Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bluetoothla bağlanılıyor tabi ki, bizim bahsettiğimiz apple carplay ya da android auto programları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saolun hocam

• alperen antalya kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam

• ermanceyhan E kullanıcısına yanıt
    Mesela android telefonumdaki uygulamalarda mi ekranda cikacak? Ne yarar sagliyor bluetootla baglanmaktan daha fazla?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen hafta bir ilan vardı 2019 R-design 395 e alınır, umarım burdan bir kullanıcı alır demiştim.. Aynı araç olduğuna eminim yani, 514 e ilanda birde 2. araç kullanılmadı vs hikaye yazmış.. Yazık gerçekten hiç mi kullanıcıya düşmez bu araçlar.. Dikkat edin böylelerine, satmayın almayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimaras89 -- 6 Haziran 2020; 23:18:20 >
  • İstediği kadar uçsun satamadıktan sonra

• Arabasını alan arkadaşlar çok merak ettiğim bi doru var. Apple carplay ile YouTubeden video izliyebiliyor musun?

• mimaras89 M kullanıcısına yanıt
    Bir ilan daha var dikkatimi çekmişti, çok da güzel rengi var ama gitmiş vitesin ön tarafına selpağın içine külünü bırakmış, küllük gibi kullanmış selpağı! Ben aracı alacak olsam sırf o görüntü nedeyle vazgeçerim. Keza, emniyet kemeri takılı resimli araçları direk pas geçerim araç araştırırken, önce bilinçli sürücü olacak ki malı da iyi olsun.

• Bir sorum daha olcak aracın ücretini ne zaman ödeyeceğiz. Benden limana geldiğinde yapacaksınız dediler bilgisi olan varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mimaras89

Geçen hafta bir ilan vardı 2019 R-design 395 e alınır, umarım burdan bir kullanıcı alır demiştim.. Aynı araç olduğuna eminim yani, 514 e ilanda birde 2. araç kullanılmadı vs hikaye yazmış.. Yazık gerçekten hiç mi kullanıcıya düşmez bu araçlar.. Dikkat edin böylelerine, satmayın almayın..
    Benimde dikkAtimi cekti ama arkadasim hayal dunyasi cok genis
    O paraya sifir km v60 cc var allah askina kafayi yemek lazim almak icin

• Arkadaşlar otv muafiyetli olarak yeni alim yapmis olanınız varsa sureci biraz anlatabilir mi? Ozellikle e barkodlu olmayan ıslak imzalı raporlarda sürenin 1 ayi geçtiği söyleniyor...bu sureci nasil kisaltabikiriz? Evraklari elden goturmemiz mumkun mu? Ilk basta kime ne vermemiz gerekiyor...birde arac almadan once mahkeme izni gerekiyor mu vasisi oldugumuz birinin ustune arac alirken? Bilgisi olan varsa bu konuda yazarsa memnun olurum

• cihanair kullanıcısına yanıt
    O kadar değerlendiyse bizim araçlar, satıp üzerine biraz ekleyip sıfır v60 cc yi almaya dünden razıyım :)

• AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, örneğin google maps ile ikinci bir navigasyona sahip olmuş oluyorsunuz , spotify, telefon rehberi böyle bazı programlar orta ekrana aktarılıyor ve kullanılabiliyor, siri ya da google asistan ile sesli komuta edebiliyorsunuz. Ben aracı almadan opsiyon olarak ekletmiştim (Araç XC 60 bu arada) ancak aracın kendi telefon uygulaması, kendi navigasyonu ve Bluetooth ile bağlanma imkanı olduğundan çok da gerekli bir şey olmadığını fark ettim alınca (henüz tam keşfedememiş olmakla birlikte ilk intibam bu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waysee21

Arabasını alan arkadaşlar çok merak ettiğim bi doru var. Apple carplay ile YouTubeden video izliyebiliyor musun?
    hiç bir araç üreticisi buna izin vermez. Çünkü bu sürüş güvenlğini tehdit eden bir durum. Jailbreak li cihazlarla bunu yapan var diyorlar ama benim ayrıntılı bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartacüs72

Aynen öyle, örneğin google maps ile ikinci bir navigasyona sahip olmuş oluyorsunuz , spotify, telefon rehberi böyle bazı programlar orta ekrana aktarılıyor ve kullanılabiliyor, siri ya da google asistan ile sesli komuta edebiliyorsunuz. Ben aracı almadan opsiyon olarak ekletmiştim (Araç XC 60 bu arada) ancak aracın kendi telefon uygulaması, kendi navigasyonu ve Bluetooth ile bağlanma imkanı olduğundan çok da gerekli bir şey olmadığını fark ettim alınca (henüz tam keşfedememiş olmakla birlikte ilk intibam bu)
    Mesajınızdan tam anlayamadım:) Şimdi bu paylaşılan ürüne para verip bluetooth ile apple car playı kullanmak mantıklı olur mu?

Bana çok mantıklı geliyor. Vergilerle filan 1200tl filan olur ama kablosuz şarjı kullanmanın ve kablo kalabalığı yapmamanın en iyi yolu bu. Tabi üründe sorunsuz akıcı çalışıyorsa. Onu artık aramızdan biri deneyecek. İlk ben verebilirim siparişi eğer gerekli olduğuna karar verirsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuleli160 -- 7 Haziran 2020; 22:8:31 >

• drserti D kullanıcısına yanıt
    Ya acaba kablosuz sarjı denediniz mi ? Hızlı sarj ediyormu . Kablo kullanmak istemiyorum

• Waysee21 W kullanıcısına yanıt
    Denedim. Çok hızlı şarjnettiğini söyleyemem. Normalde benim telefonum kendi hızlı şarjı ile sıfırdan 1 saat 40 dakika civarında şarj oluyor. Bununla 3 saatte ancakmolur sanırım.

• AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Kuzenim ile birlikte babasının üzerine mayıs ayında ötv muafiyetli araç aldık.
    Babasının raporu %94
    Raporda ruhsal ve zihinsel olarak tanı bulunuyordu: Demans hafif bunama %10
    Babasına vasi olmak için mahkemeye vasi kararı başvurusunda bulundu.
    Yaklaşık 2-3 ay sonra karar tebligat ile adresine geldi. Babasına vasi olarak atandı.
    Tabi iş bununla bitmedi. Vasi kararı gerektiren raporlarda ( ruhsal veya zihinsel sorun-bunama-alzheimer gibi durumlarda ) araç alabilmek ve noterden aracı tescil ettirebilmek için EK KARAR istediler.
    ST den aldığı proforma ile dilekçe verip başvuru yaptı yaklaşık 1-2 ay sonra da Mahkeme oldu ve hakim proformada yer alan şasi ve motor numaralı araç için alabilir onayını verdi. Ve yazilan ek karar da 15 - 20 gün içinde tebligat olarak adresine geldi.

Sonra ST den aracını faturasını kestirip evraklarını alıp babasından aldığı vekaletname ile noterden arabasını tescil ettirip plakasında şöförler odasından bastırıp teslim aldı.

Vasi kararı gerektirmeyen durumlarda %90 üzeri raporu olan kişiler direk gidip ötv muafiyetine giren istediği aracı alabilirmiş
    Ek bir karar veya vasiye gerek yokmuş.

Bizimde süreç bu şekilde ilerleri umarım size yardımı olur bilgi kirliliğine de engel olmuş oluruz 😄😄

• dgnoztrk D kullanıcısına yanıt
    1 Haziranda gemi geldi, 3 Haziranda gümrükten geçti aynı gün parayı havale ettim, bu hafta içinde de araç teslim edilecek, benim süreç bu şekilde.

• DenizŞimşek D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim bilgilendirmeler için hayırlı olsun sizede

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.