Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (419. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her şey gönlüne göre olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.Baran

Her şey gönlüne göre olsun...
    Gönlümüzdeki hayırlıysa olsun. Hayalimi okuyup cevap vererek mutlu ettiniz Allah da sizi mutlu etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koyumavi12345 K kullanıcısına yanıt
    yıllarca bende hep arabam olsun istedim ama maddi durumlardan dolayı hep resimlerine bakmakla kaldım taa ki geçen sene v40 sahibi olana kadar çok mutluyum hatta ilk 4-5 ay benim arabam olduğuna inanamıyodum şimdi bazen arabaya binmeden şöyle 3-5 saniye durup arabaya bakıyorum iyi ki almışım diyip koltuğa geçiyorum seni çok iyi anlıyorum inşallah sende en kısa zamanda hayırlısıyla hayaline kavuşursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: jklozan

yıllarca bende hep arabam olsun istedim ama maddi durumlardan dolayı hep resimlerine bakmakla kaldım taa ki geçen sene v40 sahibi olana kadar çok mutluyum hatta ilk 4-5 ay benim arabam olduğuna inanamıyodum şimdi bazen arabaya binmeden şöyle 3-5 saniye durup arabaya bakıyorum iyi ki almışım diyip koltuğa geçiyorum seni çok iyi anlıyorum inşallah sende en kısa zamanda hayırlısıyla hayaline kavuşursun
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Ben de ilk arabayı aldım. Gece yatmadan camdan bakıyordum yerinde duruyor mu diye. Görebileceğim bir yere park ediyordum. Cok cok titiz kullandım. İçinde sigara içmedim yakıtları opetten aldım. 10 15 günde bir iç dış yıkattım. Derken 1 yıl sonra arabanın sol kapısını sürttüm. Benim hatamdı. Dar yerden dönmeye calısıyorum. Kapı çizildi 5 cm kadar, alt tarafta da az bi eziklik var. Hala sigara içmiyor yakıtı opetten alıyorum ama inan arabayı en son 5 ay önce yıkattım. Bu ufak cizikten sonra cok da dikkat etmiyorum hocam. Hayal kuruyorum işte V40 ı alacam. Tertemiz bakacam ona. 2020 nisan-mayıs gibi bu mesajı alıntılayacagım inşallah :)

• merhaba arkadaşlar aracım d2 powershift bugün şanzıman yağını değiştireceğim. ancak özel servis yağ olarak MOTUL'ü çok övdü. Servisi aradığımda Castrol yağ kullanıyorlarmış. şanzıman yağı değiştiren ve hangi yağ kullanıldığını bilen var mı? şimdiden teşekkürler
  • goldweb kullanıcısına yanıt
    iyi günler. geçen sene yetkili servisten değişim yapılmıştı, castrol kullanılmıştı. kafanıza takmayın bence markayı. castrolde iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba motül kullanacağım hocam :)

• goldweb kullanıcısına yanıt
    Yetkili servis Castrol Transmax Dual kullanıyor, Motul Multi DCTF de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caerium

Yetkili servis Castrol Transmax Dual kullanıyor, Motul Multi DCTF de olur.
    Motul multi dtcf kullanacağım hocam

• herkese iyi günler diliyorum arkadaşlar 2017 v40 t3 aracımı 2. bakımına götüreceğim var mıdır benzer özelliklerde servislerden fiyat alanlarınız ? Ve 3 yıl garantili araç 3. yıl şanzuman ve motoru kapsıyor deniyor . özel serviste yaptırsam garanti dışı kalır mı ? 2100 lira gibi rakam verildi samsun otokoçta cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .
  • dhandemiroglu D kullanıcısına yanıt
    Pazartesi günü , izmir volvo arkas 1615tl ödedim 2.yıl bakımına. Telefonda 2bin küsür demişlerdi bana da ama %20 volvo uygulamasından gelen indirimle bu fiyata düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ardakoca kullanıcısına yanıt
    Hocam peki neden yuzde 20 ? Bana 10 veriyor ve aradım 2400 tl fiyat verdiler. Neye göre değişiyor acaba

volvocarprime uygulamasındaki seviyenize göre değişiyor. düzenli bakım katıldığınız kampanya gibi değişkenlere göre
    benim 2 aracım var biri %10 diğeri %20 indirim kullanabiliyor
  • merhabalar

2019 araçlarda kullanılan geartronic tam otomatik mi? Üreticisi nedir acaba?

elite paket araca bugün ankara arkas da 181 bin fiyat aldım sizce nasıl? geri görüş ön park sensoru garanti uzatma da hediye
  • ilter88 kullanıcısına yanıt
    Evet geartronic tam otomatiktir. Üreticisi Aisin. Şu yeni peugeot'larda kullanılan şanzıman (EAT mı neydi).
    İndirim bir kısmı uygulamadan bir kısmı ise servistendir.

• ykslkrglu Y kullanıcısına yanıt
    Lastikcim sesin lastikten gelmediğini söyledi. Yetkili servise götürdüm, ve test yapıldı. Test sonucu, aracın tekerlek bilyasının kırık olduğu anlaşıldı. 1 hafta içinde bilyanın garantiden değişeceğini söylediler.

• Arkadaşlar.hyunda i20 aracım var.volvo v40 a geçmek istiyorum.r design versiyonda iç döşeme sadece siyahmı.bej rengi alabiliyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Arkadaşlar.hyunda i20 aracım var.volvo v40 a geçmek istiyorum.r design versiyonda iç döşeme sadece siyahmı.bej rengi alabiliyormuyuz
    R-Design’lar sadece siyah iç renkle satıldı, normali nubuk/deri, bazı opsiyonlu araçlar tam deri

• Arkadaşlar tavan perdesini açmak için düğmeye bastığımda perde yaroda kaldı sonra baktım fotoğraftaki gibi toplanmış ne ileri geliyor ne geri gidiyoe böyle kaldı. Var mı yaşayan yaptıran ?
     Volvo V40: Ve O Sensin

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.