Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
115
Favori
648.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba 2014 aracımın gosterge panelinin arkasından yada ıcınden sankı para düşmüş gibi tıkırtı sesi geliyor aynı sorunu yaşayan varmı yada nasıl çözüme ulaştınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: musticimkedicim

merhaba 2014 aracımın gosterge panelinin arkasından yada ıcınden sankı para düşmüş gibi tıkırtı sesi geliyor aynı sorunu yaşayan varmı yada nasıl çözüme ulaştınız

Aynı sorun 15 günlük arabamda var. Servise gösteremedim henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırmak icin yazdım belki yaptıran vardır yazar. Eger yaptırırsak haberleselim

• quote:

Orijinalden alıntı: musticimkedicim

merhaba 2014 aracımın gosterge panelinin arkasından yada ıcınden sankı para düşmüş gibi tıkırtı sesi geliyor aynı sorunu yaşayan varmı yada nasıl çözüme ulaştınız

Aynı durum bende de var. Her zaman duyulmadığından çok sorun etmiyorum ama vaktim olan bir zamanda servise göstereceğim.
  • serviste ön panel söküldü izolasyon yapıldı dendi bir iki hafta ses kesildi şimdi tekrar başladı.haftaya gene götürücem
  • Banada yapıldı guyya ama birgün sonra başladı. Fabrıkasyon bence. Ankarada olan varsa toplanıp gidelim

• musticimkedicim M kullanıcısına yanıt
    bende ankaradayım.
  • Bu ses genelde mesela yokuş yukarı çıkarken yuksek vıtesde düşük devirde ( tabırı caiz ise bayıldıgı sırada ) devirlerin ken mi yapıyor?
    Tam göğüsün ortasından yanıp sinen ışığın altından mı geliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imagoodman -- 5 Kasım 2014; 23:03:22 >
  • Gosterge panelin arkasından gelen bi tıkırtı

• imagoodman kullanıcısına yanıt
    yok bozuk yolda gösterge panelinin tam ortasından geliyor hatta parmakla bastırınca kesiliyor
  • Bahsettiğiniz o sinir bozucu ses, sıcak-soğuk farkından dolayı plastiğin esnemesinden kaynaklanıyor. Klasik bir Volvo problemi

• seramik koruma tavsıye eder mısınız
  • bu problem benim eski astra classic III de vardı. vik vik ötüyordu soğuk havalarda. muhtemelen aynı türden bişey. çok sinir bozucu hakkaten
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptırmadım; 2 senelik süreçte de hiçbir problem yaşamadım. Ama burada aracı yıkattığınız yer daha doğrusu su kalitesi çok önemli. Bizim şirkette kendi yıkamamız olduğu için yıkama suyu bile özel arıtma makinası ile arıtılarak kullanılıyor. dışarıda kuyu suyu bir de kalitesiz şampuanlarla yıkandığında özellikle cila ve boyaya zaman içerisinde büyük zarar geliyor. Seramik koruma bu konuda ciddi bir yardımcı. Diğer yandan bana yaptıkları tanıtımda çivi ile bile çizik oluşmayacağını söylemişlerdi. Ama yoldan seken bir taş vb. şeye engel olacağını pek zannetmiyorum. Eğer öyle bir konuyu göz önüne alırsak en mantıklısı aracı şeffaf folyo ile kaplamak gibi geliyor bana.
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Evelki gün Gaziemir Volcar'daydım. Sizin mavi R-design miydi orada duran :)
  • dgnkr kullanıcısına yanıt
    test ettiğim test aracı oydu evet
  • Bugün kırmızı ışıklı sıkışık bir trafikte 4 kişi ile biraz seri kullanmak zorunda kaldım. Vites d konumunda vw 3bin devir civarı vites geçişleri oldu. Kırmızı ışıkta durunca camlar da açık olunca içeri epeyce balata kokusu geldi. Tam gaz bile yapmadan bu kadar ısınması normal mi bu powershiftlerin? Bir de sol arka kapı kilitli kalıyor. Arabayı kilitleyip alarm devreye girdikten sonra kilit sesi geldikten sonra açarsam düzeliyor. Menüden kapıların otomatik kilitlenmesini iptal etsem düzelir mi ? Bazen de anahtar cebimde olmasına rağmen anahtar yok uyarısı alıyorum arabayı çalıştırmadan önce. Keyless sisteminin zaman zaman kafası mı karışıyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkraver -- 6 Kasım 2014; 20:16:37 >
  • Otoparkta beklenen V40 testi geldi.
    Sinan ve and öve öve bitirmediler aracı...
    Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.otopark.com/2014/11/05/mavinin-elli-tonu-volvo-v40-t4-r-design/

• Darkraver D kullanıcısına yanıt
    Çok seri gaza yüklendiğinizde koku normaldir. Kapının içinde çocuk kilidi mevcut. Kapıyı açtığınızda ordaki işareti göreceksiniz

• 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.