Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (422. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    S60 T3 kullanıyorum 50.000 km dir. Benim de egzoz çıkışları böyle karardı. Ben sorun olduğunu düşünmüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar.r design modelinin 2018 modelleri yokmu.2. el olarak hep 2014 2015 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben ikinci el 2015 model v40 r design almak uzereyim buna gore arastiriyorum fakat aklima takilan birsey var arkadaslar arabanin on tarafindaki izgaralarin solunda siyah plastik bir parca oluyir bazen o neyin sensorudur acaba ing klavye icin kusura bakmayin

• musta2 kullanıcısına yanıt
    adaptif hız kontrolü olan araçların sensörü.
    opsiyon olarak alınıyordu
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    Koçtaş yada hırdavatcılarda satılan metal polishler var.tup içinde krem gibi ondalık uygularsanız eski haline döner.

• Arkadaşlar merhaba,

Cumartesi günü İzmir Volkar da yıllık bakımını yaptırdım. Arabam T3 Ins+ Elite paket 3.500 KM'de idi. Yakıt filtresini değiştirdi (Bunun zorunlu olduğunu söyledi). Volvo Car Prime uygulamasını indirdim. 1.350 TL ye mal oldu.

Bunun haricinde deri bakım kiti için fiyat aldım. 250 TL'ye malzemeyi alabileceğimi ve sonraki her gelişimde onların uygulayacağını söyledi. (Bej Deri). Onu satın almadım. Dışarıda daha uyguna malzemeyi bulup kendim uygularım diye. Kullanıp memnun kaldığınız deri cilası vb ürün var mı?

Umarım bakım yaklaşanlar için yardımcı olmuştur.

İyi haftalar herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekken5 -- 28 Ağustos 2019; 13:39:46 >
  • tekken5 kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

2018 V40 Inscription Elite Paket aracımın 1nci yıl bakımı, bu gün Grup Volvo/ANKARA'da yapıldı. Dört adet filitre(Hava, yakıt, polen, Yağ) ve motor yağı değişimi için "Volvo Car Prime" de yapıldığını söyleyerek, 1740TL. fatura bedeli çıkardılar.

Tekken5 arkadaşımızın İzmir Volcar'da benimki ile aynı araca, aynı bakımı 1340TL. ye yaptırdığını görünce, şaşırdım.

Aynı markanın servisleri arasında bu kadar fiyat farkı olur mu?

Premium Marka olduğunu iddia eden Volvo, acaba biz müşterileri soyulacak meta olarak mı görüyorlar da istedikleri gibi bakım fiyatı uyguluyorlar?

Acaba "Volvo Car Prime" uygulaması bir kandırmaca mı? Diye kendime sordum ama cevap bulamadım.

Konuyu Grup Volvo-ANKARA'ya sordum, bakalım ne cevap verecekler???

Cevap alınca sizinle paylaşırım.

Herkese iyi akşamlar diliyorum.
  • yrc33 Y kullanıcısına yanıt
    Dostum merhaba,

Aklıma gelen sadece benim aracın km'si 3.500'de. İş yoğunluğundan fazla fırsat bulup binemedim. Ancak yardımcı olması açısından neleri fatura ettiklerini ve tutarları aşağıda bulabilirsin.
  • yrc33 Y kullanıcısına yanıt
    2. Bakım için en uygun fiyatı Ankara Grup Volvo 1640 Tl olarak verdi, Arkas ise 2000 Tl istedi...

• merhaba arkadaşlar...

hafta başı bize de 2015 v40 d2 advance modeli almak nasip oldu....

sormak istediğim 2 konu var.

ilki aracın yol tuutuşu virajlarda oldukça iyi ancak düz yolda 100 km nin üzerine çıkınca eğer yolda dalga veya kasis varsa aracın önü aşağı yukarı yönlü biraz fazla yaylanıyor gibi..

bununla ilgili düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum...

ikincisi ise farlar sanırım bixenon. ancak renkleri sarı gibi, florasan rengi gibi olması gerekmiyor mu...

teşekürler şimdiden...
  • restart2000 R kullanıcısına yanıt
    Sanırım uzunlar xenon, kısalar ise halojen...

• Tam tersi olabilir,uzunlar halojen.
  • V40 larda ki bixenon olması gerek. hem uzun hem kısa farlar xenon
  • Arkadaşlar merhabalar.

2008 model 1.6 dizel model s40 araca multimedya ekranı takılabiliyor mu? Orta konsolun arasına yerleştirilebilen bir ekran şık olurdu.

Şayet takılabiliyorsa Bluetooth bağlantısı, navigasyon ve geri görüş kamerası olan direksiyon üzerindeki tuşlarla kumanda edilebilen bir multimedya ekranı önerileri varsa tavsiyelerini bekliyorum

• Arkadaşlar merhabalar.

2008 model 1.6 dizel model s40 araca multimedya ekranı takılabiliyor mu? Orta konsolun arasına yerleştirilebilen bir ekran şık olurdu.

Şayet takılabiliyorsa Bluetooth bağlantısı, navigasyon ve geri görüş kamerası olan direksiyon üzerindeki tuşlarla kumanda edilebilen bir multimedya ekranı önerileri varsa tavsiyelerini bekliyorum

• Arkadaşlar merhabalar.

• Ben de aralıkta v40 almayı düşünüyorum. 120-130 civarına otomatik s design egea hb 0 yerine. Boyum 1.93. Doğmakta zorlanır mıyım? Oturunca arkamda biri rahat edebilir mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konfor olarak beni sadece cukurlara girince çıkardığı ses rahatsız ediyor. Sanırım süspansiyonlardan hatchback araclarda daha sert oluyor. Bunun dışında hiçbir eksisi yok yol tutusu suana kadar kullandığım bütün araçlardan cok daha iyi. Şehir dışı 4.8lt ile Tekirdağdan bodruma geldim. Sehirici 5.5-6 lt arası yakıyor ben aracımdan cok mennunum.

• Arkadaşlar merhaba,
    Volvo v 40 2015 sol z rotum bozuk.Servis 400 tl fiyat istedi.Dışarda 30 tl ye var.Bir de focus ile aynı altyapıyı kullanıyor.Volvo deyince bulmak zor.Focus 2 yada focus 3 ün z rotu olur mu?Ne önerirsiniz.Hiç değiştiren var mı?
  • Bugün itibari ile bende V40 ile aranıza katılmaya ilk adımı attım. 2019 araç için kaporasını verdim. Renk olarak Pazartesi net karar verip geri kalan ödemeyi yapacağım. Dış renk Denim mavi içi kehribar ile osmium gri içi bej arasında kararsız kaldık. Bej iç döşeme daha ferah gösteriyor ama dış renktede denim mavi aklımızda kaldı. Denim mavi rengi içi bej istiyorduk aslında. Fakat hiç bir bayide yok. Sizlerin de fikirlerini almak isterim.

• 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.