Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (426. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilanım yayınlanmaya başladıktan 30 dk sonra biri almak istedi,fiyatta anlaşamadık. Çok rahat satıldı gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar.volvo v60 yeni kasa çıkmış.v40 yeni kasa çıkacakmı acaba
    6 ay içinde araç alacağım.bütçem maksimum 170 bin lira.bu fiyatlara 2. El v40 cross country almaya değermi yoksa sıfır başka marka mı bakmalıyım

• V40 artık güncel bir model değil ancak yeni kasası hakkında bir bilgi bulunmuyor. S40'ta olduğu gibi devamı gelmeyebilir. Premium hatchback arayışındaysanız sizi mutlu edecektir. Hatchback şart değilse O fiyatlara S60 T3ler de var.
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
    V40 2020 yılında üretimi duracaktır, sonu S40 gibi olacaktır. Bundan dolayı fiyatı çok uygundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

V40 2020 yılında üretimi duracaktır, sonu S40 gibi olacaktır. Bundan dolayı fiyatı çok uygundur.
    Hocam sıfırının fiyatı 240 bin hala.Volvo bu güzelim modeli güncelleyip sürse ne güzel olur
    Özellikle multimedia kısmını

Liste fiyatı üzerinden mi satılıyor? 180bin ₺ civarı satılıyor diye hatırlıyorum. Araç üretimden kalkacak olması kötü ama güzel otomobil tavsiye ederim. Ancak bir daha Volvo almam ve aldırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Liste fiyatı üzerinden mi satılıyor? 180bin ₺ civarı satılıyor diye hatırlıyorum. Araç üretimden kalkacak olması kötü ama güzel otomobil tavsiye ederim. Ancak bir daha Volvo almam ve aldırmam.
    Hocam neden almazsınız mesela.internette gördüğüm kadarıyla 2 sene sonra tekrar üretilcekmiş güncellenip

2017 V40 sahibiyim, üretimden kalkacağı için bir daha asla bu markaya güvenmem!

• Arkadaşlar merhaba. Geçen ay kediye çarptım ön çeki demiri kapağı düştü ve sağ pozisyon lambası kırıldı. Parça almak istiyorum ama bildiğiniz bir yerler var mı?
     Volvo V40: Ve O Sensin

•  Volvo V40: Ve O Sensin Volvo V40: Ve O Sensin

Merhaba, Dün yarpakları temizlemek için kaputu açtığımda resimdeki gibi bir durum gördüm. Servis Alternatör kısa devre yaptırmış olabilirsin diyor ama nasıl??

V40 2017 kasa.

• Cevahir111 C kullanıcısına yanıt
    Servise gösterdim, baktık biraz hayvan psiliği yada dışardan gelmiş bir madde gibi olduğu olduğu söylendi.
  • kasım 2014 trafik çıkışlı aracın aküsü ne zamana kadar gider acaba ? uyarı falan veriyor mu? yolda falan kalmayalım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim geçen sene bu zamanlar bitti nisan çıkışlı araç.
    soğuk havalarda ne olacağı belli olmaz ilk soğukta marş almadı
    uyarı değil ama bitmeden önce start stop devreye girmemeye başlıyor son zamanlara doğru hiç girmiyor
    edrive bölümünde motor akü uyarısı gibi bir uyarı oluyor sürekli.

Ayrıca akünün gücünü ölçtürebilirsiniz kaç volta kadar düştüğünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtsk

benim geçen sene bu zamanlar bitti nisan çıkışlı araç.
    soğuk havalarda ne olacağı belli olmaz ilk soğukta marş almadı
    uyarı değil ama bitmeden önce start stop devreye girmemeye başlıyor son zamanlara doğru hiç girmiyor
    edrive bölümünde motor akü uyarısı gibi bir uyarı oluyor sürekli.

Ayrıca akünün gücünü ölçtürebilirsiniz kaç volta kadar düştüğünü
    alla alla benim neden bu kadar uzun sürdü acaba ? gerçi star stop u hiç kullanmıyorum ve araç 47000'de.

en iyisi bir yere baktırmak. bizim araçlar hangi akü kullanıyor acaba varta mı ?
  • D2 Pwr kullanan arkadaşlar, dik yokuş inerken düşük hızda vitesi kolay kolay yükseltmeden yüksek devire kadar çıkması normal mi ?

• arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    benimki de boyle. normal herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ,

2018 V40 aracımın sileceklerini değiştireceğim.

Bosch Aero Eco silecek kullanan varsa yazabilir mi ?
    https://www.hepsiburada.com/bosch-aeroeco-volvo-v40-2013-2017-muz-silecek-takimi-3-p-HBV00000LY7TH
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    araç az km yapmıi aküye belli olmuyor benimki bittiğinde 120k civarıydı Kullanım şartları ile ilgili bitmemiş olabilir. ankara kışlarında daha çabuk bitmiş olabilir benim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabaci_58

D2 Pwr kullanan arkadaşlar, dik yokuş inerken düşük hızda vitesi kolay kolay yükseltmeden yüksek devire kadar çıkması normal mi ?
    yokuş inerken gaza basmıyorsanız vitesi kolay yükseltmiyor hızlanmamak için gaza dokunduğunuzda bir üst vitese atıyor hemen böyle birşey ise bahsettiğiniz durum
  • smtsk kullanıcısına yanıt
    Evet öyle, yokuş aşağı haliyle gaza basmak istemiyorum ama kendi kendine boşta gider misali salınsın istiyorum sanırım mümkün değil ?

• 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.