Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8.490
Cevap
114
Favori
574.774
Tıklama
Giriş
    52 Mesaj

Cok tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Windows_V40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim hayırlı geceler..

|
    |
    Adanalidoktor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Advance (en dolu) donanım 97 civarı

R design (spor kasa paketi) 93, fakat + Rpac adında gerekli bir donanım alınca 98'e geliyor.

|
    |
    alphi3458 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eskiler:
    2016 BMW X1
    2014 Volvo v40 d2/Powershift R-Design
    2013 Mercedes-Benz CLA200 Urban
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Advance donanim en ust donanim secenegi, ancak advance in kapsamadigi bazi seyler var ( ornegin yaya koruma sistemi) ve bunlari paket olarak yada opsiyon olarak almaniz gerekiyor.. @alphi3458

|
    |

Sayınalpi3458, advance v 40 da en üst donanım ancak bunun bile çok eksiklerı var comfort paket ,,aktif cruise controlve diğer donanımların olduğu sürücü destek paketleri cam tavan uzar gider,, hepsi olsun dersenız bence 130 bın gibi bir fıyatı gözden cıkarmalısız
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar, bu uyarı çıktı, emniyet şeridinde durdum ardından motoru kapatmamı söyledi aynı ekran; aracı kapattım bir süre bekleyip yeniden çalıştırıp yoluma devam ettim başka bir uyarı ya da araçta olapan dışı bir durum olmadı. Bu neyin nesidir sadece sistem hatası olarak verilen bir uyarı mıdır ciddi bir durum mudur? Yaşayan var mı ? Teşekkürler

• Yüzbaşı
    267 Mesaj

Tam okuyamıyorum ama motor soğutma suyu seviyesi düşük yazıyor? Kaputu açıp seviyeyi kontrol ettiniz mi? Cep telefonuna yüklediğim kullanım klavuzunda Emniyetli dur mesajı için Durun ve motoru durdurunuz. Ciddi hasar riski bir atölyeye danışın yazıyor
    |
    |
    arabaci_58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlginize çok teşekkür ederim, pek anlamıyorum hangi hazne motor soğutma haznesi ama sanırım silecek suyunun yanındaki içinde mavi su olan hazne, eğer oysa fotoğraftada görüleceği üzere minimum seviyesinin altına inmiş; daha 20.000 bakımına 1500 km civarı var; bu seviyede bakımı beklemeli miyim, kendim ekleme yapabilir miyim yoksa servis yolu mu göründü ? Teşekkürler

|
    |
    Darkraver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    472 Mesaj

Kendiniz saf su ekleyebilirsiniz ama mutlaka araç soğukken yapın.Motor çalıştığında hatta motoru kapattıktan bir süre sonra bile ciddi bir sıcaklık ve buna bağlı buharlaşma olduğu için yaralanma riski çok yüksek , bilginiz olsun.
    |
    |

2013 Volvo V40 T4 R-Design SOLD

2015 Mercedes-Benz B Class 180cdi AMG SOLD

2016 BMW 3.20i ED 40.yıl SOLD

2018 Volvo XC40 D4 AWD
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

Siyah kapaklı olan motor soğutma haznesi, araç soğukken açıp tamamlayabilirsiniz sonra da serviste gerekirse antifriz ilave yapılır. Ancak merak ettiğim bu suyun neden eksildiği ve nereden eksildiği. Rover 25imde çok sık başıma geldiği için hep kontrol ederdim. V40larda da sık sık kontrol gerekecek mi içime şüphe düştü açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkraver -- 27 Haziran 2015; 17:15:27 >
    |
    |
    2015 Model 1500 km. ağır hasar kayıtlı volvo advance 1,6 d2 powershıft arac var. Hasarlı durumda suan alınır mı sizce ? Toplama konusunda sıkıntı çıkartırmı ?

fiyatı nedir?
    hava yastıkları açılmış ben hiç bulaşmazdım ama fiyatı da önemli

|
    |
    ouzzhhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

64000 e bırakıyor. direksiyon, torpido ve direksiyon altı diz airbag açılmış.
    |
    |
    beytepeli06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Hayatın hayali hacminde işgal ettiği haller sebebiyle, “feda” olsun diye diye alemlere saldığın nida, bir bakmışsın “heba” olmuş gidivermiş. Yükünü yıkıp hacmini silmiş, elleri boş sana geri gelmiş. Başkaları ne der bilmem. Lakin ben derim ki; “feda” ile “heba” arası bıçak sırtı bir mesafe. Cefası hep sana yakın. Sefası sana sebep olanlara senden bile yakın. Yani, canım kardeşim, neyi ne için feda ettiğini iyi bilmeli insan.
  • Yarbay
    4592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ouzzhhan

64000 e bırakıyor. direksiyon, torpido ve direksiyon altı diz airbag açılmış.

Değmez hocam. 15 e yakin masraf cikabilir. Hasar kayitliyi daha once satman da zorlasir. Hic bulasma derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: arabaci_58

İlginize çok teşekkür ederim, pek anlamıyorum hangi hazne motor soğutma haznesi ama sanırım silecek suyunun yanındaki içinde mavi su olan hazne, eğer oysa fotoğraftada görüleceği üzere minimum seviyesinin altına inmiş; daha 20.000 bakımına 1500 km civarı var; bu seviyede bakımı beklemeli miyim, kendim ekleme yapabilir miyim yoksa servis yolu mu göründü ? Teşekkürler

Servise gidip bir kontrol ettirin derim, Büyük ihtimalle bir yerlerde kaçak var, diğer türlü eğer son zamanlarda yüksek bir hararet filan olmadıysa bu suyun azalması pek olasılık dahilinde değil.
    |
    |

• Binbaşı
    1968 Mesaj

İlginize, defaylı anlatımlarınıza çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Sn. Spitzer, araç ayda 1000 km'den az yapıyor ve sürekli garajda yatıyor, şimdiye kadar garajda bir sızıntıya rastlamadım, tabi çalışır vaziyette dediğiniz olabilir ama 20.000 e gelmiş 2 yaşında araç; şayet ilk bakımda serviste akleme yapılmadıysa bu süre zarfında bu seviyeye inmesi doğal diye düşünüyorum

|
    |
    Bahsedilenler: dgnkr , spitzer , Darkraver

• Binbaşı
    1968 Mesaj

Sırf hava yastıklarının 20.000 tl civarında olduğundan bahsedilmişti bir ara. Forumdan R-Design kullanıcısı bir arkadaşta buna benzer bir kaza yapmıştı hatta onun motorunda vs. Hiç sorun yoktu, sağ kaporta hasarı, 1 jant far ön tampon ve hava yastıkları için 50.000 tl civarı hasar çıktığını hatırlar gibiyim; araç perte çıkarılmış arkadaş parasını almıştı

|
    |
    ouzzhhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    267 Mesaj

Normal şartlarda soğutma suyu eksilmez :) Mutlaka servise gidip sebebini bulmaya çalışın :)
    |
    |

haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.