Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracı uzun bir süre sonra gece kullanma şansım oldu, iç ambiyans aydınlatma çok zarif ve şık bence. Tavandaki renkli olanlardan bahsetmiyorum, kapı kollarının içindeki ve konsoldaki alüminyum bölge üstlerindekinden bahsediyorum. Acayip premium hava katmış hayran kaldım, bu şekilde olduğunu bilmiyordum. Tavandaki renkleri de istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz ama o olmasa bile tek başına yeterli olurmuş. 2020 öncesinde var mıydı bilmiyorum ama bu bahsettiğim aydınlatma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperen antalya kullanıcısına yanıt
    emin ol pişman olmayacaksın benim aracımda glacier gri , mart ayından beri kullanıyorum
  • dgnoztrk D kullanıcısına yanıt
    ben mart ayında 5000 tl ye yaptırdım. 1- cam filmi 2 numara, gayet iyi. yoksa pişersin. 2- seramik kaplamayı çoğunluk gereksiz buluyor ama mart ayından beri arabamı yıkamaya götürmedim. sadece ıslak mikrofiber bez + kuru bezle siliyorum araba ışıl ışıl parlıyor. ne kuş pisliği ne yağmur damlası ne çamur. tertemiz biniyorum..
  • ermanceyhan E kullanıcısına yanıt
    high aydınlatmaya bazıları olumsuz yorum yapıyor ama 6-7 farklı renk seçeneği ile naif bir ortam katıyor. ayrıca bendeki gibi çocukları olanlar için eğlenceli. baba bugün yeşil olsun baba bugün mor olsun diyerek eğleniyor.
  • bkarab B kullanıcısına yanıt
    Selamlar, seramik uygulamayı nerede yaptırdınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • huseyyil kullanıcısına yanıt
    izmir bayii volcar gaziemir
  • bkarab B kullanıcısına yanıt
    Seramik uygulama için ne ödediniz acaba?

• Seramik uygulama yerine duzenli boya koruma ve pasta cila oneririm

• AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Pemcere kenarı krom çıtaları nerde var hocam, bende çok qlmak istiyorum.

• Volvo XC40 KullanıcılarıBu gerçekten işe yararmı acaba car playı kablosuz kullanmak harika olurdu

• Waysee21 W kullanıcısına yanıt
    Bunu bende sepete armıştım ama daha incelemedim. Merak ediyorum kullanan, işe yaradığını duyan var mı ?

• Arkadaşlar bugün st aradı. Aracın üretildiğini 26 haziran ve 4 temmuzda gelecek gemilerin birisinde olacağını iletti. Hangi gemide olduğu önümüzdeki hafta belli olacakmış. İnşallah 26 haziranda kavuşuruz))

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Bana 2.000 tl düşürdüler. (Raporlu)

• Bende eşime aldım... şimdi burada ötv muafiyetli alınan araçlarda yaşanan sorunları okuyunca, canımı kıl payı kurtardığımı anlıyorum:) birde eski aracını(xc40) geçen sene 127.5 e satmıştık 1.5-2 yıl çocuktan dolayı işe gitmeyecek kapıda masraf yapmasın diye, şimdi o aracın 2. Ellerine bakıyorım 190-200 ediyor. Onuda yerine koyamayacaktım, allah yüzüme baktıda aracı erken alabildik.... aracını alamayan tüm arkadaşlar biran önce kavuşurlar umarım.

• Waysee21 W kullanıcısına yanıt
    Bu modeli çalışıyormuş, 2.0 olan yani. Volvoda kullandıkları videolar var gayet düzgün çalışıyor, ama işte fiyatına değer mi bilemedim ben de. Bir de yurtdışından gelicek sonuçta

• gkanbur G kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Ne zaman sipariş vermistiniz

• ermanceyhan E kullanıcısına yanıt
    Anlayamadim zaten telefonun bluetootu ile arabaya baglanamiyormuyuz direk olarak? Kablosuz sekilde?

• Volvo XC40 Kullanıcıları Volvo XC40 Kullanıcıları
    Burada ornekler var...baska nasil bu pencere kenarlarina krom cita yaptirilabilir bilen varsa lutfen yazabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.