Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arabaci_58

benzinli bir araç için güzel değerler ama bu değerleri araç bilgisayarındaki ortalama hız, bulunduğunuz şehir, yol ve trafik şartları gibi etmenlerle desteklerseniz daha iyi olur yoksa siz 180 bg T4 motorla benim D2 aracımdan az yakıyorsunuz

senin ortalamayıda paylasta gorelim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozix F kullanıcısına yanıt
    1500 km den sonra ciddi sekilde 1-1.5 lt dustu tuketim ama ben tuketimlerimi paylassam dh ye giren dizel araba almaz :-D 1.6 benzinli araca binsem herhalde 15 lt yakarim :-D @fozix

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene V40 ı ilk gördüğümde lansman rengi olan blitz maviyi çok bğeenmiştim ama şimdi istediğim donanımda(uygun fiyatlı) araç bulamıyorum

Arkadaşlar yorumlarınız benim için çok önemli
    blitz mavi - opak kırmızı - r-design rebel mavi arasından sizce en güzeli hangisi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

2012 yilindan itibaren arac yili 1 ocak olarak degistirildi. 2014 model araci 2013 ekim kasim gibi aylarda satilamiyor

Selam,

küçük bir düzeltme yapayım. Fabrika model yılı 2014 olsa bile araç 2013 yılı içerisinde üretilmiş ise, ister 2013 ister 2014 yılında tüketiciye satılsın, 2013 olarak tescil edilecektir. Yani araçlar elbette ki satılabilir ancak ruhsatta yazan model yılı, aracın üretildiği yıl olarak tescil edilecektir.

sevgiler
  • bizim xc70 değiştirelim dedim v40 cc niyetine girdik ama kırmızı r designı görünce işler değişti. v40 powershift d2 r design kırmızı siparişi verdik (hanımın da onayıyla tabi ki) h inşallah 25 kasım gibi elimizde olacak.
  • eczek E kullanıcısına yanıt
    Güzel seçim...
  • arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Aracı genelde haftanın 2 günü akşam yoğun trafikte (İzmir'de olanlar bilir) bornova-alsancak-narlıdere güzergahında kullanıyorum. haftasonu da otaban ağırlıklı olarak yollara düşüyorum. Otobanda hız hevesimi alıp , şehir içinde de elimden geldiğince sakin kullanmaya çalışıyorum :)) T4 ile bu biraz zor ama benzin fiyatlarını gözümün önüne getirince imkansız da değil :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczek

bizim xc70 değiştirelim dedim v40 cc niyetine girdik ama kırmızı r designı görünce işler değişti. v40 powershift d2 r design kırmızı siparişi verdik (hanımın da onayıyla tabi ki) h inşallah 25 kasım gibi elimizde olacak.

Hayirli olsun, rdesign paket ve base paket haricinde baska bi donanim var mi aracinizda? Birde anlastiginiz fiyati yazarsaniz sevinirim ben 80bin fiyat aldm

• quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

Aracı genelde haftanın 2 günü akşam yoğun trafikte (İzmir'de olanlar bilir) bornova-alsancak-narlıdere güzergahında kullanıyorum. haftasonu da otaban ağırlıklı olarak yollara düşüyorum. Otobanda hız hevesimi alıp , şehir içinde de elimden geldiğince sakin kullanmaya çalışıyorum :)) T4 ile bu biraz zor ama benzin fiyatlarını gözümün önüne getirince imkansız da değil :))

Salı gunu narlidereye dogru giderken onumde bi beyaz v40 gidiyodu, daha dogrusu ben onun arkasina gecip butun yolu arkasinda gittim iyice süzmek icin acaba senmiydin o dostum ben incir altina dogru ayrildim v40 da otobana girdi

• v40 almayı düşünüyorum.en yakın satış bayii 350 km ötede.onun için forumları takip ediyorum.Tüm bayilerden fiyat almaya çalışıyorum.Dün bir bayiden aldığım teklif aşağıda görüşleriniz alabilirmiyim
    D2 1.6 115HP PREMİUM Powershift
    TFT ekran- digital gösterge paneli
    High Perf. Müz. Sis. Bluetooth
    T-Tech Textile
    76300 tl
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    ekstra cam tavan var.
  • eczek E kullanıcısına yanıt
    başka renk otomatik rdesign gelecekmiymiş o bayiye hiç sordunuz mu? ben bugün görüştüğüm bayiye gittim 2 gün önce satılmış benim almayı düşündüğüm beyaz D2 otomatik rdesingn

Edit:
    bu arada nerden aldınız izmir mi yoksa? bugün satış temsilcisi kırmızı renk sattık dedi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 15 Kasım 2013; 14:46:07 >
    yok istanbuldan aldım gerçi volcar arkas hepsi aynı belki de bana gönderiyorlardır. :))
  • İZMİR BAYİSİNE BİR KIRMIZI BİRDE BEYAZ R DESGN İNMİŞTİ ONLARI ALSAYDINIZ ?? BEN MAVİSİNİ İZMİRE GİTMEDEN KENDİME ALDIM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozix

İZMİR BAYİSİNE BİR KIRMIZI BİRDE BEYAZ R DESGN İNMİŞTİ ONLARI ALSAYDINIZ ?? BEN MAVİSİNİ İZMİRE GİTMEDEN KENDİME ALDIM :)

ya işte o beyaz 2 gün önce satılmış, ben onunla ilgili görüşmüştüm geçen günlerde. bugün test sürüşüne gittim arabanın akibetini sordum satıldı dediler. en yakın şubatta 2 adet r design gelecekmiş beyaz biri cam tavan diğeri normal

Edit: ama bana gemide denmişti ya gelmiştir yada o gelen dizel otomatik değildir belki. çünkü ben dizel otomatik sormuştum.

Edit 2: bu arada bayiler bu baktıkları ekrandan sadece kendilerine gelecek araçlarımı görüyor yoksa hepsinimi görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 15 Kasım 2013; 16:36:51 >

Bu hafta sahil yoluna inmedim (yanlış hatırlamıyorsam). Gördüğün araç R-Design'miydi? Aracın ön tarafını kaplayan biraz iri birini gördüysen kesin benimdir :))
  • Bu arada Dizel-powershift sahibi arkadaşlar; acaba araçlarının performanslarından genel olarak memnunlar mı?
  • dgnkr kullanıcısına yanıt
    yok r design değildi, dizelmiydi benzinlimiydi onuda hatırlamıyorum şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

Bu arada Dizel-powershift sahibi arkadaşlar; acaba araçlarının performanslarından genel olarak memnunlar mı?

Onceki araciniz benzinli ya da beklentiniz yuksekse uzebilir tabiki her kucuk hacimli dizel gibi ama standart 1.6 dizel gucunde bir arac aldiginizi bilerek kullanirsaniz uzulmeniz icin bir sebep yok gayet yeterli

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.