Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (348. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konya da çok uygun fiyata takıyorlardı:)
  • evil2302 E kullanıcısına yanıt
    izmirden konyaya gidip aldım ama g.g kamerası taktırmak aklıma gelmedi sorduğumdada mevcutta olmadığını söylediler benimde konyada kalma gibi bi fırsatım yoktu izmire geri döndüm kırmızı 1 adet daha araç vardı onuda siz almışınız herhalde hayırlı olsun
    izmirde 3300 fiyat verdiler ama 4000 tl yi geçen aksesuarlarda %15 indirim yapıyorlar +ufak işe yarıcak bir akseduar ile 3500 izmirde taktırcam yarın inşallah tekrardan hayırlı olsun size :)
  • ahmed4235 A kullanıcısına yanıt
    Evt senden bahsettiler bana:)
    Ön park ve g.g kamerasını 4400tl dediler. Bu rakam Ankara da 4900 Tl.
    Bu arada arabadan memnun musunuz? Yalıtım ve konfor yönünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: evil2302

Flamingo kırmızısı Volvo v40 ins+elite (124400) aldım.

Ayrıca g.g kamerası ve ön park algılayıcısı 4400Tl ye alındı.

Cuma günü teslim alacağım

Hocam hayırlı olsun. Harika bir seçim. Kazasız belasız kullanın.

Acaba seramik kaplama yaptıracak mısınız yetkili serviste? Size teklif etmişlerdir mutlaka. Rengi çok hassas malum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Seramik kaplama teklif ettiler ama istemedim. Ama neden seramik kaplama olsun?
    inşallah iyi bahsetmişlerdir :)
    aracın yalıtımı vites geçişleri konforu gayet güzel ben memnunum menun olmadığım bir konu yok şuana kadar aldığın fiyata göre alınabilecek en iyi araba bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmed4235

inşallah iyi bahsetmişlerdir :)
    aracın yalıtımı vites geçişleri konforu gayet güzel ben memnunum menun olmadığım bir konu yok şuana kadar aldığın fiyata göre alınabilecek en iyi araba bence.

Çok memnun oldum. Bmw 1 ile arasında konfor (yalıtım, rüzgar sesi ve yol sesi) farkı var mı? Seramik kaplama yaptırdız mı?

• Herkese merhabalar,

469332580 Nolu aracım satılıktır. Sadece isteyen ilgilenen kişiler için bilgilendirme amaçlı yazmak istedim. İyi günler

• 10 katlı Seramik kaplama 1750Tl teklif edildi...

• Benim her 20bin km'de ön fren balataları, her 30bin km'de arka fren balataları değişiyor.
    Çok sert araç kullandığımı düşünmüyorum fakat İstanbul'da yaşıyorum.
    Normal mi sizce? Sizler için durum nasıl?
    bmw 1 serisi kullanmadım o yüzden bilgi sahibi değilim :)işler çok yoğun olmasında dolayı aracı aldığım gibi duruyor ama cam film ile seramik kaplama muhakkak yaptırcam bu hafta
  • Merhaba arkadaşlar.
    v40 İnscription + elite paket + arka kamera + ön sensör + otomatik park sistemi ve navigasyon için 132200 tl fiyat aldım. Araç bayinin elinde ve rengi flemenko kırmızısı ( bildiğin Tofaş bordosu)
    Fiyat için düşünceeriniz nedir. İnscription + elite paket için 124400 tl , arka kamera + ön sensör + otomatik park sistemi ve navigasyon için 7800 tl istediler yani toplamda 132200 tl . Bu fiyata ne kadar pazarlık yapabiirim sizce .
    yarın bayiye cevap vermem azım
    şimdiden değerli görüşeriniz için teşekkür ederim
  • dergüla kullanıcısına yanıt
    Ben o flamenko kırmızısı rengini pek beğenmedim ve o renk için fazladan 2-3 bin lira istiyorlar. Bence yeni LED Thor farlara bayez renk yakışıyor. Ancak renk kişisel tercihtir tabiki.

Esas navigasyon ve arka kameranın çok çok gereksiz olduğunu düşünüyorum. Navigasyon hem bütün telefonlarda var, hem daha hızlı, hemde kullanımı daha kolay, üstüne üstlük bedava. Arka kameranın yaptığı işi sensör zaten yapıyor, ekstra kameraya 4-5 bin para vermenin ne gereği var?

130 bin c sınıfı için az değil. Anaktarsız çalıştırma, harman kardon ses sistemi, sertleştirilmiş yan camlar (rüzgar ve yol sesi yalıtımı için), cam tavan gibi donanımlar varmı aracınızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrozenFlame -- 24 Ağustos 2017; 23:56:23 >
  • FrozenFlame F kullanıcısına yanıt
    Evet araçta panaromik cam tavan var, bizim tercihimizde navigasyon şart. Ama diğer özelikler tekrar düşünüebiir. Sizce fiyat nasıl. renk konusu ise bayide şu anda bu var ve
    farklı bir tercih için bekememiz gerekiyor
  • Navigasyon bence de çok gereksiz. Anlık trafik bilgisi olmadıktan sonra ne anlamı var ki?
    Servisten servise update olan bir şey olacak, bunun yerine telefondan kullanmak daha mantıklı.

Arka kamera ise bence çok ama çok gerekli. Açıkcası 1cm'e kadar yanaşabiliyorum.
    Volvo'nun kamerasının kalitesini başka hiç bir araçta bulamazsınız. BMW, Mercedes vs. ile karşılaştırdım.
    Hem kamera çözünürlüğü, hem de yazılım müthiş. Ayrıca görüş açısında tamponu da görüyor olması mükemmel.
    Diğer markaların araçlarında tampon görülmediği için yakınlık algısı tam oluşturmuyor.
    Arka kamerayı kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Ön park sensörü de çok faydalı, onu da almalısınız bence.

Bir diğer konu aracınızda base paket olup olmadığına bakın.
    Base paket ile ön yolcu koltuğu ayarlanabilir ve kolay katlanır hale geliyor. Ayrıca bagajda priz var.
    Benim aracımda base paket yok ve çok önemli olduğunu hissettim sonradan.

Ayrıca Isıtmalı ön cam bazı kış günlerinde çok önemli olabiliyor.
    Ayrıca kışın soğuk zamanlarda klimanın ısıtması biraz zaman alabiliyor.
    Bu nedenle ısıtmalı koltuklarda iyi bir seçim olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dergüla

Merhaba arkadaşlar.
    v40 İnscription + elite paket + arka kamera + ön sensör + otomatik park sistemi ve navigasyon için 132200 tl fiyat aldım. Araç bayinin elinde ve rengi flemenko kırmızısı ( bildiğin Tofaş bordosu)
    Fiyat için düşünceeriniz nedir. İnscription + elite paket için 124400 tl , arka kamera + ön sensör + otomatik park sistemi ve navigasyon için 7800 tl istediler yani toplamda 132200 tl . Bu fiyata ne kadar pazarlık yapabiirim sizce .
    yarın bayiye cevap vermem azım
    şimdiden değerli görüşeriniz için teşekkür ederim

Navigasyonsuz (124400+4600 paspas dahil) 129000 ödedim. Rengide çok istediğim için kırmızıdır. Ayrıca seramik kaplama için 1750 ödedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: v40turkey

Navigasyon bence de çok gereksiz. Anlık trafik bilgisi olmadıktan sonra ne anlamı var ki?
    Servisten servise update olan bir şey olacak, bunun yerine telefondan kullanmak daha mantıklı.

Arka kamera ise bence çok ama çok gerekli. Açıkcası 1cm'e kadar yanaşabiliyorum.
    Volvo'nun kamerasının kalitesini başka hiç bir araçta bulamazsınız. BMW, Mercedes vs. ile karşılaştırdım.
    Hem kamera çözünürlüğü, hem de yazılım müthiş. Ayrıca görüş açısında tamponu da görüyor olması mükemmel.
    Diğer markaların araçlarında tampon görülmediği için yakınlık algısı tam oluşturmuyor.
    Arka kamerayı kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Ön park sensörü de çok faydalı, onu da almalısınız bence.

Bir diğer konu aracınızda base paket olup olmadığına bakın.
    Base paket ile ön yolcu koltuğu ayarlanabilir ve kolay katlanır hale geliyor. Ayrıca bagajda priz var.
    Benim aracımda base paket yok ve çok önemli olduğunu hissettim sonradan.

Ayrıca Isıtmalı ön cam bazı kış günlerinde çok önemli olabiliyor.
    Ayrıca kışın soğuk zamanlarda klimanın ısıtması biraz zaman alabiliyor.
    Bu nedenle ısıtmalı koltuklarda iyi bir seçim olabilir.

Araçta elite paket var. Bu paket içinde koltuk ısıtma var...

• merhabalar arkadaşlar v40momentum opsiyonel paket aldım henüz 600 km deyim aracın yakıt verileri şu anlık çok yüksek şehir içi 15 litre yi görüyorum servisi aradığımda bu değerlerin ineceği söyleniyor . kullanan arkadaşlar bir bakabilir mi ? sizin değerler nedir
  • metrisaa M kullanıcısına yanıt
    Aynı araca sahibim. 21bin kilometredeyim. Şehir dışı genelde 110 cc ile 5.4 litre /100 km tüketimim var.

İstanbul Avrupa yakası tüketimim hava ve yol durumuna göre 8 ila 12 litre arası değişiyor. Aracı sert kullanan birisi değilim. Sizin güzergah, yol durumu, ortalama hız ve mesafe nedir?

• integral77 İ kullanıcısına yanıt
    30 km ortalama eco modda hafif rampa hiç agresif kullanmıyorum aracı sıfır aldıysanız km arttıkça bi değişim oldumu ?

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.