Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hakan11126
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
8.801
Cevap
114
Favori
649.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kemalatmali

Sayın spıtzer aynı olay benım başımada geldı 2 ay önce servıs uyarısı verdı aracım servıse gıttım . servıs ruhsat tescıl tarıhını baz alıyor yıl olarak yada 10 bım km olması gerektıği söylendı uyarı ikazı araç bılgısayara bağlandı ve söndürüldü ve yıl dolunca ( tescıl tarıhınde )yada 10.000 km servıse beklıyoruz dedıler .bunun sebebını sorduğumda aracın fabrıka cıkış tarıhıne göre servıs uyarısı verdiği söylendı . bilgineze kazasız belasız kullanın.NOT : tarih ve km iyi iyi takıp edın garanti dışı kalmayın

Tamamdır, cevap için teşekkür ettim:)

• Ocean Race fotoğrafları gerçekten muhteşem. Dışta koyu ve metalik renkler gittikçe daha güzel görünmeye başladı hakikaten (bu nedenle sedefli metalik kristal beyaz ışıltısıyla ilginç geliyor. ) Bu fotoğraflarda bakınca cam tavan da muhteşem görünüyor. Volvo sedefli beyaz ve cam tavan kullanıcılarının yorumlarını merak ederim. Düz beyaza ben mi takılıyorum acaba? Yoksa Volvo'da bu renk daha da mı beyaz? ? @Skjenol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır burayı takip ediyorum.
    V40 D2 premium almayı düşünüyorum.
    Son zamanlarda bayilerden 2014 ve 2015 modeller için fiyat alan oldu mu?
    Ayrıca D2 ve powershift in uyumu nasıldır?
    Tüketim değerleri nedir?
    Yanıtlarsanız sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Benim powershift'le ilgili soyleyecegim gazi koklediginde hemen firlamiyor ve D den R ye gecerken gaza basinca hemen kavrama yapmiyor az korna yemedim onun icin. Yakit konusu da suan bende 7.2 alali 3 ay oldu 3000km de istanbul trafiginde

• quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır burayı takip ediyorum.
    Tüketim değerleri nedir?

Daha yeni 2014 premium için 87500 gibi bir teklif aldık. Pazarlık yapmadık... Araç Opak Boya Mavi (bayrak mavisi). Elektronik gösterge falan biraz ekstrası vardı. Şu an CRV yi satmaya çalışıyoruz, satınca gidip pazarlığa girişeceğiz. Aslında ciddi iseniz birlikte alınabilir , pazarlık sıkı olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhagezer -- 26 Mart 2015; 11:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhagezer

quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır burayı takip ediyorum.
    Tüketim değerleri nedir?

Daha yeni 2014 premium için 87500 gibi bir teklif aldık. Pazarlık yapmadık... Araç Opak Boya Mavi (bayrak mavisi). Elektronik gösterge falan biraz ekstrası vardı. Şu an CRV yi satmaya çalışıyoruz, satınca gidip pazarlığa girişeceğiz. Aslında ciddi iseniz birlikte alınabilir , pazarlık sıkı olur :D

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Ben izmirden metalik boya(lacivert) base paketli premiuma 89.900 fiyat aldım.
    Kendi aracım daha duruyor satmadım.
    Tam karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adanalidoktor

Benim powershift'le ilgili soyleyecegim gazi koklediginde hemen firlamiyor ve D den R ye gecerken gaza basinca hemen kavrama yapmiyor az korna yemedim onun icin. Yakit konusu da suan bende 7.2 alali 3 ay oldu 3000km de istanbul trafiginde

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Sanırım dur kalkı çok olan sıkışık trafikte kullanıyorsunuz aracı.
    Bana biraz tüketim yüksek gibi geldi.
    Araç da yeni o da etkiler mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skjenol

Benim aracta degerler 6.9 - 7.1 arasi degisiyor
    Vites gecisleri guzel sadece bir sikintisi var kalkislarda bazen gas pedali hissizlesiyor gibi oluyor bu yuzden biraz daha gasa basiyorum sonra araba firliyor (bilmiyorum belki bensinli aractan diesele geciyorum diye bana øyle geliyor olabilir)

Cevabınız için teşekkür ederim.
    Bu haftasonu test sürüşü yapacağım.
    Sizin de tüketiminiz yüksek geldi bana.
    Katalog verisine yaklaşmak mümkün değil sanırım.

• Merhaba, Ben panoramik cam tavanlı advance v40'tan vazgeçtim, tam deri premium cross country'i yarın noter vekaletnamesini teslim edip alacağım kısmetse, sadece bayilerin varsa yapacakları son fiyatları dinleyip ona göre karar vereceğim. Hala sedefli metalik kristal beyazla, opak beyaz araç arasında tam karar veremedim. Üç sorum olacak, Renk konusunda fikri olan ya da sedefli metalik beyaz boyayı kullanan var mı? Cross country ile ilgili fikri olan var mı (elde kalan araç o olduğu için) Bir de son olarak, bir araçta led gündüz farı ve dijital gösterge, diğerinde ise bunlar yerine lastik basınç ikaz sistemi var. Sizce hangisini seçmeliyim?
    Şimdiden teşekkür ederim.
  • siyahkedi14 S kullanıcısına yanıt
    Bence dijital gostergeli olani secmelisiniz icerisi daha elit duruyor. Renk hakkinda bir fikrim yok malesef

• Adanalidoktor kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    led gündüz farı ve dijital göstergeli olanı seçin kesinlikle. bence renkler arasında o kadarda çok takılmaya gerek yok. v40 da görmedim ama sedefli olan muhtemelen güneşli havalarda biraz daha pırıltılı olabilir.

ben kendime alacak olsam cros country almam ama konfor ve biraz yükseklik istiyorsanız cc ideal tabiki.
    merhaba maddı olarak sıkıntınız yoksa kesınlıkle advance paket almanızı tavsıye ederim . daha önce almadığı için pişman olan arkadaşlarımız olmuştu.ki satış personelı aradakı farkları pek söylemıyorlar ben v 40 advence kullanıyorum , cros cauntry de çok güzel tavsıye ederım bnm araç sert , c.c. daha yumuşak .ve daha yüksek sedeflı beyaz konusuna gelınce ilerıde boyama gerekırse kı inşallah böyle bır durum yaşamazsnız boya tutma sorunu olabılır Akrılık (buz beyazı) boya daha sorunsuz lokal yapılabılıyor .son olarak elde kalan ıkı araçtan kesınlıkle led gündüz farı ve TFT ekranlı aracı seçmelısınız bence lastik basıncını belkı hıç görmeyeceksınız ama her bındığinizde en iddialı olan ekrana daıma bakacaksınız nacızane tavsıyemdır .Fakat enson kararı sız verecek sizsiniz iyi günlerde kazasız cezasız kullanmanız dileklerımle
  • Çok teşekkür ederim. 2'de 2 dijital gösterge tercihiniz oldu. Benim için çok yol gösterici. CC'i gerçekten bayide eldeki model olmasının yanı sıra daha yumuşak sürüşü olduğu için de sevdim. Sizin cc'i tercih ermeme nedeniniz nedir acaba?
  • Kemalatmali K kullanıcısına yanıt
    Süpersiniz teşekkürler. Sizin advance'i tercih nedenleriniz nasıl? Benim dikkat ettiğim, tabii ki adaptif xenon farlar ve cam tavan. Onun dışında anlamlı bir fark yok gibi. ( bir de dijital ve büyük gösterge ama dijiatli zaten cc'de alabiliyorum gibi görünüyor) Bir de yumuşak sürüş beni çok mutlu ediyor gerçekten.
    ben alırken ellerınde 16 jant c.c. vardı 17 -18 jant olsa tercıhım olabılırdı ben 17jant düz v 40 aldım o yuzden bıraz sert ama vıraj ve otoban da cok ıyı cros 18 yada 19 jant olmalı kanatımce o zaman bır karma arac olmaktan kurtulup bır canavara benzıyor
  • Cross Country kullanıcılarından memnun oldukları yönleri, artıları eksileri yazmak isteyen var mı? Jant yorumuna katılıyorum. Bana 16 gelecek ama değiştirebilirim ( değişiyor değil mi ben biraz acemiyim bu konuda). Bir diğer sorum da, xzilon boya koruma ve şeffaf film yaptıranımız var mı? Volcar'da xzilon yaptırmayı düşünüyorum. ( ben ağaç altına parkediyorum, bir tür koruma faydalı olacak gibi. )
    aradakı farklar : müzık sıstemı hıgh performans 2 fazla hopelör radyo ekranı (7) inç ekran daha büyük, dvd oynatabılıyor ,led farlar ,navıgasyon yukleyebılyorsunuz arka kamera takılabılıyor ,:premıuma takılamıyor bı zenon aktif far ,,,,,sanırım bır ıkı küçük fark daha var bunlar tek tek yükletmeye calısırsanız 15 bını gecıyor bılgınız olsun ve bazıları almaya çaılşsanız bıle olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemalatmali -- 26 Mart 2015; 22:48:47 >
    Müzik sistemi ve hoparlör adedini çok önemsedim, teşekkür ederim. Diğer okuyan arkadaşlar için de yazayım, ben Volvo'nun standart sisteminin kalitesini ne Audi'de ( A3) ne Mercedes'te gördüm. Geçen ay saatlerce GLA ve CLA deneme şansım oldu. Çok gece sürüşü yapmadığım için xenon konusunda emin değilim. Bir de premium'da benim sorduklarım kamera hazırlığı ile geliyor, ki büyük ihtimal kamera da taktıracağım. Advance'de bir de benim hatırladığım ekrandan internet radyosu, spotify vb'ye telefon internet bağlantısı üzerinden ulaşmak mümkün. Bu da müziksisteminin devamı olarak tercih nedeni olabilir.
    16 ınc jant cok ufak kalır aracınıza ama sonradan büyütmek elınızde tabi.
    Ses sıstemı cok başarılı.
    Xenon far dedıgınız gıbı ıhtıyac meselesı.
    Benım ıcın olmazsa olmazdır sızın ıcın gereklı olmayabılır.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.