Şimdi Ara

Volvo XC40 Kullanıcıları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.766
Cevap
133
Favori
559.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok normalde aldıysanız iyi yapmıssınız bence...ÖTV muafiyetlilerde olay su belli bir fiyat sınırı var o fiyat sınırında da alınacak arac 3-5 tane ile sınırlı ...o modellerden biride xc40 oldugundan cok fazla muafiyetli alan var...sizin gibi alanda coktur ama muafiyetli alan kisilerin ortak paydası olan bir arac oldugundan siz muafiyetlileri cok goruyorzsunuz burada :D

anladıgım kadarıyla siz muafiyetli almadıgınız icin jant degisikligine izin vermisler...örnegin biz alamıyoruz farklı jant bu yuzden ...

özellikle ondan sordum siz muafiyetlimi aldınız diye...bende fark ödeyip degistirmek isterdim jantı
  • AlperDönmez A kullanıcısına yanıt
    Anladım şimdi, bilgi için teşekkürler :) Çok bir şey ekletmedim ben de, jantta ufak bir değişiklik, baldır desteği, arka bagaj için file eklettim.
    Zaten son gelen araçlara neredeyse her şeyi koymuşlar, ekstra bir opsiyona gerek kalmadı.
  • huseyyil kullanıcısına yanıt
    eklemeler dısında yanı bu baldır destegi file ve jant dısında ne kadara mal oldu size araç ? indirim filan yaptılar mı?
  • huseyyil kullanıcısına yanıt
    eklemeler dısında yanı bu baldır destegi file ve jant dısında ne kadara mal oldu size araç ? indirim filan yaptılar mı?
  • 1-2 tane daha yokmuydu anahtar
    Volvo XC40 Kullanıcıları
    Volvo XC40 Kullanıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperDönmez

Böyle birşey nasıl olabilir ki...city pack paketi ekletiyoruz.. city pack paketinde de high aydınlatma var...bunun muafiyetlisi yada muafiyetsizi olur mu...
    Ambiyans aydinlatma bendede yok vallahi hic takilmadim

• dgnkr kullanıcısına yanıt
    Bayilere uyuz oldum ne zaman gelecek ne gelecek kimse bilmiyor ya

• cihanair kullanıcısına yanıt
    ambians ayınlatma aslında volvoda yok...bunlarda olan ic aydınlatma high diye geciyor..yanı oyle bmw mercedesteki gibi led cizgi aydınlatma degil zaten...
    Hayırlı olsun sonunda aldınız s60cc yi :D güle güle kullanın ...ALLAh kazadan bela göstermesin...volvo 3 anahtar veriyor biri suya dayanıklı...ama bizde kırmızı renk vermiyorlardı hepsi siyahtı xc40larda yanı...sizdeki kırmızı guzel olmus...
  • quote:

ambians ayınlatma aslında volvoda yok...bunlarda olan ic aydınlatma high diye geciyor..yanı oyle bmw mercedesteki gibi led cizgi aydınlatma degil zaten...
    Az once arabaya bindim
    Kapilarda icerdem aydinlatma yok mesela Sanirim olmasi icin ayri birsey almak lazim

• quote:

Az once arabaya bindim
    Kapilarda icerdem aydinlatma yok mesela Sanirim olmasi icin ayri birsey almak lazim

• Bulldog gibi araba ya. İnsanın kullanası değil öpesi geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Xc40 a mı yoksa sizin v60cc yemi

• quote:

Orijinalden alıntı: drserti

Xc40 a mı yoksa sizin v60cc yemi
    V60 cc

• Hani arabanızın fotolarını göremedik hocam, hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volvo high aydınlatma assagıda linkini attıgım sekilde... arabalarını alanlar bakarken bu şekilde bakabilir
    https://www.youtube.com/watch?v=nFVkA8Gm08o
    https://www.youtube.com/watch?v=ryhKjtkcx2c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperDönmez -- 21 Şubat 2020; 20:27:0 >
  • quote:

Hani arabanızın fotolarını göremedik hocam, hayırlı uğurlu olsun, tekerine taş değmesin.
    Paylasim
    Volvo XC40 Kullanıcıları
    Volvo XC40 Kullanıcıları
    Volvo XC40 Kullanıcıları
    Volvo XC40 Kullanıcıları
    Volvo XC40 Kullanıcıları
    Volvo XC40 Kullanıcıları

• quote:

Eminim hocam, benim aracım üretildi, sipariş ekranında kodu görünüyor. Kesin var.
    Hocam , uzatmaya gerek yok. Bize kesin yok diyorlar . Bakın Cihana da öyle söylemişler.
    Ya doğrusunu bilmiyorlar. Ya da belki sizin siparişten sonra paket içeriği değişti. Sizde olacak bizde olmayacak belki de.

Vaktiniz varsa ben durumumu anlatayım:

Siz siparişi Ocakta verdim dediniz sanırım. Ben aralık ayında Volvo sitesinde 270 bine XC40 fiyatı görünce - o zaman muafiyet limiti 240 idi biliyorsunuz- 3-5 indirim yapsalar muafiyete girer mi diye aradım. Girmez, girmiyor çükü o fiyat gerçeği ifade etmiyor o fiyattan gelen araba hepsinde ek paketler var dediler. Ancak 2020 modellerde donanımı kırpıp muafiyete sokacak bir model çalışması yapılıyor, olacağı da kesin değil. Olursa da Mayıstan önce gelmez dediler (keşke bunu demeseydiler çünkü ben Mayısa kadar olmayacak diye peşini bıraktım - 2 haftada bir ara deseler belki ilk çıktığında yakalardım). Sonra muafiyet 303e çıkarıldı, ben hala Mayıstan önce XC40 gelmeyeceği için başka markalara bakıyorum ama C5 karoq falan hiç beğenmiyorum. Neyse Ocak 18 veya 19da bu sefer kendim gittim Volvoya. Evet böyle bir muafiyete uyan araç oluşturuldı . Ancak siparişleri açılmadı bakın şuradaki Momentumdan eksiklikleri harman kardon yok yan aynada kararma blıs yok bir de iç arka ışık yok dediler. İyimiş bu da yeter biz istiyoruz dedim. Sipariş açılmadı 27 ocakta açılır diye tahmin ediyoruz dediler. 27 Ocakta kapora cebimde gittim. Hala açılmadı, 1 hafta sonra 3 Şubatta açılır dediler. Bu sefer gitmedim 4 şubatta mail attım. 5 şubatta aradı açıldı dediler ben hemen o gün kapora verdim. Bana Mayıs teslim diyorlar. Muhtemelen sizin siparişle bizim sipariş arasında bir değişiklik olmuş ve belki de ben 1-2 günle kaybettim çünkü siz ocakta sipariş verdiniz ben ocak 18-19 haftasonu olumsuz cevap aldım. Belki 2-3 gün önce gitsem sizle aynı zamanda teslim alacaktım.

Ben de aynı şekilde 3 ay kadar bekledim haber; Gelmeyince zaten önceden XC40 D4 aracımı satmış olduğum için, farklı ve yeni bir model olsun diye bu sefer Bmw'ye yöneldim. Ama bahsettiğiniz üzere bayiler bile V60cc'in geleceğini bilmiyordu. Haberim olsaydı beklerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

Ben de aynı şekilde 3 ay kadar bekledim haber; Gelmeyince zaten önceden XC40 D4 aracımı satmış olduğum için, farklı ve yeni bir model olsun diye bu sefer Bmw'ye yöneldim. Ama bahsettiğiniz üzere bayiler bile V60cc'in geleceğini bilmiyordu. Haberim olsaydı beklerdim.
    15 gun butun bayileri aradim genel merkezi aradim
    Denizli bayisi olmasa bende vazgeciyordum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.