Şimdi Ara

Volvo vs Scaina Tır kazası. Volvo yine acımamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video linki :https://www.instagram.com/p/Btk6iDegoX-/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1fayc0yb1v4ur

Volvo yine bildiğimiz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperchargerrEgeaa -- 7 Şubat 2019; 14:9:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Volvo vs Scaina Tır kazası. Volvo yine acımamış

• Kaç ay önce açmıştım bu konuyu ben. A sütununun sağlamlığı muntazam ama.
  • İnternetin hayırlı olsun demek istemiyorum ama kendimi tutamıyorum

• Volvo tıra da acımamış kafa atmış

• Volvo resmen Bal porsuğu misali dayılanmış koca tıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassa

İnternetin hayırlı olsun demek istemiyorum ama kendimi tutamıyorum
    Yeni gördüm videoyu

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Kaç ay önce açmıştım bu konuyu ben. A sütununun sağlamlığı muntazam ama.
    Vallaha hocam efsane sağlammış tır daha çok hasar aldı nerdesiye

• neden gidip çarptı..ben bunu taktım kafaya..

• quote:

Orijinalden alıntı: fluminense

neden gidip çarptı..ben bunu taktım kafaya..
    Aracın içinde başka bir şeyle ilgileniyordu muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperchargerrEgeaa

Aracın içinde başka bir şeyle ilgileniyordu muhtemelen

Alıntıları Göster
    bendeki linea ile vursa..off off kıyma olurdu kıyma..

• quote:

bendeki linea ile vursa..off off kıyma olurdu kıyma..

Alıntıları Göster
    Benim meganeye vursaydı hazır oraya gömülürdük çamurluklar plastikten

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperchargerrEgeaa

Benim meganeye vursaydı hazır oraya gömülürdük çamurluklar plastikten

Alıntıları Göster
    megane ın çsmurluklar plastik mi? clio nun plastik sanıyordum.😂😂.Allah bizleri korusun

• quote:

megane ın çsmurluklar plastik mi? clio nun plastik sanıyordum.😂😂.Allah bizleri korusun

Alıntıları Göster
    Evet plastik hatta megane geubunda atmıştı birisi aracı dolu altında kalmış çamurlukları delik delikti sanki sikahla saldırmışlar gibi

• quote:

Alıntıları Göster
    Çamurlukların plastik olması ile güvenlik arasındaki bağlantıyı bana açıklar mısınız?

• High Quality kullanıcısına yanıt
    açıklayamazlar, elbette alakası yok.

donanimhaber, otomobil genel' de bile seneler geçiyor ama fikirler pek de değişmiyor. ben 2006' da üye oldum buraya, aynı konular ve aynı doğrultuda yorumlar atılırdı sürekli. bazıları geyikti tabi. ama cidden bilmeyenler çoktu.
    sene olmuş 2019, düşünün.

dışarısı daha beter, euroncap/nhtsa/iihs vb. bazı kurumlar olduğundan, bize satılan araçların hemen hepsini test ettiklerinden filan kimsenin -çoğunluğu genelliyorum tabi- haberi yok diyebiliriz. şaşırıyorum bazen, adam 2 bin liralık televizyon alırken iki ay düşünüyor, araştırıyor; domates alırken bile sağına soluna bakıyor ama ufak bir servet sayılacak fiyatlardan otomobil alırken hiç mi araştırmıyor diye. demek ki araştırmıyor, belki en fazla domates gibi sağına soluna bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalsiyum 17 -- 8 Şubat 2019; 21:17:35 >
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    volvonun da ön çamurluk plastik o zaman..basbayağı ilişkili,ilişkili olmasaydı bmw mercedes gibi markalar da plastik kullanırdı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalsiyum 17

açıklayamazlar, elbette alakası yok.

donanimhaber, otomobil genel' de bile seneler geçiyor ama fikirler pek de değişmiyor. ben 2006' da üye oldum buraya, aynı konular ve aynı doğrultuda yorumlar atılırdı sürekli. bazıları geyikti tabi. ama cidden bilmeyenler çoktu.
    sene olmuş 2019, düşünün.

dışarısı daha beter, euroncap/nhtsa/iihs vb. bazı kurumlar olduğundan, bize satılan araçların hemen hepsini test ettiklerinden filan kimsenin -çoğunluğu genelliyorum tabi- haberi yok diyebiliriz. şaşırıyorum bazen, adam 2 bin liralık televizyon alırken iki ay düşünüyor, araştırıyor; domates alırken bile sağına soluna bakıyor ama ufak bir servet sayılacak fiyatlardan otomobil alırken hiç mi araştırmıyor diye. demek ki araştırmıyor, belki en fazla domates gibi sağına soluna bakıyor.
    Takmamak lazım da insan dayanamıyor. Her adımımızda geriye gidiyoruz, içim acıyor.
    Bak üstte ne yazılmış. Cevap versen 2 sayfa açıklasan nolacak? Hiç..

• fluminense kullanıcısına yanıt
    Kazalarda dış kaporta aksamının metal veya plastik olması kayda değer bir güvenlik sağlamıyor. He ufak çaplı kazalarda bir avantajı olabilir, plastik gibi kırılmaz vs. Pahalı araçlarda plastik kullanılmaması da hem maliyet hem de algı kaynaklı olsa gerek. 400 bin verip Mercedes alıp çamurluğun plastik olmasını hazmedemez özellikle bizim insanımız.
    Diğer daha ucuz markalar için de hem maliyetten hem de ağırlıktan tasarruf. Aynı zamanda pek uğraşmadan yaya güvenliğini arttırma gibi bir avantajı da var.
  • nacker kullanıcısına yanıt
    bu hesapla önümüzdeki yıllarda güvenlik adına araçların kaporta aksamının bir kısmı veya tümü plastik olacak demektir..bekleyip görelim ama hiç sanmıyorum.renonun plastik takıntısı olsa olsa maliyettir.siz üstünüze alınmayın,bunu savunan da en kibar tabirle saf olsa gerek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.