Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: xpug

quote:

D2 Advance + Powershift + Family Pac + Cam Tavan 85 bine düşene kadar bekleyeceğim. Tabi düşerse

D2 + powershift gelecek mi???

S80'de D2 + powershift var bildiğim kadarıyla. V40'da olmaması için bir sebep yok, zaten volvo fiyatları kırana kadar kesin gelir

sanırım d2 powersift v40 henüz yok. üretimi falan 1 yılı bulur. D2 Advance + deri döşeme + 17 jant + Cam Tavan 80 bine düşene kadar bekleyeceğim. bayiye teklifte bulundum ancak "şimdilik" indirim yok dedi. bekleyeceğiz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: sidartha123

quote:

quote:

quote:

D2 Advance + Powershift + Family Pac + Cam Tavan 85 bine düşene kadar bekleyeceğim. Tabi düşerse

S80'de D2 + powershift var bildiğim kadarıyla. V40'da olmaması için bir sebep yok, zaten volvo fiyatları kırana kadar kesin gelir

sanırım d2 powersift v40 henüz yok. üretimi falan 1 yılı bulur. D2 Advance + deri döşeme + 17 jant + Cam Tavan 80 bine düşene kadar bekleyeceğim. bayiye teklifte bulundum ancak "şimdilik" indirim yok dedi. bekleyeceğiz artık

Powershift olmazsa olmaz değil benim için. Zaten bu zamana kadar hep manuel araç sahibi oldum. Ancak istanbul trafiğinde çekilmiyor artık manuel.
    Dediğiniz aracı 80'e bıraksalar hiç düşünmeye gerek yok ancak o fiyat şu an için çok zor. Daha ellerinde stok yok ki indirime gereksinim duysunlar. 6 aydan önce indirim beklemiyorum ben.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Powershift olmazsa olmaz değil benim için. Zaten bu zamana kadar hep manuel araç sahibi oldum. Ancak istanbul trafiğinde çekilmiyor artık manuel.
    Dediğiniz aracı 80'e bıraksalar hiç düşünmeye gerek yok ancak o fiyat şu an için çok zor. Daha ellerinde stok yok ki indirime gereksinim duysunlar. 6 aydan önce indirim beklemiyorum ben.

ciddi bir talepte yok sanırım. sorduğum bayi 3 araç geldiğini 2 sini sattıklarını söylemişti.volvo satış bayisi oldukça az ve 2 araçlık satış derhal kampanya gerektirir. yani herkes bakıyor beğeniyor ama alan yok. ( almamaları benim için iyidir )

• Arkladaşlar ben yakın zamanda Volvo V40'ı inceleme şansına eriştim. V40 incelemem için buyrun lütfen

okantestetti de V40 dışında birçok arabanında tarafsız incelemelerini bulabilirsiniz.

okantestetti'de ben araçları detaylıca inceliyorum ve tarafsız bir şekilde yorumluyorum. Aracın direksiyonuna geçmeden yorum yapmıyorum ve marka fanatikliğine bulaşmıyorum. Amacım merak edenleri bilgilendirmek, alacak olanların kafalarındaki soruları gidermek. Umarım amacıma ulaşırım. :) . Umarım yorumlarım işinize yarar

• quote:

ciddi bir talepte yok sanırım. sorduğum bayi 3 araç geldiğini 2 sini sattıklarını söylemişti.volvo satış bayisi oldukça az ve 2 araçlık satış derhal kampanya gerektirir. yani herkes bakıyor beğeniyor ama alan yok. ( almamaları benim için iyidir )

Benim için tasarım çok önemli, şu an kullandığım güncel kasa c-max'e de hayranlıkla biniyorum bu açıdan. Evet v40 çok beğeniliyor, kimle konuşsak çok iyi olmuş diyorlar. 90 bin lira verir misin dediğimde orada bitiyor muhabbet.
    Neyse fiyatlar üzerine çok konuştuk, malum vergiler ve Volvo Türkiye'nin satış politikası şu an bu fiyatları belirliyor.
    Şu an v40 alacak olsam ya kırmızı ya da bakır rengini alırım. Özellikle bakır rengini çok şık buldum. Benzer bir renk s60'da da var. Ona da çok yakışıyor.
    Almamaları bizim için iyi evet, elbet kampanya yapacaklardır, volvo v40'da çok iddialı.

• Arkadaşlar,

Bir araç ne kadar çok satılırsa o kadar değerli olur.. Satılması her konuda ve herkes için avantajdır.. Satılmayan bir aracın ikinci eli de ona paralel olur.. Bence dualarınızı satılması yönünde yapmalısınız :)
  • Pazar günü Çiğli Kipa'da ( İzmir ) T4 R design araç vardı.. Hatırladığım kadarıyla araçta Sunroof yoktu ve düz vitesliydi..
    95.000 TL gibi de bir fiyatı vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanno

Arkladaşlar ben yakın zamanda Volvo V40'ı inceleme şansına eriştim. V40 incelemem için buyrun lütfen

okantestetti de V40 dışında birçok arabanında tarafsız incelemelerini bulabilirsiniz.

okantestetti'de ben araçları detaylıca inceliyorum ve tarafsız bir şekilde yorumluyorum. Aracın direksiyonuna geçmeden yorum yapmıyorum ve marka fanatikliğine bulaşmıyorum. Amacım merak edenleri bilgilendirmek, alacak olanların kafalarındaki soruları gidermek. Umarım amacıma ulaşırım. :) . Umarım yorumlarım işinize yarar

Mercedes A serisi ve Bmw 1 serisi testi yapmadınız sanıyorum? Blog'unuzda göremedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

Orijinalden alıntı: okanno

Arkladaşlar ben yakın zamanda Volvo V40'ı inceleme şansına eriştim. V40 incelemem için buyrun lütfen

Mercedes A serisi ve Bmw 1 serisi testi yapmadınız sanıyorum? Blog'unuzda göremedim?

Henüz imkanım olmadı ancak ilerleyen günlerde o araçlarıda test ederek karşılaştırma şeklinde bir yazı yazmayı planlıyorum

• Sizce V4O R design 1.6 180 hp mi?

Yoksa Cross country T5 AWD 213 hp mi?
  • T5'in fiyat farkı çok fazla. O kadar paranın, bu segmentte bir araca harcanması mantıksız. Tabi para hiç problem değilse ve üst sınıf yerine illa Volvo'dan awd bir hatchback istiyorsanız başka seçenek yok.
  • v40 ilk ilan sanırım bu ;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-acar-otomotiv-den-2012-volvo-v40-1.6-t4-advance-benzinli-manuel-117134760/detay

hem t4 hem manuel fiyat listesinde böyle bi seçenek yok aslında :S baya canlı renk ve jantlar
  • manuel v40 t4'ün 0-100 km/h değeri 7,7 - 7,8 sn olarak belirtilmiş ki, 8,5 sn (aynı motor ve şanzıman tipinde s60'da 9,0 sn) değere sahip t4 powershift'e göre kullanılan otomatik şanzımanın en azından 0-100 km/h aralığında sanki klasik tork konvertörlü bir şanzımanmış gibi aracın performansını etkilediğini düşündürtüyor. v40 t4 manuel performans olarak (doğru düzgün donanımlı versiyonlar karşılaştırıldığında tabiki, kol dayamasız - manuel klimalı - plastik kapak jantlı - boş line ultra mega gerçek premium bmw ve mercedes ile değil) fiyat avantajına da sahip bir şekilde en azından düz yolda countryman s all4, mercedes a200, bmw 118i'lerle başedebilecek güçte gibi gönürüyor.

saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razi5000 -- 7 Mart 2013; 11:21:17 >
  • Aracını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolbert

Aracını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Güzel dilekleriniz içim çok teşekkürler;

Artık bizim için gün saymalar bitti :) Araç konusunda ikilemde kalanlar ya da aklında acaba sorusu kalanlar için diyeceğim tek şey , bütçeleri el veriyorsa V40'ı düşünmeden alsınlar...
  • V40'ta artık D2 motor seçeneğine otomatik şanzımna opsiyonu sunulmaya başlanıyormuş.
    Asıl bomba da T2 adlı yeni motor seçeneği. 1.6 turbo benzinli 120 hp 240 Nm tork.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toledox

V40'ta artık D2 motor seçeneğine otomatik şanzımna opsiyonu sunulmaya başlanıyormuş.
    Asıl bomba da T2 adlı yeni motor seçeneği. 1.6 turbo benzinli 120 hp 240 Nm tork.

işte beni cezbeden kısmı. YENİ T2 motor 1.6 turbolu ve 240 nm. gelince tekrar aracı incelemeye devam.

bu yeni bomba beni etkileyecek mi? bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylv77 -- 14 Mart 2013; 12:01:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylv77

quote:

V40'ta artık D2 motor seçeneğine otomatik şanzımna opsiyonu sunulmaya başlanıyormuş.

işte beni cezbeden kısmı. YENİ T2 motor 1.6 turbolu ve 240 nm. gelince tekrar aracı incelemeye devam.

Hiç canlı görme imkanın oldu hocam? Sana V40'ın gideceğini sanmam. Zira arka kısım sıkıntılı. Çoluk çocukla zorluk çekersin...

Ayrıca t3 ve t4 motorları arasındaki cüzi fiyat farkını görünce t2 de olsa yine az bir fiyat farkı olur gibi geliyor bana. Bu durumda da fiyat/performans odaklı düşününce yine t4 avantajlı olacaktır. Ha bir süpriz yapıp rekabetçi bir fiyat ortaya koyarlar o zaman olabilir.

• dün ilk defa yolda gümüş gri bir v40 gördüm. resimlerden falan 1 yıldır takribi olarak takip ediyoruz beğeniyoruz ama yolda çok daha heybetli ve fark yaratan bir şekilde ilerliyordu. alan ve alacak arkadaşlar düşünmesinler derm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

quote:

Orijinalden alıntı: ylv77

quote:

Hiç canlı görme imkanın oldu hocam? Sana V40'ın gideceğini sanmam. Zira arka kısım sıkıntılı. Çoluk çocukla zorluk çekersin...

Ayrıca t3 ve t4 motorları arasındaki cüzi fiyat farkını görünce t2 de olsa yine az bir fiyat farkı olur gibi geliyor bana. Bu durumda da fiyat/performans odaklı düşününce yine t4 avantajlı olacaktır. Ha bir süpriz yapıp rekabetçi bir fiyat ortaya koyarlar o zaman olabilir.

beklentimde o yönde zaten. yani fiyat / performans odaklı fark yaratacağı hissi bir an hasıl oldu. Yoksa eski mantıkta biraz zor. hatta benim için imkansız gibi. yani bana hitap etmiyor.

V40 çok beğeniyorum. Ancak fiyat hususu bence o paraları etmez. O paraları verdikten sonra 2 yaşında ikinci el s80 daha mantıklı. 3 çocuk, 2 de biz. Yoksa aracı çok beğeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylv77 -- 14 Mart 2013; 12:44:08 >

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.