Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.802
Cevap
114
Favori
649.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imagoodman

quote:

Orijinalden alıntı: fozix

r desing r paket d2 powershitf base pack 91.750 tl fiyat aldım cam tavan ve hız sabitleyicili aldığım fiyat 98500 dü ( 97500 e kadar inerdin ama param yoktu ;) )

Şu teklıfı şuraya koyunda herkesın aklında ki soru işaretleri gitsin.
    Birçok arkadaş şunu aldım bunu aldım dıyor ama reelde farklı oluyor teklif ve araç detaylarında birçok farklılık var alacak olanda almış olanında kafası karışıyor.

ekte resmi görebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yalan mı söylicez kanıtı yukarıda çıktı alıp çerçeveletirsiniz

• Agresif olmaya gerek yok.
    Kimse sizi yalancılara suçlamadı
    Adınızı bayiyi gizleyin komple teklifi koyun buraya bunun ne sakıncası var ki?
    tarihini donanımları bizde görelim
    Ben buraya 92000 tl lik cam tavanlı koyarım mesele bu değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozix F kullanıcısına yanıt
    bu teklifte eski aracınızın ki gibi arkadaşınızdan yararlanarak alınan bir teklif mi?
  • Kendi adıma bu fiyat teklifi. malum bu da olursa ikinci aracım olacağı için direk bana verdiler bu fiyatı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Yorumlarınızı okuduktan sonra bende Volvo V40 R-Design D2 almaya karar verdim. İmkanlarım doğrultusunda gerekirse sadece hız sabitleyici opsiyonuyla almak istiyorum. Aslında R-Design pac seçeneğini de ekletmek istiyorum ama bütçem kısıtlı maalesef. Antalya otokoça gittiğimde Premium paket 16" jant, metalik mavi ve kumaş-deri koltuk seçeneği de bir araç geleceğini, 87000TL ye bırakacağını söyledi. Sanırım hiç indirim yapmadılar. Sizce R-Desing bir V40 ı minumum fiyata hangi bayiden ve ne kadara alabilirim? Son olarak r-desing pack almazsak aracın standart ses sistemi bizim için yeterli olur mu?

• nepal0783 N kullanıcısına yanıt
    fiyatlar bayiler arasında genelde benzerdir misal ben geçen sene bu zamanlarda alırken her bayide fix 7000 tl indirim vardı, yıl başıonda 5000 tl indirim yapıyorlardı. Ben telefonla tüm Türkiyedeki bayilerden fiyat almıştım sizinde yarım saatinizi almaz denemekte yarar var. Ortadaki ekranın daha küçük olması, xenon far olmaması gibi detaylar sizi rahatrsız etmeyecekse V40 R Design (R-Design Paketsiz) sizin için güzel ve ekonomik bir tercih olabilir ki o halde bile çok boş bir araç değildir en azından şahsen premium donanım bir araç alacağıma boş bir r-design ı tercih ederdim
  • Arkadaşlar D2 powershift yakıt tüketimim-manisa antalya kemer arası gidiş-geliş toplamda yaklaşık 1000 küsur km de cruise la 90-95 km/h de 3 kisi klima sürekli açık halde 5.1 olarak gerçekleşti.Yolda aynı zamanda marmaris tarafında da bi 50 km dağ çıkışlı şehiriçi bölüm var.alacak arkadaşlara yardımcı olması temennisiyle,ii geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -orkunaydın- -- 31 Ağustos 2014; 22:29:31 >
  • arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum. En boş r Design kesinlikle premium a tercih edilir. Fiyat araştırması için bayileri arayacağım. 85.000 TL civarı bırakırlarsa kırmızı bir r Design + hız sabitleyici almayı düşünüyorum. Olmadı alternatifleri değerlendireceğim.

• arabaci_58 kullanıcısına yanıt
    20.000 bakımına 780 tl ödedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkannal

20.000 bakımına 780 tl ödedim.

servislerde sömürü diz boyu,özellikle işçilik fiyatlarında:( premium markada premium geçirme standart:)
  • -orkunaydın- - kullanıcısına yanıt
    evet 780tl az değil ama sitesinde yazdığından 150 tl gibi bir miktar az olması teselli oluyor
  • merhaba ,

bu konu altında bir kaç sefer mesajlarım oldu city safety ile alakalı. Öve öve bitiremiyordum fakat artık can sıkmaya başladı . Saçma sapan yerlerde otomatik fren yapıp duruyor. acaba sadece ben mi şikayetçiyim.
  • bestshev kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar iki kez yapmaması gereken yerde fren yaptı benim araba. İkisi de park etmeye çalışırken oldu. İleriye doğru ani ama tehlikesiz bir kalkış yaptığımda, nerdeyse araba daha hareket etmeden city safety devreye girdi. Şimdilik önemsemiyorum. İzlemedeyim.
  • bestshev kullanıcısına yanıt
    neticede sistem bir ''makine'', sizin ''şu aradan kaçarım'' düşüncenizi anlama şansı yok siz aradan geçerim derken city safety ''çok yaklaştı hemen çarpabilir fren yap'' diye düşünüyor, sizde çok sık devreye giriyorsa sürüş tarzınızı gözden geçirseniz iyi olur
  • peki bu "city safe" özelliğini pasif hale getirme şansımız oluyordur menüden heralde değilmi?
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Tabi ki, şehir içi güvenlik sistemini tek tıkla ulaşılan "My Car" menüsü altından tikini kaldırarak deaktif edebilirsiniz.

Özellikle kasası yüksek araçların arkasından manevra yaparken dorsesinin altından aracın burnu rahatlıkla geçtiğinden sorun olmuyor ama city safe öyle düşünmüyor :) Aracın tüm yüksekliğine göre hesaplayıp acımadan freni basıyor. İyi ki de frenliyor, şehir içinde insanın içi rahat oluyor.

Benim merak ettiğim yayalarda da her zaman işe yarıyor mu? Yani mesela Allah korusun; duraktaki minibüsün arkasından bir çocuk yola aniden çıksa, o çok kısa mesafede de sistem çocuğu tanıyıp frenleyebilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTaDoR -- 4 Eylül 2014; 17:04:43 >
  • MaTaDoR kullanıcısına yanıt
    Yayadan koruması için Adaptif Cruise ile birlikte gelen Çarpışma Önleyici Sistem opsiyonunun olması gerekiyor, bu sayede min 80 cm yüksekliğindeki yayalar ve bisikletler kapsama alınmış oluyor.

saygılar..
  • uyarı olarak sonradan takılaibliyor. 300 dolarmıydı neydı :) biri paylaşmıştı internette

ahanda buldum :)

http://www.mobileye.com/
  • razi5000 R kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler, öğrendiğim iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTaDoR -- 4 Eylül 2014; 18:37:30 >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.