Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aralık ayı başında aracı aldım, park pilotu+kamera için 6700 tl ödedim. Size söylenilen rakam çok iyi ama 15-31 aralık tarihleri arasında promosyon yapıp ücretsiz vermişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gastrosoleus -- 16 Ocak 2019; 18:55:6 >
  • medonk M kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzel bence, değerlendirmeye değer

Silecek değiştirmem gerekiyor. Orijinal olan çabuk sertleşmişti. Bosch aerotwin aldım fena değildi, 2 dene kullandım, tekrar değişim zamanı geldi.

Başka kaliteli birşey alıp deneyen varmı acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gastrosoleus kullanıcısına yanıt
    Evet, geçen ay 153.000’e hepsi dahil vermişler .
    İnsan düşünüyor, artık 2019’dayız. 2018’in şimdi daha uygun olması lazım diye.
    Bir arkadaşım geri görüş kamera çözünürlüğü çok kötü, ben istemedim demişti. Almak mantıklı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Çok kötü diyemem kameranın çözünürlüğüne..
    Bence bir araçta zaten olması gereken birşey, bunu ekstra ücret vererek almamız saçma aslında.
    Park pilotunu henüz hiç kullanmadım, aracı aldığımda satış temsilcisi zaten çok geniş bir alan varsa park ediyor siz daha iyi parkedersiniz gibi birşey demişti.
  • Kamera fena değil ve faydası olur,ancak ön sensör daha faydalı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kameranin goruntusu cok iyi. park pilotda cok iyi calisiyor arabanin 1.2 kati kadar yaklasik bir bosluk varsa herkesden daha iyi park eder :) ben aktif kullaniyorum hic dusunmeden kendi park ediyor :) fren ve vites gecislerini yapiyorsunuz bir de her ihtimale karsilik on arka kontrolu yapin. bazen fazla gidiyor :) ama her taraftan uyari veriyor zaten. himmm bir de bosluk arkanizda kalmali yoksa yanlis boslugu algiliyor.

Cam tavan ve koltuk ısıtma da dahil mi fiyata ? Elite paket olarak geçiyordu önceden bu opsiyonlar. Bir de 2019 model mi ?

• ardakoca kullanıcısına yanıt
    Evet, dahil. 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medonk -- 17 Ocak 2019; 7:30:7 >
    152.700tl güzel fiyat (2017 mayıs ayında 124.500tl’ye aldım), hazır ötv avantajı da varken değerlendirin bana kalırsa. 2019 model için fiyat vermiyorlar mı ?

• ardakoca kullanıcısına yanıt
    Hayır, henüz 2019 modeller yok ortada.
    Ben de geçen ay 153000’e satılan arabayı, aynı koşullar devam ederken 2019’da 2018 aracı niye 158000’e alayım diye düşünüyorum.

Şu an için araç ihtiyaç değilse , bekleme lüksü varsa 2019 modelleri görüp karar verilebilir. Yılsonu olduğundan herhalde daha cazipti o kampanya haklısınız. İçinize sindiyse de 3-5 bakmayın , fiyat yine piyasaya göre makul demek istemiştim , hayırlısı olsun.

• Merhabalar arkadaşlar. 2013 model, 120.000 km.de, tüm bakımları yetkili serviste yapılmış bir v40 r-desing alma aşamasındayım. Km’nin yüksek olması kafamı karıştırıyor. Sizlerin yorum ve tavsiyeleriniz kararımı kolaylaştıracak. Tşk.

• bakimlarin serviste yapilmasi iyi niyet olarak sadece 5 yili kapsiyor bilgi. ayrica alacaginiz arac d2 t3 t4 hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filtiarn

bakimlarin serviste yapilmasi iyi niyet olarak sadece 5 yili kapsiyor bilgi. ayrica alacaginiz arac d2 t3 t4 hangisidir?
    D2.

• karagozgilh K kullanıcısına yanıt
    V40 2012 yılında S40 yerine yola çıktı sanırım ama üretilmeyecek olması düşündürücü Sanırım Volvo, Hyundai olma yolunda ilerliyor ve S40'ın ahı dokundu...

• muzikalp kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba hayirli olsun lastikler:)

Daha once taslarin uzerinden gecmehissi yaz lastiklerindenmis sanirim, bende de aynisi oluyor. Peki yazin ne kullanacaksiniz ?:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

V40 2012 yılında S40 yerine yola çıktı sanırım ama üretilmeyecek olması düşündürücü Sanırım Volvo, Hyundai olma yolunda ilerliyor ve S40'ın ahı dokundu...
    Asyalı vizyonsuzluğu diyebiliriz rakiplerinin a3, 1 serisi, A serisi gibi sınıf arabaları varken, bu araçtan vazgeçmek anlamsız.
  • cöldeki kutup ayısı kullanıcısına yanıt
    Volvo almak hataymış. S60 almayı düşünüyordum. Ancak bir daha asla Volvo almam. Sonraki aracım Bi em dabulyu!

• Volvo da kendi kendini bitiren bir firma haline geldi. S40 ın kalkması hataydı, v40 ın kalkması da ayrı bir hata.
    Ben de bundan sonra volvo almam.

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.