Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Sayın aknasmub hocam iyi günler bu titreme olayını ben çözdüm sanırım son bir aydır deniyorum aracım yapmıyor MAŞALLAH :) aracınızı performanslı kullandığınızda yada park etmeye yakın
    spor modda kullanmaya başladığınızda kesınlıkle araç titreyerek hatta düşecekmiş gibi stop etmeyı kesecek göreceksiniz .Bende bunu yılların tecrübesi bir abimden öğrendim deneyin
    göreceksiniz herkese kazasız belasız sürüşler
    NOT:Zaten aracın kullanma kılavuzunda da aracı seri ve vites geçişlerini serileştirecek şekilde kullanın diye bir bölüm var
  • kemalatmali01 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Kemal hocam. Bunu deneyeceğim.

Zaten aracı seri kullanınca vites geçişleri de hissedilmiyor. Sanki araç seri kullanıma ayarlanmış
  • https://www.polestar.com/se/produkter/parts/

V40 polestar rims

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanlandım :) ama ülkemizde görürmüyüz..?

• quote:

Orijinalden alıntı: Skjenol

https://www.polestar.com/se/produkter/parts/

V40 polestar rims

Merhaba. Verdiğiniz linkte D2 polestar yazılımı ile ilgili bilgiye rastlamadım.

Yazılım harici diğer ürünlerin bir katkısı olacağını düşünmüyorum.

Özellikle D2 ile ilgili bir yazılımın olması gerektiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aknasmub -- 2 Mart 2016; 15:16:53 >

• Rear Spoiler bayagi hosuma gitti.
    @aknasmub
    suan VEA Engine yazilim yapiliyor D4 T5 gibi.
    D2 Ford DuraTorq Engine oldugu icin vede Volvo ile antlasmasi sona erdigi icin D2lere zaten yapilmiyordu artik hic olmaz.
    ama illa ECU yaptimayi dusunuyorsaniz Hollanda firmasi RICA var. 140 hp 330 Nm Torque yada Alman firmasi Heico var bir arastirin ama araciniz garanti disi kalir
    Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polestar2 -- 2 Mart 2016; 17:22:36 >

• T5ler zaten güzel gözüküyordu kağıt üzerinde :D Polestar ile 400Nm yazıyor. 240Nm ye daha yeni alışırken feci gözüküyor Linkteki ürünler de gelirse hiç fena olmaz
  • Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için.

Garanti dışı kalacağı için o riske girmeye değmez.

Selamlar Aknasmub Hocam , Yalnız spor modda kullanımda araca müdahale etmeyın araç kendisi vites geçişlerini ayarlayacaktır 2700- 3000 DEVİR arasında
    gaza biraz kibar davranın yeter iyi akşamlar hocam
  • Buradaki sikayetlere bakilirsa en cok Trim sesi ile ilgili sikinti cikmis galiba
    Benim bildigim AT1346'dan sonra trim sesi giderildi diye biliyorum.
    MY16 - AT 1546, MY16 - AT 1517, MY15 - AT 1448, MY15 - AT 1446, MY15 - AT 1420, MY14 - AT 1346
    Bu yukardaki araclara sahip olupta trim sesi ile ilgili sikayeti olan varmi merak ettim :) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polestar2 -- 2 Mart 2016; 20:01:22 >
  • kemalatmali01 K kullanıcısına yanıt
    Sayın Kemal hocam, bu incelikler ile ilgili verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. En kısa zamanda dediklerinizi deneyeceğim.

• Merhaba sayın @Skjenol

My15 araca sahibim. Yüksek sesle müzik dinlerken bazen kapılardan zırıltı sesi gelebiliyor. Onun haricinde hiçbir trim sesi duymuyorum.

Sizin aracınz kaç model?

Sizinki gibi benimde müzikle beraber kapı kollarından ses gelirdi yalıtımla beraber ses kesildi. My15

• quote:

Orijinalden alıntı: RST 13

Sizinki gibi benimde müzikle beraber kapı kollarından ses gelirdi yalıtımla beraber ses kesildi. My15

Teşekkürler sayın @RST 13

Bakıma gittiğim zaman söylerim.

Çok uzun süren bir işlem mi? Bu konuda bilginiz var mı?

Bir saatte yapılmıştı. Aslında yapıldıktan sonrada çok az bir trim sesi geliyordu kapıdan. Ben de ekolayzer ayarlarında degişiklik yaptım,şimdi memnunum.60hz yi ortanın 4-5 altına indirdim diğerleri ortanın üstünde.

• RST 13 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler...

• Bu kodlara nereden bakabiliriz?

• Traful T kullanıcısına yanıt
    Araciniz ile verilen Owner Manual (Kilavuz) arka kapaginda kenarda yaziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polestar2 -- 3 Mart 2016; 19:38:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

İtalya'da gerçekleşen Volvo Polestar tanıtımıyla ilgili Snapchat'de " ucakyolcusutr " isimli bir otomobil dergi editörü, S60 T6, V40 T5 gibi araçları test ediyor,

Dün XC60 Polestar S60 T6 V40 T5 gibi araçları test etti.

Snapchat üzerinden ileteceğiniz sorularıda, elinden geldiğince Polestar ve Volvo yetkililerine aktarıyor.

Bu bilgiyi S60 forumundaki bir kullanıcıdan aldım ve burada paylaşmak istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.