Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: razi5000

Sahsi fikrim v40 yeni 1.5 lt T3 ile eger kagit uzerindeki yakit tuketimi ve performans degerlerini yakalar bir de sanziman diger yeni 8 ileri aisin'ler gibi mevcut bmw sanzimanlari gibi iyi cikarsa dogru fiyatlandirma ile cok satabilir, bir suru tsi ve 1.6 lt bmw ve merc benzinli motorlarin satildigi piyasada..

Kağıt üstü rakamları yakalasa, d2 aracımı satar yarın sipariş veririm. Ama hem benzinli araç yakıtı asla koklamaz, hemde ülkemizde benzinli araç "hele hele" volvo benzinlisi satılmaz.

S60'a D2 koymasalar sokakta göremezdik. D2 sayesinde trafikte Volvo görüyoruz.

Bayilerin morali bozuk, düşük hacimli yeni d2 üretene kadar 2016'dan sonra satış rakamları %50–60 düşecektir.

Sonra bizlere bakımlarda 20.000 için 1.100 TL fiyat biçecek, insanı Volvodan soğutacaklar. Kinim servisine volvonun hiç azalmayacak Mercedes balatası 300, Volvo 430 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mindolluin -- 26 Temmuz 2015; 12:26:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba
    D2 powershift aracinizda ne tip antifiriz kullaniyorsunuz ? Ve motor yagi ?

• Haksız değilsiniz hocam...

• 2013 Jetta Tdi confort satılıp v40 dolu dolu 100005 tl verilir mi ?ne dersiniz.Kafam Karışık.

• Yoneey kullanıcısına yanıt
    dolu doludan kasıt ne? verdikleri fiyata değer mi falan. hangi donanım hangi opsiyonlar olacak. Yazarsanız daha sağlıklı yorumlar yapılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

dolu doludan kasıt ne? verdikleri fiyata değer mi falan. hangi donanım hangi opsiyonlar olacak. Yazarsanız daha sağlıklı yorumlar yapılır.

Full+full herhalde

• quote:

Prm paket sunrf ve ses sistemi ekli.65000 Jetta alacaklar 40000 para istiyorlar üstüne ve 60 gün sonra teslim.Yada üstüne birazdaha çıkıp 3.16 BMW alabilirim çok kararsızım.

• Yoneey kullanıcısına yanıt
    Ben olsam rdesign alirim 102bin tl ye. Cam tavansiz 96.600. Bmw ninde boşu alinmaz guzel opsiyonlarla da fiyat artar.

• Arkadaşlar benimde d2 20.000 bakımım yaklaştı bu fiyatlar korkunç valla sırf bu yüzden araba satılır. Bir de bir şey öğrenmek istiyorum. D2 araçları her 10.000 de bir mi servise götürmek gerekiyor? Yoksa 10 bin 20 bin 40 bin şeklindemi bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoneey

2013 Jetta Tdi confort satılıp v40 dolu dolu 100005 tl verilir mi ?ne dersiniz.Kafam Karışık.

Navigasyon paketli + r design 105 e aldım navisiz 102 falan pre+cam tavan yerine r design öneririm alınır yani ayrıca 2 ay cok degil mi 10 günde gelmişti benim aracım istanbul Altunizade den aldım

• Ben Bursa'dan aldım fiyat fazlada haşır neşir Değilim fiyatlarla 120000 limit var bakıyorum sağıma soluma.

• quote:

Ben olsam rdesign alirim 102bin tl ye. Cam tavansiz 96.600. Bmw ninde boşu alinmaz guzel opsiyonlarla da fiyat artar.

96600 fiyatı nerden aldınız bu fiyatı herkese veriyorlar mı yoksa ekstra sadık müşteri indirimi ile mi aldınız
  • Bugün geçerken Gaziemir Volvo'ya uğradım , XC90'ı yakından görme fırsatım oldu... Resimlerle alakası olmayan , gerçekten de çok heybetli bir araç yapmışlar.

@yoneey Bu arada sergide R-design bir S60 D2 duruyordu. Donanımı ve fiyatına bakmadım ama tercih edilebilecek bir araç...
     Volvo V40: Ve O Sensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnkr

Bugün geçerken Gaziemir Volvo'ya uğradım , XC90'ı yakından görme fırsatım oldu... Resimlerle alakası olmayan , gerçekten de çok heybetli bir araç yapmışlar.

@yoneey Bu arada sergide R-design bir S60 D2 duruyordu. Donanımı ve fiyatına bakmadım ama tercih edilebilecek bir araç...
     Volvo V40: Ve O Sensin

Hocam fiyatını da belirtseydiniz keşke

Yanlış hatırlamıyorsam 425.000 tl idi

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    Doğru , 425bin₺'ilk bir etikete sahipti.

Verdiği kalite hissi BMW X5 ve Audi Q7'nin çok çok üstünde , sonuçta küçümsenecek bir rakam değil ama bütçesi bu tarz Araçlara yetenler için kesinlikle düşünülmesi gereken bir SUV olmuş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgnkr kullanıcısına yanıt
    İçindeki müzik sistemini merak etmiyor değilim; yazlık dönüşü incelesem bayiide. Sesini dinlesem yeter :D

bu arada dstc yi kapatıp dstc sport modu yokuşlarda çok daha iyi olacak gibi. D modunda kullanırken bile gaz tepkisi yumuşak gibi geldi bana. Hatta yakıt tüketimi de azalacak gibi geldi. Kapatıp kullanan var mı aranızda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkraver -- 27 Temmuz 2015; 21:03:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozix

quote:

96600 fiyatı nerden aldınız bu fiyatı herkese veriyorlar mı yoksa ekstra sadık müşteri indirimi ile mi aldınız

ben yukarlarda sizin yazdığınızdan referans aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubella_Rubella

Arkadaşlar benimde d2 20.000 bakımım yaklaştı bu fiyatlar korkunç valla sırf bu yüzden araba satılır. Bir de bir şey öğrenmek istiyorum. D2 araçları her 10.000 de bir mi servise götürmek gerekiyor? Yoksa 10 bin 20 bin 40 bin şeklindemi bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

Her 10.000 km'de
    10
    20
    30
    40
    50..
    20.000 bakımına 1.100 TL verdim

• Abi bu nasıl iş ya, başka firmalarda 15 bin km de bir ben senede 20 bin km yapıyorum neredeyse her yol 2 - 3 bin lira bakım parasımı verilirmiş resmen adam soyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkraver

İçindeki müzik sistemini merak etmiyor değilim; yazlık dönüşü incelesem bayiide. Sesini dinlesem yeter :D

bu arada dstc yi kapatıp dstc sport modu yokuşlarda çok daha iyi olacak gibi. D modunda kullanırken bile gaz tepkisi yumuşak gibi geldi bana. Hatta yakıt tüketimi de azalacak gibi geldi. Kapatıp kullanan var mı aranızda ?

müzik sistemini dinleme hayattan soğursun. adamlar yapmış fakat satış temsilcisinin dediğine göre ses sistemi sadece 22 bin lik bir opsiyonmuş
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.