Şimdi Ara

VOLVO XC 60 (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
45
Favori
236.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doerdem

Merhaba arkadaşlar
    Sıfır Xc60 D4 motor araç aldım. Araç advance+comfort+driver support paket. Ama ön park sensörü yok.

Araç yüksek ve kaputun bittiği nokta belli olmadığı için manevralarda bir uyarı sistemi olmalı diye düşünüyorum. Ön tarafa sensör taktıracağıma, panjurun içine kamera yerleştirebilir ve mevcut ekrandan arka kamera gibi ön tarafın görüntüsünü alabilir miyim? Yaptıran veya bilen birisi fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

İyi akşamlar

Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim, umarım memnun kalırsınız.

Ben ön kamera taktırdım yetkili serviste. Fakat ön kamera yanaşmalarda kullanmak üzere tasarlanmadı. Panjura montajı yapılıyor ve ekranı ikiye bölerek 45 derecelik bir görüş sağlıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=T7bWkAJ9Upw

Ön park sensörünü daha çok öneririm, yanaşmalarda verimli çalışıyor.

VOLVO XC 60 VOLVO XC 60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇAĞLAR SERTAN KASIMOĞLU -- 5 Aralık 2016; 8:51:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

hem kriz var diyorsunuz hemde maşallah forumda xc60 lar xc90 lar akıyor işte chp zihniyeti bu

Ne alaka şimdi?

Krizin sebebi belli, önce makam araçlarına(uçak,zırhlı taşıt,her türlü motorlu araçlar vs vs..) bakılsın, halkın arabasına göz dikmeye çok vakit var. Sarayın faturalarını halk ödüyor, bu zihniyet nedir peki?
    Ayrıca araba aldıkça Devlete de vergi ödenmiş oluyor.

Siyasi parti içerikli mesajınızı düzeltiniz yoksa yönetime bildirilecektir.

Saygılar.
  • quote:

hem kriz var diyorsunuz hemde maşallah forumda xc60 lar xc90 lar akıyor işte chp zihniyeti bu

Ne alakası var dediğinizin?

Bıkmadınız milleti kutuplaştırmaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winniesertan

quote:

Orijinalden alıntı: Doerdem

Merhaba arkadaşlar
    Sıfır Xc60 D4 motor araç aldım. Araç advance+comfort+driver support paket. Ama ön park sensörü yok.

Araç yüksek ve kaputun bittiği nokta belli olmadığı için manevralarda bir uyarı sistemi olmalı diye düşünüyorum. Ön tarafa sensör taktıracağıma, panjurun içine kamera yerleştirebilir ve mevcut ekrandan arka kamera gibi ön tarafın görüntüsünü alabilir miyim? Yaptıran veya bilen birisi fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

İyi akşamlar

Aracınızla kazasız belasız sürüşler dilerim, umarım memnun kalırsınız.

Ben ön kamera taktırdım yetkili serviste. Fakat ön kamera yanaşmalarda kullanmak üzere tasarlanmadı. Panjura montajı yapılıyor ve ekranı ikiye bölerek 45 derecelik bir görüş sağlıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=T7bWkAJ9Upw

Ön park sensörünü daha çok öneririm, yanaşmalarda verimli çalışıyor.

VOLVO XC 60 VOLVO XC 60

Yanıt için teşekkür ederim winniesertan.

Sizi bizi bırakın hakikatten artık. Siyaseti buradan hiç yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Benle beraber mi? Kazandın hüloooooo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 2015 XC60 D4 Advance paket 40000km almak üzereyim. Kullanan arkadaşların önerileri olur mu acaba? Kronik sorunu var mı? Memnun olmadığınız bir özelliği var mı? Tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sycelik -- 3 Ocak 2017; 21:58:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycelik

Merhaba arkadaşlar. 2015 XC60 D4 Advance paket 40000km almak üzereyim. Kullanan arkadaşların önerileri olur mu acaba? Kronik sorunu var mı? Memnun olmadığınız bir özelliği var mı? Tavsiye eder misiniz?

hocam fiyatı nedir almayı düşündüğünüz aracın?ben de bu aralar bakıyorum ama fiyatlar iyice arttı gibi gözüküyor
  • S60 kullanan biri olarak, yine volvo olan xc60 almak istiyorum.
    Aracın atikliği, yol tutuşu falan nasıl arkadaşlar. 180 hp yetiyormu bu araca ?
  • Hangi xc60'a bakıyorsunuz, 180 hp dediğinize göre d4 herhalde?
  • Evet D4 olanına bakıyorum
  • Merhaba,

Ben 1 yil kadar d3 s60 kullandim, son derece begendigim bir araba oldu, herkese onerdim.

Yakin zamanda xc60, 2016 model kiraladim ve 1 hafta boyunca s.ici ve disi kullandim.

Ailemde bir adet x3 (2014) dizel bulunmakta dolayisi ile kiyas yapma firsatimda oldu.

Xc 60, sinifin en konforlu koltugu (aynen s60), en basit dasboard una sahip. Motoru gayet yeterli ve sehirici 9 lt tuketmekte (x3 te buna benzer tuketiyor). Kullanimi, manevrasini ben begendim, ataklik olarak x3 den cok az farkla yavas, sanirim sanziman nedeni ile. Ic mekani fark edilir sekilde daha sessiz. Bagaj biraz daha dar x3 e gore.

Arabanin 2 ceker olmasi bence bir problem yaratmiyor, kar lastigi oldugu taktirde, zaten x3 unde 4 ceker sistemi kademeli devreye giriyor ve cok ciddi bir fark arz etmiyor.

Benim tavsiyem, biraz donanimi bol bir 2.el bulup en az 2 yil kullanacak sekilde kendinizi programlamaniz. Alirken, 2. ellerde ciddi miktarda kiralik araba cikmasi oldugunu bilerek alin (yuksek donanim, cift malzemeli direksiyon (siyah + aluminyum garniturlu) olanlar kiralik degildir, en basit tespit olarak.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• D.Olcer D kullanıcısına yanıt
    Eski d3 ile d4'ü karşılaştırırsanız nasıl? Yeni D4'lerde biliyorsunuzdur hem şanzuman hemde motor yenilendi.
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    D3 s60 ile d4 xc60 u kiyaslamak gerekirse, kesinlikle yenisi tutumlu, kilo farkina ragmen daha atak, daha sessiz (ama izolasyon farkli olabilir), sanziman goreceli olarak (kimisi geleneksel otomatik sever, ben cift kavrama seviyorum) bence daha verimli, hizli ve tepkili. Bence guzel bir motor olmus, her yonden gelistirilmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • D.Olcer D kullanıcısına yanıt
    Benim birkaç ay oldu sıfır xc60 alalı.Araç 5.000 km oldu.Hiç şehir dışına çıkmadım.Tümü şehir içi kullanım yakıt tüketimim 6.4 lt.Siz nasıl 9 lt tütekiyorsunuz anlayamadım.Ki performanslı kullanıyorum aracı.
  • D4 daha mantıklı geliyor. S60 aracımı satıp bu suvdan almak istiyorum. Kiralık araç olma ihtimali uyarınız için teşekkürler. Bunu dikkate alacağım.

Açıkcası bu araçlara dokunmatik olmayan, 7" ekranlar hiç yakışmıyor. Sensus var ama ingilizce ve benim tarzan ingilizcem, türkçe cadde isimleri ile zor bir kullanım oluyor.
    Diğer türlü aracı beğeniyorum.

Şubat ayı içerisinde kampanya olacağı söyleniyor. Yeni Ötv ayarlaması bu araçlara nasıl yansıyacak bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfozum

Benim birkaç ay oldu sıfır xc60 alalı.Araç 5.000 km oldu.Hiç şehir dışına çıkmadım.Tümü şehir içi kullanım yakıt tüketimim 6.4 lt.Siz nasıl 9 lt tütekiyorsunuz anlayamadım.Ki performanslı kullanıyorum aracı.

Süspansiyon nasıl bu araçta biraz sert olduğu söyleniyor. bende ilgileniyorum bu araçla bilgi verirseniz memnun olurum.
  • Süspansiyonlar evet bi tık sert ama rahatsız edici değil. Tam tersine zevkli spor bir sürüş sağlıyor. Ben sedan s60'tan suv xc60'a geçtiğimde yol tutuş olarak (pozitif anlamda) çok şaşırmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Süspansiyonlar evet bi tık sert ama rahatsız edici değil. Tam tersine zevkli spor bir sürüş sağlıyor. Ben sedan s60'tan suv xc60'a geçtiğimde yol tutuş olarak (pozitif anlamda) çok şaşırmıştım.

Teşekkür ederim.
  • 2017 modellerin makyajlı geleceği söyleniyor acaba doğru mudur?
  • Kasa değişiyor martta cenevre otomobil fuarında tanıtılacak...
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.