Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Test aracı olmasa da showroom aracı olarak geldiğini söylemişlerdi bana da. Ben Bodrum’da yaşıyorum ve burada kirada oturduğumuz ev satışa çıkınca evi satın alabilmek için hem İstanbul’daki evimizi, hem de severek ve isteyerek aldığım, kullandığım XC40 T3 aracımı satışa çıkarmıştım. XC40 daha önce satıldı tabi ki : ). (Ağustos sonunda 490.000 TL’ye) Eylül ayında İstanbul’daki evimiz satılınca da XC40 T5 Plug in Hybrid modelini sormuştum. Geçen ayın sonuna doğru arayıp, sabit fiyat varsa yararlanmak istediğimi söylemiştim. Bu yıl kontenjandan iki araç alan bayiler olduğunu, onların bir tane showroom aracı bayide bulundurmak şartıyla satış yapabildiklerini söylemişti bana, Otokoç. Bende hemen hemen bütün bayileri aradım ve bir kısmı Kasım, Aralık gibi yeni araç gelme ihtimali olduğunu, Volvo ile görüşerek, istersem teklif verebileceklerini söylemişlerdi. Ben sadece beyaz renk ve bej koltuk istediğimden ve bu seçenek sadece üç bayide bulunduğundan, bana en uygun teklifi veren bayi ile 25.000 TL kapora vererek anlaştım. Araç gelecek olanların hemen hemen hepsi geçen ay sonu itibari ile 670.000 - 680.000 aralığında fiyat teklifi vermişti. Şu an ne teklif verirler bilmiyorum. Benim araç bir aksilik olmazsa Aralık ayında yeni showroom aracı geldiğinde (Volvo ancak böyle izin veriyormuş) bana teslim edilecek gibi. Araç gelip kullandığımda ilk izlenimlerimi buradan paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corylus -- 25 Ekim 2020; 19:29:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Volvo XC40 Kullanıcıları

Arkadaslar iyi aksamlar. Koltugun baldir destek tarafindaki deri cok kirisik ve sinir bozucu duruyor. Bunun duzelmesi icin bir cozum ve bidaha olmamasi icin bi fikrinolan var mi??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Osmantüre O kullanıcısına yanıt
    Çok temiz işçilik harika olmuş ✨👍🏻 güle güle kullanın

• dochollywood kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim sağolun

• Aracını yeni alan arkadaşlar; Volvo bayilerinin uyguladığı Seramik uygulama, kaput film kaplama, cam filmi ve deri koltuk koruma fiyatları nedir acaba? Bir de komple şeffaf film kaplama fiyatları nedir? Yaptıran varsa fayda/mahzur öğrenmek isterim. Saygılarımla. Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: puma78

Aracını yeni alan arkadaşlar; Volvo bayilerinin uyguladığı Seramik uygulama, kaput film kaplama, cam filmi ve deri koltuk koruma fiyatları nedir acaba? Bir de komple şeffaf film kaplama fiyatları nedir? Yaptıran varsa fayda/mahzur öğrenmek isterim. Saygılarımla. Selamlar.

Seramik yaptırmak yerine komple şeffaf kaplatmak daha uygun olabilir gibi geliyor uzun vadede. Komple kaplatma fiyatları biraz pahalı olabilir belki ama uzun vadede fayda sağlayacağını düşünüyorum. Yaptıran varsa ve sakıncası yoksa nerde yaptırıyorsunuz öğrenmek isterim. Ankara'da olan tekliflere açığım. Hayırlı akşamlar.

• bybrtlmn B kullanıcısına yanıt
    Bi dr arkadaşıma da pebble gri aldık geçen hafta geldi aracı. içi siyah deri klasik jantla çok şık oldu hiç yeni janta gerek yok bile bence! Ancak benim araç beyaz klasik jant sönük kalıyordu ekteli kantları kar lastikleriyle set aldım havası baya değişti👍🏻✨✨

Volvo XC40 Kullanıcıları

• Arkadaşlar bu arada benim araç 2019 temmuz olduğundan bagaj havuzu da eski tekdüze olandan. Halbuki yeni xc40’lar inscription havuzu ile geliyor ve çok çok kullanışlı. Önceki V40 advance’ımda bile vardı🤦🏻‍♂️ bu havuz taktırılabiliyor mu değiştirilebiliyor mu bilen yaptıran var mı acaba?? Ekteki gibi yani😎

Volvo XC40 Kullanıcıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dochollywood -- 27 Ekim 2020; 0:7:50 >
  • puma78 P kullanıcısına yanıt
    Arabanın dış tasarımında çok keskin geçişler var. Film sıcak soğuk geçilerinde şişebilir. Bende aynı fikirdeydim sizinle. Seramik yaptırmadım. Filmi ise çizilme ihtimali olan birçok yere yaptırdım. Örneğin kapının oturduğu araç gövdesindeki alt kısım, arabaya binip inerken çizilir diyerek film kaplattım. Fakat 1 haftada bu bölgeler şişti. Şişme sebebi işçilik veya malzeme kaynaklı da olabilir. Aracı tekrar götüreceğim yaptırdığım yere. Tabi tüm bu yaşadıklarımı araca seramik kaplattırmama sebep olmayacak. Sadece filmle ile ilgili değerlendirmeyi yaparken aracın tasarımsal detaylarını ve hangi kısımlara yapılacağını iyi düşünmek lazım.

• Stek Türkiye' nin sitesine girin kendinize en yakın bayiyi bulun
    Ppf kaplama yaptırın yaptıracaksanız
    Pvc kaplamanın ömrü az ve erken sararıyor
    Seramik kaplamanın ise pek bir numarası yok

• quote:

Orijinalden alıntı: dochollywood

Arkadaşlar bu arada benim araç 2019 temmuz olduğundan bagaj havuzu da eski tekdüze olandan. Halbuki yeni xc40’lar inscription havuzu ile geliyor ve çok çok kullanışlı. Önceki V40 advance’ımda bile vardı🤦🏻‍♂️ bu havuz taktırılabiliyor mu değiştirilebiliyor mu bilen yaptıran var mı acaba?? Ekteki gibi yani😎

Bu alışveriş poşeti tutucusu olan taban döşemesi 2021 modellerde Versatility pack içinde.

O pakette bir sürü birşey var ve 6700 TL falan.

Muhtemelen uyumludur diye düşünüyorum ama aksesuar sitesinde aracımıza uyumlu öyle bir şey yok belki de değildir.

Servise sormak lazım. Eğer sorarsanız ve uyumlu ise; fiyat bilgisi paylaşırsanız memnun oluruz.

• Ticari dehalari teslim aldigi araci internete koyuyor,
    Bu nasil bir kafadir gercekten merak ediyorum.
    Hem gercek kullanicinin onune geciyorlar hemde,
    Sifiri 600bin olan arabayi 550’den satinca kazanc elde ettigini dusunuyorlar bu kafadan bende istiyorum

Arkadaşınıza da size de hayırlı olsun. Klasik jant benlik değil (aracı alabilirsem inş), ama tabiki herkesin zevki kendine, siz beğendiyseniz güle güle kullanın =)

Ben de aynı jantlardan aldım, kardeş olmuşlar :)

Volvo XC40 Kullanıcıları

• Erkopge E kullanıcısına yanıt
    Çok iyi güle güle kullanın👍🏻✨

• Bugün T5 Hibrit motor için bayileri aradım. Eğer benim gibi almayı düşünen varsa Adana 'da gri renk bir adet ellerinde olduğunu ve 670 bin fiyat istediler. Ben beyaz istediğim için düşünmedim. Ama sarı sitedeki uçuk fiyatları görünce şok oldum. Umarım bir an önce bayilere bolca araçlar gelirde, bu galericilerin fahiş fiyat artışlarının ve yarattıkları kıskaçtan kurtuluruz.Almayı düşünen varsa adana volvo yu arayın arkadaşlar. Ayrıca Beyaz R design T5 aracı olup satmayı düşünen olursa almak istediğimi bilmenizi isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoriuss -- 27 Ekim 2020; 21:49:43 >
  • Yaklaşık 1 ay önce Ankara Arkas, İzmit Akgün ve Erzurum bayisinde vardı. Ama satılmış olabilir, sormak lazım.

• corylus C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yarın arayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: serbestkursum

Arabanın dış tasarımında çok keskin geçişler var. Film sıcak soğuk geçilerinde şişebilir. Bende aynı fikirdeydim sizinle. Seramik yaptırmadım. Filmi ise çizilme ihtimali olan birçok yere yaptırdım. Örneğin kapının oturduğu araç gövdesindeki alt kısım, arabaya binip inerken çizilir diyerek film kaplattım. Fakat 1 haftada bu bölgeler şişti. Şişme sebebi işçilik veya malzeme kaynaklı da olabilir. Aracı tekrar götüreceğim yaptırdığım yere. Tabi tüm bu yaşadıklarımı araca seramik kaplattırmama sebep olmayacak. Sadece filmle ile ilgili değerlendirmeyi yaparken aracın tasarımsal detaylarını ve hangi kısımlara yapılacağını iyi düşünmek lazım.

Teşekkür ederim. Özelden, bayii ve yerini de paylaşır mısınız sakıncası yoksa?

• Aracımı bugün aldım bekleyenler de tez zamanda alır inşallah.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.