29 Haziran 2021; 0:37:32 >
  • Merhabalar beyer yakın zamanda XC40 alma düşüncem var ksa ne zaman makyajlanacak bilginiz var mı ona göre bekleyeyim ne dersiniz ?

• hakanoz2000 H kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. AB konusunda ben de sizin gibi düşünüyorum. Fakat maalesef hatalı işlemlerle muhatap olmaya o kadar alışık bir milletiz ki hep bir güven sorunu yaşıyoruz.

• https://www.youtube.com/watch?v=Tv8M33478Aw&feature=youtu.be

Bunu yapabilen var mi? Araci kumandadan calistirmayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperDönmez -- 2 Temmuz 2021; 4:27:9 >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.