Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
115
Favori
648.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aracımın sağ ön davlumbazında yırtık var.Nasıl olmış anlamış değilim.Yenisinin fiyatı serviste 517 tl.Tamir yaptırabilir miyim.Yada ikinci ek alsam ne olur??
    2015 MY V40
  • Arkadaşlar,
    Geri vitese aldığımızda sağ aynanın açısını nasıl ayarlayabiliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ozellik ek donanim sanirim. Bende de yok.

• evil2302 E kullanıcısına yanıt
    ayarların içinde geri vitese geçince aşağı göster diye bir seçenek var
    sağ ayna sol ayna yada ikisi aynı anda seçilebiliyor
    geri vitese geçince otomatik aşağı dönüyor ayna
  • smtsk kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum, ancak geri vitese aldığımızda sağ ayna açısını nasıl ayarlayabiliyoruz?

• Merhaba,

2018 V40 inscription model sahibiyim. Araç özelliklerinde, Geri Görüş Kamerası hazırlık mevcut yazıyor.

Ben Volvo nun sitesinde bu geri görüş ve ön park sensörleri montaj kılavuzunu görünce, sıfır aracın bu kadar çok parçasının sökülüp takılmasını istemediğim için taktırmak istememiştim.

Şu anda sadece geri görüş kamerası taktırsam, geri görüş kamerası hazırlıgı mevcut olduğu için, Arka tarafa, sadece kamera vs takıp yazılım mı güncellenecek yoksa, yine arabanın birçok yeri sökülüp mü montaj olacak?

Not: Tabi önpark olmadan sadece geri görüş kamerası yetkili serviste takılabiliyorsa ?!?

Teşekkürler şimdiden..
    Geri vitese alınca, sağ yada sol ayna ayarlama tuşuna basınca, o ayna asağıya dönüyo kaldırımı vs görmek için. Onun dışında ayarlama yapılamıyor sanırım ama emin değilim.
  • Merhaba, aracımın ön sağ ve sol lastiklerinde yağ damlaları gördüm. Sebebi ne olabilir, bilgisi olan var mı ?

Volvo V40: Ve O Sensin Volvo V40: Ve O Sensin
  • smazici kullanıcısına yanıt
    Köpek cisi bu, yag degil. Soldaki resimde Volvo'nun okunun isaret ettigi yere nisanlamis yaramaz köpegimiz :).
  • Arkadaşlar Volvo V40 üretimi durdu mu? bu araçların 2. el satışını nasıl etkiler? Ileride parça vs sıkıntısı olur mu?
  • harun99 H kullanıcısına yanıt
    2019'da durdu, 2022'de yeni model yapacaklar ama q2 gibi crossover olacak.
    Bence 2. el satışı ve parça ile ilgili sorun olmaz. Motorlar halen üretiliyor, v40'ların yedek parça sorunu olacağını sanmam çoğu şey focus ile benzer bildiğim kadarıyla. Focus platformu kullanıyor zaten.
  • Merhabalar ,

Bugün trafik lambalarında durdum ve sonrasında araçta elektrik gitti ve çalışmadı. Yol yardımı gelip aküyü çalıştırdı sonrasında start stopu kapatıp servise bıraktım aracı.

Araç 2018 model 30.700 km’de

2.5 yılda akünün bitmesi mümkünmüdür ? Akü değil başka bir sorun olabilir mi ?

Yarını bekleyemedim. Belki başına gelen biri vardır forumda.

Şimdiden teşekkürler

• harun99 H kullanıcısına yanıt
    Üretimi bitti ancak 2. eli çok iyi fiyatlara gidiyor. 20 yıl parça üretim garanti var ondan dolayı sıkıntı olmaz.
    Bu bilginiz nereden merak ettim. Doğruysa içimi rahatlatır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onur226 O kullanıcısına yanıt

Parça bilgisi mi?

O ise aracı aldığınızdaki garanti belgesi veya kitapçığında yazar. Her marka için mutlaka parça garantisi verilmelidir. THH kanuna göre 10 yıl olarak olması gerektiğini biliyorum, ancak otomobil üreticileri bunu 20 yıla kadar çıkarmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evil2302 -- 3 Ekim 2020; 11:14:56 >
  • @harun99 Bu ülkede 90'lı 2000'li yılların volvoları hala fıldır fıldır geziyor arkadaşlar Volvo V40: Ve O Sensin . Olabilecek tek şey döviz artışa devam ederse fiyatlar absürt noktalara gelebilir, ama tedarik yönünde sıkıntı yaşamazsınız zira araçlar daha çok yeni.

Benim 2001 model volvoya arayıp da bulamadığım bir parça henüz olmadı, gerek mavi kutulu(yani orjinal) gerek OEM yan sanayi olsun. Bir Mercedes veya BMW kadar yaygın bir parça ağı yoktur ama, bir şekilde elinize ulaşır.

• Selamlar. 2017 model v40 t3 inscription elit paket aracımı satmayı düşünüyorum. Hiç bir problemi kazası yok. ilk sahibiyim. 42bin kilometrede şu an aracım. Sizce piyasası ne civardadır? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umuttpe -- 6 Ekim 2020; 22:40:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuttpe

Selamlar. 2017 model v40 t3 inscription elit paket aracımı satmayı düşünüyorum. Hiç bir problemi kazası yok. ilk sahibiyim. 42bin kilometrede şu an aracım. Sizce piyasası ne civardadır? Teşekkürler

Fiyatını belirlediğinde söyler misin hocam. Zamanında V40 gidip gelmiştim vazgeçmiştim. Şimdi yine bir ihtimal diyorum

• muzikalp kullanıcısına yanıt

Merhaba, benzer kilometrelerde 2017 Inscription T3 aracımda dur kalk trafikte ben de yolda kaldım. Araç güç kesti. Ne 4'lü yakabildim ne de bagajı açabildim. Araç çekici yardımıyla düzgün bir yere çekilip akü takviyesi ile çalıştırıldı ve servise götürdüm. Öncesinde en ufak bir hata, uyarı vermemişti. Sonuç olarak garantiden akü değiştirildi. Daha sonra benzer bir sorunla karşılaşmadım. Servisten öğrendiğim kadarıyla bu sorunu yaşayan başka kişilerde olmuş.

• umuttpe U kullanıcısına yanıt

Hocam size nereden ulasabilirim. Caylak uyeyim pm alamiyorum.

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.