Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: <borabora>

17" jantın yanakları da 45mm ise bence sıkıntı yok zira kardeşimde Giulietta var, 17" jant ve 45 yanak. spor süspansiyon olmasına rağmen rahatsız etmiyor. 18" için birşey diyemeyeceğim ama yanak 40'a düşerse muhtemelen hem rahatsız hem de lastikler için bu yollarda sağlıksız olacaktır.

Merhaba
    Önceki aracım 17 jant s40 idi.
    Şimdiki aracım s60 r-desing ve jantları 18 inç.
    İnanın bana 17 inçten şaşırtıcı şekilde daha sessiz ve konforlu.
    Tabi çukurlara bam diye girmezseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

17" jantın yanakları da 45mm ise bence sıkıntı yok zira kardeşimde Giulietta var, 17" jant ve 45 yanak. spor süspansiyon olmasına rağmen rahatsız etmiyor. 18" için birşey diyemeyeceğim ama yanak 40'a düşerse muhtemelen hem rahatsız hem de lastikler için bu yollarda sağlıksız olacaktır.

Merhaba

Dediğiniz fark da lastiğin sertliğinden Kaynaklanıyor.Eski C30'umda 17/205 pirelli vardı. Lastik oldukça sertti ve hem ses yapıyordu hem de en ufak yol bozukluğunu hissettiriyordu. Şimdiki 18 ve Michaelin lastiklerle sessiz sağlam şekilde gidiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

quote:

quote:

Merhaba

Dediğiniz fark da lastiğin sertliğinden Kaynaklanıyor.Eski C30'umda 17/205 pirelli vardı. Lastik oldukça sertti ve hem ses yapıyordu hem de en ufak yol bozukluğunu hissettiriyordu. Şimdiki 18 ve Michaelin lastiklerle sessiz sağlam şekilde gidiyorum

Lastık cok büyük bır etken tabi ki ama belırleyıcı unsur degıl.
    Çünkü s40 dakılerde contı idi şimdikiler de conti.
    Demek istediğim jantlar büyüdükçe illa konfor azalacak diye birşeyine yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

quote:

quote:

Merhaba

Lastık cok büyük bır etken tabi ki ama belırleyıcı unsur degıl.
    Çünkü s40 dakılerde contı idi şimdikiler de conti.
    Demek istediğim jantlar büyüdükçe illa konfor azalacak diye birşeyine yok.

Zaten aynı düşünceyi paylaşıyoruz

• quote:

quote:

Merhaba

S60'ın asılı ağırlığının yüksekliği olsun, süspansiyon sistemini niteliği olsun s40'tan üstün , jant farkını kapatıyor da olabilir.

s40'a 18 veya s60'a 17 takıp denemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_ezen

Arkadaşlar ilk aşkım fabiamdan sonra 2 aşkıma sonunda kavuştum. Umarım hepiniz daha iyilerine sahip olursunuz

http://m1304.hizliresim.com/18/q/mbxxb.jpg
    http://n1304.hizliresim.com/18/q/mbxzw.jpg
    http://m1304.hizliresim.com/18/q/mby0c.jpg

neden kırmızı derseniz sizce yeterince yollarda beyaz siyah gri renkli arabalardan bıkmadınız mı?

aracım premium paket arkadaşlar ek olarak high performance( 8 hop. ) ses sistemine sahip bence donanım ve fiyat bazında Alfa ve A180 ile karşılaştırıldıgında gayet uygun geldi. Cam tavan yok neden derseniz test aracı cam tavandı resmen piştik şık durmasına karşın yaz aylarında epey bunaltabilir.

Hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız uzun yıllar kullanmayı nasip etsin.

Renk seçimide çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Azizhan Azizoğlu

Bugun arkadaşla volvo v40'ı test etmeye gittik. Gerçekten araç bizi hayran bıraktı özelikle focusda olan güvenlik ekipmanlarının volvo'da da olması. Geçen hafta a180 ni denemiştim kesinlikle volvo diyorum. Ayrıca Grup Volvo Ankarada Güven bey bize 5 bin lira indirim olduğunu söyledi gerçekten çok iyi bir fırsat. bir de tft ekranı ve deri koltuğu almanızı öneririm aracı segement atlatıyor. Tek kötü yanı işlevsiz cam tavana 4bin lira istemeleri.

Azizhan Beye katılıyorum tercih sebebimde bu oldu cam tavan kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar güzel bir iç tasarımı var her tarafa birşeyler tıkayabilirsiniz. Torpido gözü çok geniz ve 2 bölme üst bölme biraz küçük iç aydınlatma özellikle beyaz ışık çok şık duruyor. Bunun yanında devamlı çok loş bir şekilde yanan mor bir ışık var bu ışığı my car bölümünden değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca bu bölümde araç kilitleri yan aynaları katlama geri vitese takılınca yan aynaların arka tekerleri göstermesi gibi bir çok özelliği var. Performans açısından ben 1,4 68 beygir bir arabandan geçtiğim için heyecanlandırıyor. Tek korktuğum şey yoğun trafiklerde star stop dur kalklarda elimde kalacak gibi bir korku veriyor tabi devre dışı bırakmak mümkün arka koltuklarda kol dayama mevcut yine arka koltukların ortasında gizli içeçek koyma bölümüde gayet şık bir şekilde gizlenmiş yine arka kapıların üzerinde saklama yerleri var. Aslında detaylı bir video çekip sizinle paylaşmak isterim.

• start stop dan bu kadar çekinmenize gerek yok. çok işe yarayan bir parça sadece biraz sabredip çalışma prensibine alışılması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_ezen

quote:

Orijinalden alıntı: Azizhan Azizoğlu

Bugun arkadaşla volvo v40'ı test etmeye gittik. Gerçekten araç bizi hayran bıraktı özelikle focusda olan güvenlik ekipmanlarının volvo'da da olması. Geçen hafta a180 ni denemiştim kesinlikle volvo diyorum. Ayrıca Grup Volvo Ankarada Güven bey bize 5 bin lira indirim olduğunu söyledi gerçekten çok iyi bir fırsat. bir de tft ekranı ve deri koltuğu almanızı öneririm aracı segement atlatıyor. Tek kötü yanı işlevsiz cam tavana 4bin lira istemeleri.

Azizhan Beye katılıyorum tercih sebebimde bu oldu cam tavan kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar güzel bir iç tasarımı var her tarafa birşeyler tıkayabilirsiniz. Torpido gözü çok geniz ve 2 bölme üst bölme biraz küçük iç aydınlatma özellikle beyaz ışık çok şık duruyor. Bunun yanında devamlı çok loş bir şekilde yanan mor bir ışık var bu ışığı my car bölümünden değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca bu bölümde araç kilitleri yan aynaları katlama geri vitese takılınca yan aynaların arka tekerleri göstermesi gibi bir çok özelliği var. Performans açısından ben 1,4 68 beygir bir arabandan geçtiğim için heyecanlandırıyor. Tek korktuğum şey yoğun trafiklerde star stop dur kalklarda elimde kalacak gibi bir korku veriyor tabi devre dışı bırakmak mümkün arka koltuklarda kol dayama mevcut yine arka koltukların ortasında gizli içeçek koyma bölümüde gayet şık bir şekilde gizlenmiş yine arka kapıların üzerinde saklama yerleri var. Aslında detaylı bir video çekip sizinle paylaşmak isterim.

C sınfının lideri çok iyi bir seçim yapmışsınız gerçekten Allah kaza bela vermesin

• Merhaba, 1 Mayis gunu Ankara'daki Grup Otomativ'e gittim. Teshirde bir V40 vardi, kafamda soru isaretleri olmasina ragmen resmen asik oldum araca. Fakat sormak istedigim, aracin ozellikleri arasinda TR sitesinde yazmayan bir ozellik vardi:

"Dis Govde Kiti (Arka Tampon, Marspiyel, Spoiler), 18" AILOS jantlar

Bu kit ilave 9.000TL ekliyor ve arac 94.250TL'ye geliyor.

Bu kite daha once rastladiniz mi?

Daha once hic bir zaman alici gozu ile bakmadigimdan farki anlamadim ama o araci gorunce V40 almaya karar verdim Muhtemelen 15 gun icinde sparis verecegim ama tekrar gidip musteri temsilcisi ile gorusmeden once sizlerden bilgi almak istedim.

Su da var, cok guzel durmasina ragmen o kite 9000TL vermem.

Bir konuda daha fikir almak istiyorum, arac almak icin acelem yok, 2014 modellerde yeni motor secenekleri olacak gibi, sizce makyaj da olur mu? T4 alacagim, motor icin beklemem ama makyaj icin acaba derim.

Su an ki aracimi aldiktan 3 ay sonra yeni kasasi ckti, ama yeni kasayi bilerek ozellikle eski kasa piyasada iken almistim. Karar vermek daha rahat oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unusuall -- 2 Mayıs 2013; 23:59:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unusuall

Merhaba, 1 Mayis gunu Ankara'daki Grup Otomativ'e gittim. Teshirde bir V40 vardi, kafamda soru isaretleri olmasina ragmen resmen asik oldum araca. Fakat sormak istedigim, aracin ozellikleri arasinda TR sitesinde yazmayan bir ozellik vardi:

Daha once hic bir zaman alici gozu ile bakmadigimdan farki anlamadim ama o araci gorunce V40 almaya karar verdim Muhtemelen 15 gun icinde sparis verecegim ama tekrar gidip musteri temsilcisi ile gorusmeden once sizlerden bilgi almak istedim.

Bir konuda daha fikir almak istiyorum, arac almak icin acelem yok, 2014 modellerde yeni motor secenekleri olacak gibi, sizce makyaj da olur mu? T4 alacagim, motor icin beklemem ama makyaj icin acaba derim.

Su an ki aracimi aldiktan 3 ay sonra yeni kasasi ckti, ama yeni kasayi bilerek ozellikle eski kasa piyasada iken almistim. Karar vermek daha rahat oluyor.

Sanırım bahsettiğiniz kit bu olsa gerek...

Volvo V40: Ve O Sensin

Bence çok gereksiz özellikle de r-design 4600 TL iken.

BU araba zaten yeni, yakında makyaj görmesi söz konusu değil bu arada.

• Evet bu idi. Albenisi var ama çok pahalı
  • Bu kite o fiyat, çok fahiş fiyat!

S60 makyaj görecek bu sene.
  • Orijinalden alıntı: unusuall

Merhaba, 1 Mayis gunu Ankara'daki Grup Otomativ'e gittim. Teshirde bir V40 vardi, kafamda soru isaretleri olmasina ragmen resmen asik oldum araca. Fakat sormak istedigim, aracin ozellikleri arasinda TR sitesinde yazmayan bir ozellik vardi:

Govde Kiti (Arka Tampon, Marspiyel, Spoiler)

V4o ın makyajı için daha çok uzun bir süre var.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

quote:

Orijinalden alıntı: unusuall

Sanırım bahsettiğiniz kit bu olsa gerek...

Bence çok gereksiz özellikle de r-design 4600 TL iken.

BU araba zaten yeni, yakında makyaj görmesi söz konusu değil bu arada.

Siyah v 40 ta vardı yanlış hatırlamıysam ama ina jantlar dahil sadece o kiti almak istersen 2000 bin lira

• İstanbul'da yaşayan arkadaşlar bari siz yazın da öğrenelim yolda V40 gören var mı? Bana hiç denk gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eas722

İstanbul'da yaşayan arkadaşlar bari siz yazın da öğrenelim yolda V40 gören var mı? Bana hiç denk gelmedi.

İzmir'de oldukça fazla görmeye başladım. Özellikle de CC modelini. Sanırım İzmir için Volvo'nun yeri bir başka...

• valla ben şu ana kadar sadece 2 tane gördüm istanbulda. birisi cevahir önündeki yolda diğeri de bahçelievlerde otoparkta.
    istanbulda henüz tutmadı diyebiliriz. insanlar s60 ta olduğu gibi kampanya bekliyorlar sanırım.
  • Ankarada gormustum kirmizi V40 disaridan incelemek icin cok ugrastim yavasladim onunla hizlandim vs. Yolda en az 20 dakika beraber gitmistim.

• Ben Ankara'da henuz hic gormedim. Beyaz S60 gordum bir tek. Cok niyetim var ama neden bu kadar az taliplisi var anlamis degilim. Mercedes A180'i bile daha cok goruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.