Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: owunc

quote:

Orijinalden alıntı: Günal

Hala servisteyseniz şu dijital radyo geçişinin nasıl olacağını da sorabilir misiniz acaba? Maliyeti ne olacak, neler almamız gerekecek.

aklımdaydın sorarım dıyodum onu ama orda bır kac ıs cıkınca aklımdan gıtmıs unuttum
    ama yolum duserse yıne ugrar sorarım onunden gecıyorum ne olsa 2dk ugrar bı caylarını ıcerım

Hocam bakım ne kadar tuttu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

quote:

Orijinalden alıntı: owunc

quote:

Orijinalden alıntı: Günal

Hala servisteyseniz şu dijital radyo geçişinin nasıl olacağını da sorabilir misiniz acaba? Maliyeti ne olacak, neler almamız gerekecek.

aklımdaydın sorarım dıyodum onu ama orda bır kac ıs cıkınca aklımdan gıtmıs unuttum
    ama yolum duserse yıne ugrar sorarım onunden gecıyorum ne olsa 2dk ugrar bı caylarını ıcerım

Hocam bakım ne kadar tuttu?

743tl tuttu dedıklerıne gore %5 ındırım yapmıslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-cyber

Slm Arkadaşlar uzun zaman dan beri v40 araştırması yapıyordum uzun araştırmalar sonucu forumdaki yorumlar ve yarım günlük test sürüşünden sonra V40 R design aldım

aracımdan memnunum (Pahalı Donanımlar hariç ) 2000 tl fiyat çekilen geri görüş kamerasını 150 $ ye taktırdım dvd izlerken ekran kapanmaması içinde çözüm var ama

forumda okumustum sanırım dvd ekranına kapanmaması için müdahale yapıldığında city safety özelliği devre dışı kalıyormuş,Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi

verirlerse çok memnun olurum şimdiden teşekkürler .

Merhabalar,
    DVD Video izlemeyi halledebildiniz mi?
    Hallettiyseniz paylaşırmısınız..

• Merhabalar,
    Aux cikisi benim aracta yok.Bunu nasil cozebilirim?

• merhabalar
    aracına açık hava filtresi taktıran varmı ozellıkle yenı modellerde
    yada bu konu hakkında bılgısı olan
  • bide tabi ki blow off ıle ılgısı bılgısı olan var mı yaptıran
  • Arkadaşlar merhaba. Replika jant kullanan V40 kullanıcısı var mı?
  • V40 T3 Advance (102.303 TL liste) ve V40 D2 Advance (106.690 TL liste) arasında kaldım. Fiyat farkı çok yok. Sizce hangisi daha mantıklı olur?

Ayrıca bayiler kampanyadan bahsediyor ama belli bir fiyat yok, resmen pazarlığa tabi bir durum var. Son zamanlarda bu 2 model için fiyat alan oldu mu? En iyi fiyatı hangi bayi verir (istanbul)?
  • deepkurt kullanıcısına yanıt
    Mezcar (Basın Ekspress Yolu üzeri, Güneşli) özellikle D2 ler için çok iyi fiyat veriyor. Ben D2 advance, deri koltuk, metalik renk için 96.900 fiyat almıştım (ST Gülcan Hanımdan). Bilginize.
  • merhabalar
    sizlere daha önce paylaştığım linkleri olan ürünlerin bir kısmı geldi ve bunları sizle paylaşmak istiyorum..
    şimdiye kadar aldığım ürünlerin şimdiye kadar memnun olmadığım ürün yok ve bunları belkı almak ıstıyenlere ornek olması acısından gosterıyorum.. herkese seve seve tavsıye ederım ;)

bu arada en sona da kendi aracımı paylaşıyım ;)

• deepkurt kullanıcısına yanıt
    fiyatlar bana yüksek geldi, ben de 96-97 aralığında bir fiyat almıştım v40 d2 advancele alakalı. Altunizade Volcar yardımcı olabilir. Otokoç Taşdelen'e de bir uğrayın.
  • owunc kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun yeni ürünleriniz.

Gayet hoş duruyor. Güle güle kullanın.

• owunc kullanıcısına yanıt
    Sibop kapağı, stop ışığı stickerı, boşluklara konulan kaydırmazın kırmızısını aynen bende sipariş ettim ve geldiler, gayet güzeller. Sadece kaydırmaz kolçak içine de olsaydı iyi olurdu. Birde ekstra olarak koltuk ile el freni arasına R design logolu yastık gibi birşey aldım. Araya birşey düşmesin diye yapılmış birşey. Fena durmuyor o da.
    Sizde bijonlar için vida kapakları var zannedersem siyah olarak?

• Adanalidoktor kullanıcısına yanıt
    Araç d2 motorsa geçmiş olsun kronik sorunlu meşhur d2 motor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • babasulta kullanıcısına yanıt
    Ne gibi kronik sorunlari var baska bilginiz var mi?

• Arkadaşlar tekrar söylüyorum vazife edindim kendime d2 motor almayın yazık etmeyin paranıza sorunlu motordur alacaksanız t3 motor alın sonra motor elinizde kalıyor sahip çıkan olmaz demedi demeyin ben yandım siz yanmayın

• Adanalidoktor kullanıcısına yanıt
    Hocam d2 motorlu Volvo s60 aracım vardı motor sürekli stop ediyordu sallayıp titreyip stop ediyordu tam tamına 8 kere servise gittim aynı sorundan Evo servise ki en iyi servislerden dir volvoda çözemediler Volvo Türkiye ile iletişime geçtim sallayan olmadı sonunda full donanımlı aracı yok parasına sattım

• D2 motor sorunlu volvoda biliyor sıkıntılı olduğunu yeni serilerde artık koymuyorlar o motoru
    Sadece benim başıma gelmedi bir çok arkadaş mağdur oldu netten araştır görürsün şikayetleri
    Aman uzak dur d2 motordan ekonomi yapacam diye sağlığından olma sinir olursun eğer aracı almadıysan söylüyorum aldıysan geçmiş olsun tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: babasulta

D2 motor sorunlu volvoda biliyor sıkıntılı olduğunu yeni serilerde artık koymuyorlar o motoru
    Sadece benim başıma gelmedi bir çok arkadaş mağdur oldu netten araştır görürsün şikayetleri
    Aman uzak dur d2 motordan ekonomi yapacam diye sağlığından olma sinir olursun eğer aracı almadıysan söylüyorum aldıysan geçmiş olsun tabi

Geçmiş olsun hocam.

Umarım biz yaşamayız bu durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: babasulta

D2 motor sorunlu volvoda biliyor sıkıntılı olduğunu yeni serilerde artık koymuyorlar o motoru

Merhaba,
    Şu sıralar ben de s60 d2 bakıyordum. Şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca endişelendim.
    forumdaki diğer d2 kullanıcıları, yaşadıkları sorunları paylaşır mı acaba?
    saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.