Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (437. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fayda sağlamasıle ilgili 2-3 bilgi yazayım.

*Araçta ciddi bir titreşim vardı, motor takozu değişimi ile düzeldi.
    *Triger bakımı gelmişti , v kayışı filan derken, seste ciddi bir benziliye kadar düşüş oldu. Hayret verici.
    *Yağ kaçağını da conta değiştirerek ve sıvı conta yenileyerek hallettik.

Koltuklar kirli, bir ara onu temizleteceğim. Rd design siyah alcantara malum.

Benimde bir sorum var bu arada, sağ ön kapı gergimde açarken ses var? Daha önce başına gelen var mı? Değişim dışında bir tavsiyesi olan var mı?( sıvı gres ve yağ sökücü denedim, fayda etmedi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluejacket111 kullanıcısına yanıt

Ben daha hiç karşılaşmadım, yapan varsa , paylaşırsa süper olur

Hatta aracına ekstra bişi yapan varsa da paylaşırsa güzel olur.

Ekstra ne yaptırabiliriz? Nerede yaptırabiliriz gibi :)

• Rabbit4110 R kullanıcısına yanıt
    Bence de ben de biraz hevesliyim bu konularda :) Yabancı sitelerde gördüm bir cihaz ile androide çevirmişler bu tarz şeyler varmış merak ettim o yüzden yaptıran var mı diye

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aracımı ev alacağımızdan ötürü satıyoruz. Pazarlıkta forumdaş indirimi yaparım  Volvo V40: Ve O Sensin 

Araç ilanı

Not: telefon numarası babama ait satış işlemiyle o uğraşıyor. Donanımhaber'den geldim demeniz yeterli  Volvo V40: Ve O Sensin 

• Yağ olarak ne kullanıyorsnuz v40 D2 motor için ? Volvo castrol ile anlaşmalı ancak, forumlarda castrol gömülürken motul ve LM çok övülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc39 -- 2 Ocak 2022; 2:4:21 >
  • nc39 kullanıcısına yanıt

Merhaba, 

Castrol olarak 120 yıldan beri tüm dünyada; 65 yılı aşkın süredir Türkiye’de sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Mühendislerimiz de bu doğrultuda çalışarak sürekli benzersiz yeni teknolojiler üreterek motorunuzu sürtünme, sıcaklık, basınç ve bunlardan kaynaklı aşınmalara karşı koruyacak ileri teknoloji motor yağları geliştiriyorlar. 

Ürünlerimiz aracınızın performansını arttırmak ve motorunuza üstün koruma sağlamak adına geliştirildi. 

Aracınız için en doğru motor yağı tercihi araç üreticiniz tarafından belirlenen özellikteki bir motor yağı olacaktır. Bu da araç kitapçığınızda belirtilmiştir.

Ayrıca aracınıza en uygun yağı seçmek için sizler için geliştirdiğimiz “Motor Yağı Seçici” modülünden de destek alabilirsiniz. 

https://www.castrol.com/tr_tr/turkey/home/motor-yagi-secici.html

İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. 

• Merhaba arkadaşlar, 2013 volvo v40 cross country dizel otomatik arabam var.araba 90i geçmiyor ve motor lambasi yaniyor. Sizce ne olabilir. Yardimlariniz icin simdiden teşekkürler

• methausdorm M kullanıcısına yanıt
    turbo da sikinti olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    Sari engine check lambasi yanikti. Manuele alip 3
    Viteste yüksek devirli 10 dakika sürdüm. Araci kapatıp actiktan sonra lamba söndü. Herhalde partikül filtresi arizaliydi.

• bluejacket111 kullanıcısına yanıt

Hocam ben orijinal ekrana modül taktırdım, ekran değişmedi yani. Kablosuz car olay ve Android auto çalışıyor, ayrıca geri görüş kamerası da takıldı modüle. Normal Volvo kamerasından daha net ve kaliteli. Şimdilik memnunum

• drdouble D kullanıcısına yanıt

Nerede yaptırdınız?

İnternetten aldım ürünü, Ankara'da bir araç aksesuar elektronikcisine taktırdım

Hangi ürünü aldınız, link foto, marka gibi bir bilgi paylaşbilir misiniz?

teşekkürler

Ürünün linkini paylaşabilir misiniz

• Merhaba,

Bugün 80bin km bakımı için volcar ile görüştüm 45bin de şanzıman yağım değişmiş, tekrar değişmesi gerektiğini söylediler.

Volvo bu yağın her 90 bin de bir değişmesi gerektiğini söylemiş. Kerizleniyorum gibi hissettim. Ne dersiniz pas geçeyim mi?

• mythogenic kullanıcısına yanıt

Selamlar;

Bende 120k ağır bakımlarını özel serviste yaptırdım. Abi 135k'da şanzıman yağ ve yağ filtresini de değişelim dedi.

Emin olamadım. Değişmek mi mantıklı, yoksa çalışan mekanizmaya çomak sokmamak mı mantıklı :(

Yorumları bende bekliyorum :)

• Selam arkadaşlar,

V40 aracına çeki demiri taktıran varsa, nerede yaptırmamı tavsiye edersiniz? Yetkili servis ile görüştüm, sabit çeki demiri için 8bin TL, katlanır için 13bin TL parça fiyatı, işçilik ve ruhsata işlenmesi için 3bin TL istediler.

Piyasada ise toplamda 3-4 bin TL halloluyor diye biliyorum.

• v40turkey V kullanıcısına yanıt

servise en kalitelisi olsun diye gidiyoruz ama servis aslında en kalitelisini takmıyor, kendileri için kalite maliyet açısından en optimum olanını takmış oluyorlar tabiiki volvo şirketi bu optimumluğu belirliyor.

dışarıda daha ucuza daha kalitelisini eminim bulabilirsiniz.

Hocam Instagram'da trnavigation diye bir adresten aldım. Orası da Çin'den getirtiyor. Instagram sayfasında benim aracın resimleri vardı. Cihaz arızalandı 7.ayda. Çin'e gönderdik oradan yeni ürün gönderecekler.

• Arkadaşlar 2015 Volvo V40 alt kartel koruma lazım.Nereden temin edebilirim.Bilgi verebilecek olan var mı???

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.