Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (420. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arabaci_58

R-Design’lar sadece siyah iç renkle satıldı, normali nubuk/deri, bazı opsiyonlu araçlar tam deri

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam.ben arabanın içi komple bej rengi olsun istersen v40 ın hangi versiyonunu almalıyım.model olarakta 2017 modele kadar alabilirim en fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scorpion3560 S kullanıcısına yanıt
  • iyi tatiller herkese.

dün ufak çaplı bir kaza başıma geldi.

iki şeritli yolda duran aracın kapısının acılması sonucu sol dikiz aynamın camı yerinden cıktı.

gördüğüm kadarıyla herhangi bir kırık falan yok, yapı mandallı olduğu icin yerinden çıkan camı yerine taktım, takarken ıkı tane beyaz renkli yaklaşık 1 cm genıslıgınde mandalları da delıklerıne taktım. su an camda herhangi bir sorun yok,motorunu da denedim, ıstedıgım her yere donuyor, gırı vitese aldığımda da kaldırımı falan gorebılıyorum. sizce yetkili servise göstermek gerekir mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc39 -- 14 Temmuz 2019; 13:50:42 >
  • nacker kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    T3 152bg benzinli aracıma polen ve yakıt filtresi almak istiyorum.
    Linkteki ürünleri sipariş edebilir miyim ?
    Ya da önerisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba nereden hangi ürünü almalıyım ?
    Teşekkür ederim.
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun,
    Kırık parça vs görmediyseniz ve sağ-sol-yukarı-aşağı son noktaya kadar kontrol edebiliyorsanız göstermenize gerek yok. Zaten bir sıkıntı varsa garanti dışı diyecekler. İleride bir sıkıntı olursa da kaza tutanağı tutup aynı olayı anlatırsınız. Kaskonuz varsa ödemeyi yapar.
  • hukukcu kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Verdiğim siteden sipariş edilebilir mi bilmiyorum. Ama FCPeuro, IPD USA gibi uluslararası çalışan bir çok volvo parça şirketi mevcut. Bunlardan parça koduyla aratıp eğer varsa sipariş verebilirsiniz. Ama kargo ücreti ve %20 gümrük vergisi derken çoğu zaman astarından pahalıya geliyor.
    Türkiye'de ZNT volvo var benim en sık kullandığım. Ellerinde genelde yan sanayi oluyor ama orjinal isterseniz onu da getirtebiliyorlar. Oraya da sorabilirsiniz. Bir de volpar var türkiye parça distribütörü. Oraya da sorabilirsiniz.
    Isıtma özelliğini de kontrol edin mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 15 Temmuz 2019; 13:22:58 >
  • nacker kullanıcısına yanıt
    isitma ozelligi yok diye biliyorum. nasil bakiyoruz o ozellige ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    arka cam rezistansını çalıştırın sonra 5 dk sonra aynaları kontrol edin ikisi sıcaksa sorun yoktur
    Isıtma özelliği mutlaka vardır hocam. Çok uzun zamandır bütün volvolarda standart çünkü. Genelde arka rezistans ile beraber aktif olur. Aktif edip 1-2 dakika sonra aynayı elle kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumuk980

2013 model v40 d2 70 bin bakımı için iki yağ modeli arasında kararsız kaldım.
    Castrol Edge 5W/30 LL
    Castrol Edge 5W-30 C3
    dizel partikül filtresi muhabbeti yüzünden c3 modelini mi almam gerekiyor.
    Ayrıca bakım malzemelerini alıp bakımı kendim yapmayı düşünüyorum. Araçta herhangi bir arıza lambası yanmasına neden olur mu? Bakım zamanı vs. uyarıs
    2 ay önce sorduğum soruya cevap veren kimse çıkmadığından soruyu yenilemekte fayda görüyorum. Bu konuda bilgisi olan kimse yok mu?

• kumuk980 K kullanıcısına yanıt
    doğru yağı kullanmak için bence mutlaka servise sorun ya da castrol sitesinde araç marka modeline göre hangi yağı kullanmanız gerektiğini gösteren bi uygulama var ordan bakın sonra isterseniz kendiniz değiştirebiliriniz. servise gittiğinizde bilgisayara bağlayıp bazı güncellemeler yapıyo ve servis uyarısını kaldırıyor kendiniz bakımı yaptığınızda bu kısımlar eksik kalacaktır. bi de tabi garantisi varsa aracınızın garanti dışı kalacaktır. diğer türlü yazdığınız 2 çeşit yağ arasındaki farkı bende bilmiyorum
  • arkadaşlar araca spor yay taktırmak istiyorum ama orijinali bozulacak diye de içim gidiyo. aslında orijinalinde ön taraf çok kötü görünmüyor ama arka taraf sanki havada duruyo. aranızda yaptıran var mı tavsiye eder misiniz?
  • jklozan J kullanıcısına yanıt
    Aracı oldukça sertleştiriyor önden 2 cm civarı düşme olurken,arka taraf 6 ile 8 cm arasi düşüyor.

Aracımda voghlant spor yay var özelden yazarsanız resimlerini atabilirim

• Merhaba arkadaşlar bu geri çağırma ile ilgili bilgisi olan varmı

• goldweb kullanıcısına yanıt
    merhaba,

2014-2019 arası 2.0 lt dizel araçlar diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagozgilh

merhaba,

2014-2019 arası 2.0 lt dizel araçlar diye biliyorum
    anladım tamam ozaman hocam :) teşekkürler bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldweb

Merhaba arkadaşlar bu geri çağırma ile ilgili bilgisi olan varmı
     Volvo V40: Ve O Sensin

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugmry

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler

• Herkese Selamlar,

Aracımı 10 aydır kullanıyorum v40 renk mussel mavi iç renk bej deri döşeme donanım inscription+elite pac+park yardım pilotu ve park yardım sistemi, ön arka+geri görüş kamerası olarak sıfır satın aldım. aracın artıları konforu, malzeme kalitesi, yalıtımı çok iyi, virajlara bir önceki aracıma göre daha fazla güven veriyor. Eksileri daha önceki aracınız yumuşak amortisöre sahip ise bu araç size sert gelebilir. Bir önceki aracım Seat leon FR 1.4 tsi Dsg 150 hp olduğundan ona göre daha yumuşak geldi. ama yinede sert. Yakıt tüketimi Kocaelinde ilk 2 depo 9-10 lt. gördüm fakat sonraki depolar 8 lt. ye düştü. şu anda 6000 km yi geçtim şehir içi 7 lt. lere kadar düştü. Bir önceki aracımda o kadar yakmaktaydı. 2 uzun yol yaptım. kocaeli-fethiye haziran ayı genelde 110-150km/h arası klima kapalı (son 200 km açık) gece yolculuğu yaptım trafik ışığına hiç durmadım diyebilirim (gece çalışmadıkları için) 3 kere kahve wc molası yakıt tüketimi 6 lt. kocaeli-cunda temmuz ayı tamamı klima açık 110km/h hız sabitleyici ile 5.8lt. yakıt tüketimi. Dönüş foça-kocaeli 1 saatten fazla karacabey-bursa çevre yolu bağlantısına kadar çok yavaş akan trafikte kaldım. yakıt tüketimi 7 lt. Aracın dur kalklar da yakıt tüketimi artıyor. güvenlik konusunu hiç konuşmaya bile gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.