Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkür ederim Kemal hocam @kemalatmali01

Evet hocam sizin jantların açık renk olanı, teşekkürler güzel görüşleriniz için @Darkraver
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş,güle güle kullanın. Daha sonra uzun dönemli lastik performansınızı paylaşmanızı dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RST 13 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Mutlaka uzun dönem yorumlarımı paylaşacağım.
  • Çok yakışmış, resmen aracınızın havası değişmiş. Güle güle kullanın.
  • v40turkey V kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler...

• Ford'dan sonra yenilenme sürecine devam eden Volvo'nun 40 serisi kendileri tarafından snapchat'te paylaşılmış. Konsepti 18 Mayıs'ta görebileceğimizi söylüyorlar. Haydi bakalım...

http://www.motortrend.com/news/volvo-xc40-concept-teased-ahead-official-debut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KobraAbiniz -- 15 Mayıs 2016; 22:55:47 >
  • Arkadaşlar merhaba,
    Dizel otomatik volvo40 aracım var. İstanbul'da yaşıyorum 30.000 bakımı yaptıracağım. Mezcar 760 Otokoç İstinye 790 TL dedi. Bakım için önerebileceğiniz bir yer var mı? Kendi servisinde yaptırmak istiyorum bu fiyatlar uygun fiyatlar mıdır acaba?
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba.aracının ekranında yıkama sıvısı doldur diye uyarı verdi.önereceğiniz antifiriz veya anyifirizsiz sıvı var mı. Dökerken dikkat etmem gereken önereceğiniz şeyler de varsa çok makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih.1

Arkadaşlar merhaba.aracının ekranında yıkama sıvısı doldur diye uyarı verdi.önereceğiniz antifiriz veya anyifirizsiz sıvı var mı. Dökerken dikkat etmem gereken önereceğiniz şeyler de varsa çok makbule geçer.

Merhaba. Silecek suyu için ben marketlerde satılan ütü sularından koyuyorum. Özellikle kireç olmaması için.

Ayrıca Sonax ın konsantre cam suyu var 25 ml lik, onu silecek suyunu tamamen doldurduktan sonra depoya bir küçük şişe koyuyorum.

Aracınızda far yıkama varsa yıkama suyu hacmi yaklaşık 5 litre su almakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Orijinalden alıntı: fatih.1

Arkadaşlar merhaba.aracının ekranında yıkama sıvısı doldur diye uyarı verdi.önereceğiniz antifiriz veya anyifirizsiz sıvı var mı. Dökerken dikkat etmem gereken önereceğiniz şeyler de varsa çok makbule geçer.

Merhaba. Silecek suyu için ben marketlerde satılan ütü sularından koyuyorum. Özellikle kireç olmaması için.

Ayrıca Sonax ın konsantre cam suyu var 25 ml lik, onu silecek suyunu tamamen doldurduktan sonra depoya bir küçük şişe koyuyorum.

Aracınızda far yıkama varsa yıkama suyu hacmi yaklaşık 5 litre su almakta.

Hocam çok sağol. ütü suları yaklaşık bir litre oluyor. Ondan 5 tane alıp doldurup sonra sonaxın 25 ml lik suyuyla doldurma işlemini tamamlayayım.ama sonaxın suyunu katmasam da olur. Doğru mu anladım. bi de hocam son sorum kışın da yine aynı şekilde ütü suyu mu kullanayayım. Çok teşekkürler. Valla hızır gibisin

• fatih.1 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba tekrar. Bizim burada markette 2,5 litrelik var. Tabi 1 litrelik varsa 5 tane almak gerekir :)

Sonaxın konsantre katkısını almak zorunda değilsiniz hocam. Ben yazın yapışan sinek ve tozları camdan temizlemek için kolaylık sağlıyor. O yüzden ara ara kullanıyorum. Tabiki de kesinlikle koymanız gereken bir ürün değil. Sadece ütü suyu da koysanız olur. Önemli olan kireç yapmayacak su ile takviye yapmak.

Kışın ise yine ütü suyuna konsantre antifirizli cam sularını karıştırıp koyuyorum. Genelde kışlık olanlar mavi renkte oluyor. Donmayı bir miktar engelliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Merhaba tekrar. Bizim burada markette 2,5 litrelik var. Tabi 1 litrelik varsa 5 tane almak gerekir :)

Sonaxın konsantre katkısını almak zorunda değilsiniz hocam. Ben yazın yapışan sinek ve tozları camdan temizlemek için kolaylık sağlıyor. O yüzden ara ara kullanıyorum. Tabiki de kesinlikle koymanız gereken bir ürün değil. Sadece ütü suyu da koysanız olur. Önemli olan kireç yapmayacak su ile takviye yapmak.

Kışın ise yine ütü suyuna konsantre antifirizli cam sularını karıştırıp koyuyorum. Genelde kışlık olanlar mavi renkte oluyor. Donmayı bir miktar engelliyor.

Hocam çok sağol. Yarın gidip ütü suyu alayım ve sonaxın antifrizli ürününü alıp belirtilen oranda ekleyip işlemi bitirecem. (250 ml e 2 litre ütü suyu:) ) çok çok sağol hocam.

• fatih.1 F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İyi akşamlar.

• aliemree A kullanıcısına yanıt
    Maslak'ta bulunan Evo Volvo'ya da sormanızı önerebilirim. Kötü bir servis değildir. Aldığınız fiyatı da paylaşmanızı rica edeceğim. Zira benim de 600 km kaldı bakıma.
  • Günal kullanıcısına yanıt
    Mezcar istwest: 760
    Zeytinburnu Grup Ltd: 850
    Maslak Evo: 790
    Otokoç İstinye: 820 + %5 indirim dedi.
    10.000 bakımı florya mezcarda 20.000 bakımı otokoç istinyede yaptırdım. İkisinde de çok ilgilendiler. Sonra florya mezcar kapandı istweste geçti sanırım. İstwest mezcarla ilgili birkaç kötü yorum okumuştum. Nereye götürsem bilemedim.
  • Arkadaşlar herkese merhaba. V40 CC T4 aracımı satıyorum. 2013 model 46000 km de. İlan numarası 301530190. Buradan birisine gitsin isterim. İnceleyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar dün ekteki fotodaki gibi bir alarm yazısı çıktı. Birinde kırmızıda dururken. Birinde de yaklaşık 90-100 km ile giderken.

Bu neyin alarmıdır bilen var mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Volvo V40: Ve O Sensin

• Bu arada radyo açıktı ve alarm yazısı çıkınca da radyo çalmaya devam etti

• Traful T kullanıcısına yanıt
    Acaba aracınızda alarm opsiyonu mevcut mu?

• Traful T kullanıcısına yanıt
    RDS ile alakalı. Bir istasyonun gönderdiği bir bilgiden kaynaklanıyor sanki.

http://www.volvov40club.com/forums/7-volvo-v40-general-discussion/9330-alarm-warning-display.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Radio_Data_System

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.