Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (276. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

v40'ın kilometresini nasıl sıfırlıyoruz?

Benim aracımda aldığımdan beri 2 kilometre de aynı, bir türlü bulamadım da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: v40turkey

Merhaba,

v40'ın kilometresini nasıl sıfırlıyoruz?

Benim aracımda aldığımdan beri 2 kilometre de aynı, bir türlü bulamadım da :)

Hız göstergesinin altında yazan T1 ve T2 yi soldaki sinyal kolunda ↩ geriye kıvrık ok tuşu var. Onu basılı tutunca km sayacı sıfırlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba aracım 2015 d2 r desing. sürücü koltuğunun arkasında oturan oldumu acaba arka koltukta hiç oturmamıştım geçen gün arkadaşa sürmesini rica ettim arkaya geçtim ve sürücünün arkasında otururken bir uğultu duydum buna daha önce şahit olan oldu mu neden oluyo bu ?
  • Merhaba,

v40'ın sol aynasında kesikli bir çizgi var siyah. Bu çizginin ne işe yaradığını bilen var mıdır ki?
  • v40turkey V kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_38906439/tm.htm
  • İlanda belirttiğim sebepten dolayı aracımı satışa çıkarttım arkadaşlar.İlgilenenlere duyurulur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-3-aylik-4.200km-de-kirmizi-r-design-262014254/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garan75 -- 13 Ocak 2016; 20:16:25 >
  • Iyi aksamlar beyler.
    Park halindeki aracima bir kadin sofor tarafindan geri gwri giderken arka yan tampona surtmus. Cokuk ya da agir hasar yok, surtunmeden dolayi cizikler var, 2 ya da 3 cizgi derinden surtmus ve siyahliklar cikmis.sizce ne yapmali?
    Volvoyu aradim arac mavi oldugundan dolayi renk tutar mi diye, sorun olmaz renk tutar diyerek 500 kusur fiyat verdi hepsine.
    Sordugum es dost ise , cokuk kirik yoksa bosuna boyatma ole kalsindiyorlar. Ne yapmaliyim sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: nc39

Iyi aksamlar beyler.
    Park halindeki aracima bir kadin sofor tarafindan geri gwri giderken arka yan tampona surtmus. Cokuk ya da agir hasar yok, surtunmeden dolayi cizikler var, 2 ya da 3 cizgi derinden surtmus ve siyahliklar cikmis.sizce ne yapmali?
    Volvoyu aradim arac mavi oldugundan dolayi renk tutar mi diye, sorun olmaz renk tutar diyerek 500 kusur fiyat verdi hepsine.
    Sordugum es dost ise , cokuk kirik yoksa bosuna boyatma ole kalsindiyorlar. Ne yapmaliyim sizce

Geçmiş olsun.

Fotoğrafını paylaşırsanız daha net fikrimi belirtebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Orijinalden alıntı: nc39

Iyi aksamlar beyler.

Geçmiş olsun.

Fotoğrafını paylaşırsanız daha net fikrimi belirtebilirim.

Aracin yaninda degilim, yarin sabah ceker atarim fotosunu, ilginize tesekkur ederim

• nc39 kullanıcısına yanıt
    Foto olursa daha çok kişi fikrini belirtip size yol gösterebilir.

Tekrar geçmiş olsun.

Rica ederim. Birşey yapmadık ki.

• Park assist kullanan yada kullanmak isteyenlere eğlenceli bir test olmuş.
  • Arkadaşlar merhaba. Aracın konsolunda özellikle hem yolcu hem de şoför taraf havalandırma kanallarının önünde camların buğu olmasını engelleyen hava çıkışlarının çerçevesi olmadığını farkettim. Fotoğrafta işratlediğim bölge:

Daha sonra aliexpressde araştırırken buraya uygun olabilecek,paslanmaz çelik bir çerçeve buldum. Her iki tarafa da uyguladım.
    Fena durmadı bence. Beğenen olursa linkini paylaşabilirim.

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    Kapalı havada ve gece sorun olmaz da güneşli havada cama yansıyıp gözü alır mı acaba?
    Bu arada 2 yıldan beri ilk kez bu kadar yağışlı havada kullandım Volvoyu; su birikintilerinden yavaş geçmeye çalışsam da yandan geçenler saolsunlar tüm suları sıçrattılar :D
    motora çok sıçramamıştır umarım :D Kirlenmesin diye çıkarmıyordum yağışlı havalarda. Hatta aynaların ısıtma düğmesi nerdeydi dedim bir an unutmuşum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkraver -- 17 Ocak 2016; 22:55:18 >
  • Ben sonunda lastikleri bulup taktırdım bugün ıslak yolda bugün test ettim. Primacy 3'lerden sonra ciddi anlamda fark etti. Bu akşamki kar yağışını bekliyorum şimdi ;)

Bu kış düşünmüyorum demiştiniz ama bence düşünün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ürünü aliexpresste görmüstüm fakat cesaret edememiştim, gayet güzel olmuş. Diğer markaların aynı bölgeye uyumlu ürünlerden daha fiyatlı, en ucuzu 15 dolar. Arz talep meselesi heralde;)
    Asıl merak ettiğim ürün şu;http://www.aliexpress.com/item/Footrest-Pedal-Pad-For-Volvo-V40-S40-C30-Left-Foot-New-Model-Cool-Style/32263412130.html
    Nasıl mo te edildiğini merak ediyorum, vida delikleri var üzerinde ama araçta ona uygun delik göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drerdogan -- 17 Ocak 2016; 23:25:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SariMurat

Ben sonunda lastikleri bulup taktırdım bugün ıslak yolda bugün test ettim. Primacy 3'lerden sonra ciddi anlamda fark etti. Bu akşamki kar yağışını bekliyorum şimdi ;)

Bu kış düşünmüyorum demiştiniz ama bence düşünün.

Yeni lastikleriniz hayırlı olsun hocam. Güle güle kazasız belasız kullanın.

Eminim ki primacy 3 lerden sonra çok fark hissetmişsinizdir. İzmir çok yağışlı, kar tahmini pek yok.

Seneye il değiştirebilirim. Bu yüzden seneye düşünüyorum kış lastiklerini. Haklısınız kesinlikle kışın kış lastiği takmak gerekiyor.

Kazadan sonra aracı pek çıkarmıyorum. İşim yakın dolmuşla gidip geliyorum

Aman hocam dikkat edin siz yine de karlı yollarda @SariMurat

O kadar parlak bir materyal değil hocam. Aslında güneşte parlama olayını hiç düşünmemiştim. Öyle bir durum olacağını pek sanmıyorum.
    Yine de güneşli havada kontrol edeceğim @Darkraver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aknasmub -- 17 Ocak 2016; 23:33:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: laska

Ürünü aliexpresste görmüstüm fakat cesaret edememiştim, gayet güzel olmuş. Diğer markaların aynı bölgeye uyumlu ürünlerden daha fiyatlı, en ucuzu 15 dolar. Arz talep meselesi heralde;)
    Asıl merak ettiğim ürün şu;http://www.aliexpress.com/item/Footrest-Pedal-Pad-For-Volvo-V40-S40-C30-Left-Foot-New-Model-Cool-Style/32263412130.html
    Nasıl mo te edildiğini merak ediyorum, vida delikleri var üzerinde ama araçta ona uygun delik göremedim.

Ben de araştırırken görmüştüm. Cesaret edip aldım. Uyguladım. Çok şükür sorunsuz tam tamına oturdu

Tavsiye ederim, alıp uygulayabilirsiniz.

Bu ayak dayamayı ben de gördüm. Delikleri olduğu için pek düşünmedim. Aracı delmek istemedim.

Uygun fiyatlı spor pedal aradım çok ama bulamadım. Eğer gözünüze çarparsa bir yerlerde bana link atarsanız çok sevinirim.

Sporpedal çok baktım da başka heico ürünleri var çok daha fiyatlı;http://www.heicosportiv.de/en/models/current-models/v40/interior
    Başka da göremedim. Ilk gosterdigim desen olarak daha uyumlu.
    Sizin kazayı hatırlıyorum, umarım tekrarı olmaz, ne yaptılar serviste, sadece tampon mu değişti? Faturayı merak ediyorum, kısaca bahsedermisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: laska

Sporpedal çok baktım da başka heico ürünleri var çok daha fiyatlı;http://www.heicosportiv.de/en/models/current-models/v40/interior
    Başka da göremedim. Ilk gosterdigim desen olarak daha uyumlu.
    Sizin kazayı hatırlıyorum, umarım tekrarı olmaz, ne yaptılar serviste, sadece tampon mu değişti? Faturayı merak ediyorum, kısaca bahsedermisiniz.

İnşallah hocam bir daha tekrarı olmaz.

Tampon değişti,tamir edemediler. Tamponun arkasındaki panel değişti. toplamda 4000 tl gibi bir rakama çıktı.

Kaskodan yaptırdım.

Servis değiştirme eğiliminde oluyor haliyle, dışarıda bu tamponu yapabilecek usta muhakkak vardır ama çoğu kasap, bir yerleri yaparken başka bir yeri bozarlar, ne bileyim aksamları sökup takarken birkaç tırnak kırar, umrunda bile olmaz, sonuçta kaç defa elinden volvo geçiyor ki. Özel servis de bulunmuyor pek, kuzu kuzu yetkili servise :)

• 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.