Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANTHYPATHY

Selamlar arkadaşlar.
    Dün itibariyle v40 r design 1,5 T3 geartronic Polestar Blue aracıma kavuştum.
    Araç hakkında önerileri olan var mı?
    Birde kauçuk paspas ve bagaj havuzu önerisi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

NOT: Kimse laf etmesin makina güzel. ;)

Hayirli olsun, ben paspasi volvodan aldim cok memnunum, bagaj havuzu bagaj zemininin kullanisliligini oldurecek diye almadim.

Kazasiz belasiz iyi gunlerde kullanin
  • Teşekkürler üstadım iyi dilekleriniz için.

Üstadım servise sordum 250 lira dediler tahminim kavga dövüş 200 E biter.
    Orjinal Volvo ise paspaslarınız bi resim paylaşabilir misiniz? Bazen servisler sanayiden aksesuarcıdan Alıp ittiriyorlar da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTHYPATHY -- 29 Eylül 2016; 20:22:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANTHYPATHY kullanıcısına yanıt
    http://www.halibagajhavuzu.com/page.php?act=urunDetay&urunID=503&name=volvo-v40-bagaj-havuzu-2012-sonrasi-
    Öncelikle hayırlı olsun, Ben bunu kullanıyorum, çok memnunum, tavsiye ederim. Hem hali dokulu, hem 3 boyutlu, hem de sıvı geçirmez.
    Ayrıca size ve diğer arkadaşlara şunu da tavsiye ederim;
    Volvo Için Footrest Pedalı Ped V40 S40 C30 Sol Ayak! yeni Model! serin Tarzı!
    http://s.aliexpress.com/ai2iqInQ
    (from AliExpress Android)

Bu mesaja eklenen görseller:

Volvo V40: Ve O Sensin

Edit;mahsuru yoksa kaça geldi aracınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drerdogan -- 29 Eylül 2016; 20:50:55 >

Kauçuk paspasta R design için özel yapılan logolu bir paspas yok.
    orjinal paspaslardan vazgeçmemeni öneririm polanya üretimi diye biliyorum.
    bagaj havuzunda 2 katlı kullanımdan dolayı bende önermiyorum.
    araç güzel bir araç kazasız keyifli sürüşler dilerim.
  • quote:

Selamlar arkadaşlar.
    Dün itibariyle v40 r design 1,5 T3 geartronic Polestar Blue aracıma kavuştum.
    Araç hakkında önerileri olan var mı?
    Birde kauçuk paspas ve bagaj havuzu önerisi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

NOT: Kimse laf etmesin makina güzel. ;)

Hayirli olsun arkadasim. Gule gule kullan.
    NOT:o makinaya hangi kafasi guzel laf edebilirki

• Arkadaşlar V40 Cross Country için son zamanlarda fiyat alan oldu mu acaba ? En uygun fiyat hangi bayide oluyor acaba ?
    Güle güle kullanın. Daha önce mesajlaşmıştık T3 motorla ilgili. V40 seçiminiz doğru bir karar T3'ü test edemedim hala,siz kullandıkça artık paylaşım yaparsınız. Ben de eco+ modunun bir faydası olup olmadığını merak ediyorum.

• Eco plus olayını kullandım. Klima vs gibi sistemleri biraz daha optimize ediyor. Ama ne derece var bilemiyorum.
    Aracı Volvo arkas Bursa'dan aldım.
    Araç opsiyonlu bir araç olunca açıkçası daha da keyifli oluyor.
    performans olarak 153 beygir gücü şanzımanla tamamen yola yansıtıyor diyebilirim. Elbette 180 beygirlik t4 ile arasında fark olucaktır. Ben de t4 kullanmadığım için çok karşılaştıramıyorum. Ama performans güzel. 190 km hıza kadar kesilmiyor. Kısıtlama olmasına rağmen 210 km nin üzerine çıkmakta fazla zorlanmıyor. Gaz kestiğini hissedebiliyorsunuz açıkçası.
    Araca yarın şeffaf kaplama yaptıracağım tabi giderken ve dönüşte yol otoyol olucak. Biraz daha bişey deneyimleriz artık.

• Bir arkadaşımız aracın fiyatını sormuş. Ben aracı uzun bir pazarlıktan sonra 97 ye ancak ilk bakımı da yaptırarak aldım.
    Araç rebel blue cam tavan r desingn pac ve comfort pac for r desingn ( ön cam rezidansı hafızalı koltuk alarm vs). 10000 km de hatasız bir araç.

• @ smtsk
    Üstadım bugün bende incelerken farkettim aynı sıkıntı mevcut. Aracınız kaç model acaba belli bir yılda mı var tüm araçlarda mı var? Bir ara fırsatım olunca genel bir kontrol amaçlı ve paspas almak için aracı servise gaziantepe götürücem bir danışır sizinle bilgi paylaşırım.

@RST 13
    Üstadım haftasonu deneme şansım oldu ECO + olayını. Farkettim ki ECO plus açık iken araç auağınızı gazdan çekince vitesi boşa lıyor frene dokununca yada gaza alınca tekrar kavramayı kapatıyor.
    Ayrıca Eco plus modda start stop daha etkin çalışıyor. Örneğin klima açıkken bile stop ediyor. Şu ana kadar farkettiklerim bunlar.
    Bu arada performans olarka t3 muhtemelen güncel şanzımanın da etkisiyle beklediğimden iyi duruyor. Elbette T+ de ki üst hızlara ulaşma konusundaki istek yoktur gibime geliyor ama hacmine göre çok başarılı. Şanzımanda neredeyse güç kaybı hiç yok diyebilirim.

• @ANTHYPATHY
    araç 2014 R-design hocam
    bakımda tekrar soracağım bakalım
    Benİm araçta hoşuma gitmeyen tek işçilik problemi bu diyebilirim
    ama çözümü olan birşey gibi de durmuyor
    o plastiğin daha sert ve kalın olması gerekirdi böyle bir arabada
  • 2013 model V40 arabamı ailemin küçük bireyinin arabası ve malzemeleri sığmadığından dolayı takas yoluyla değiştirmek zorunda kaldım. Takas yapmaya gittiğimde aracımda sadece sol arka çamurluğunda boya vardı. Bayiye bunu belirttim tabi bayi ekspertiz raporuna göre pazarlık yapılacağını söyledi Ekspertiz raporu geldiğinde şok oldum çünkü 2013 yılında 0 Km aldığım Volvo V40 aracımın sağ arka kapısının boyalı olduğu çıktı Üstelik aracın boya değeri 200 gösteriyordu. Değerli arkadaşlar aldığımız arabalar az uz fiyatlar değil lütfen arabanızı almadan önce boya ölçümünü yaptırın. Sonra benim gibi madur olmayın. Benim acil araç ihtiyacım olduğundan dolayı şikayet işleriyle uğraşmadım ben yandım siz yanmayın
  • Hocam ekspertiz garantili aracı ben ekspertize soktum açıkçası. Ama iyi düşünü zaman zaman servislerde bazı olaylar yaşanıyor ve aracınıza sizden habersiz işlem yapılabiliyor. Öyle bir kaç gün aracınız serviste kaldıysa o esnada ya iyilik olsun diye işgüzarlık yapıp sizin hasarınızı onarırken yapmışlardır yada kendileri serviste araca hasar verip size çaktırmadan yapmış olabilirler onarımı.
    ayrıca araç transferleri esnasında hasar gören araçlarda zaman zama nbayiler tarafından satın alınıp sıfır araç gibi satılıyor. Bunlarda her bayi her markada dikkatli olmak gerekir.

@ smtsk
    Hocam bende servise yolum düşünce bir sorayım. Açıkçası soruna sebep olucak bir bölge gibi durmuyor. Sadece iç kısımda kalkma mevcut Ama tüm kapılarda az yada çok oluyor. Malzeme dediğiniz gibi yumuşak ve biraz da sıkı olması gereken yer gevşek.
  • Merhaba, sıfır araba bakıyorum. Volvo V40'a baktım. Arka camının görüş darlığı beni çok rahatsız etti, alışabilir miyim emin değilim. Volvoyu tercih sebeplerimden bir tanesi güvenli bir araba olması. Aynı güveni telkin edebilecek başka bir marka araç tavsiye edermisiniz yada S60 mı düşüneyim? Onu henüz kullanmadım. Kafamın biraz karıştığı doğrudur
  • aithrax A kullanıcısına yanıt
    Hocam benim CLİO 4 den sonra arka cam büyük bile geldi bana. Açıkçası V40 yerine tercih edebileceğiniz araçlar AUDİ a3, BMW1, Mercedes A serisi. Bu araçlarıda almadan incelerseniz daha güzel değerlendirme yaparsınız.
    S60 aslında sedan düşünceniz varsa iyi bir araç ama arka görüş için sedanın daha iyi olacağını söylemek her zaman zor.
  • İyi günler arkadaşlar,
    Araç için HGS etiketim elime ulaştı ancak araçta ön cam rezistansı mevcut. HGS etiketini camın neresine konumlandırdınız acaba?
    Kullanıp sorun yaşamayan varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Ben de hgs almayı düşünüyorum lazım olacak gibi; benim ön cam da aynı; sol atta plastik bir tutucu var; orası uygun mudur diye soracaktım :))
  • aithrax A kullanıcısına yanıt
    maalesef yeni araçlar böyle; rover 25in arka camından sonra aşırı küçük gelmişti bana da :)) geri görüş kamerası yardımcı oluyor ama :)
  • quote:

İyi günler arkadaşlar,
    Araç için HGS etiketim elime ulaştı ancak araçta ön cam rezistansı mevcut. HGS etiketini camın neresine konumlandırdınız acaba?
    Kullanıp sorun yaşamayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ben iç dikiz aynasının arkadına yapıştırdım, hem camda yer kaplamıyor hem de görünmüyor sorunsuzcada okuyor.

kardeşim hayırlı olsun bende clio 4 sattım 100 bin bütçeyle araç bakıyorum, audi hariç premium markaların hepsini inceliyorum.
    ilk hedefim a180 cdı amg... sen diğer markaları inceledin mi T3 e nasıl karar verdin ? yakıt tüketimi cliodan sonra rahatsız etmeyecek mi
    ama aldığın araç rebel mavi R desing inanılmaz güzel gözüküyor, bende araç istanbulda olmasa şu aracı alırdım aslında (istanbuldan çekiniyorum biraz)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2014-kazasiz-servis-bakimli-volvo-v40-r-design-348753625/detay

tekerine taş değmesin

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.