Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Volvo V40: Ve O Sensin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
8.503
Cevap
114
Favori
575.584
Tıklama
Giriş
    404 Mesaj
    aracımın ön camında çizikler oluştu doludan bide apartman oyoparkında dolanan kediden şüpheleniyorum

sonax ta cam cilası var işe yarmı önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba,

Öncelikle kedi değil bizim parktaki kedi sayısından biliyorum.

Dolu o denli camda çizik yaratırmı bilmiyorum. Ancak nasıl temizlendiği konusunu belki nasıl çizildiği sorunuza yanıt olacaktır. Lamine cam sonuçta.

Sonax yada autokinge 20 30 fazla verip, usta bir el yapmasından yanayım ben

|
    |
    fozix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Gariptir, yeni farkettim, 705 Baritz Mavi renk seçenekleri arasında yok. Sadece MY2013 serisinde vardı sanırım. Benim gibi bu tip yeni araçlarda kullanılmayan renklere sahip olanlar için olumsuz bir durum oluşturur mu sizce? Parça değişim/rotüş gibi işlemlerde..
    |
    |

Orijinalden alıntı: especlipse

Merhaba,

Dolu o denli camda çizik yaratırmı bilmiyorum. Ancak nasıl temizlendiği konusunu belki nasıl çizildiği sorunuza yanıt olacaktır. Lamine cam sonuçta.

fırça vs değmiyor arabaya o nedenle temizlemeden kaynaklanamaz autoking e soracağım bakalım
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam 1.6 dizel 115 hp hangi araç 0-100 hızlanması 10 snnin altında ? 115 hp lik bir araçtan 0-100 hızlanmasının 10 saniyenin altında beklemek çok ütopik. Hızlanma isiyorsanız 115 hp lik bir arac almayacaksınız buradada çok hantal hızlanmıyor demeniz çok komik olmuş. D2 alanlar yakıtının ekonomik oluşundan alıyor. Benim gibi performans iistiyorsanız t5 alın. ben başka araçla kapışmam 3-4 defa olmuştur şehir dışında200 230 çıktım ama şehir dışnda cliolarda 170e çıkıyor. 115 hplik araçtan 180 beygirlik güç çıkmaz ;)

|
    |
    bmwf30 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cumartesi gunü gitim s60 için. liste fiyatından daha yüksek bir fiyat aldım paketler opsiyonlar derken sonra volvonu oluşturma bölümüne girdim aynı özellikler paketler seçtim arada 777,50 tl daha pahalı çıktı okadar bayiye giderseniz sadece aracı canlı görme fırsatı oluyor ben d4 ve t5i göremedim bir tane müşteriye teslimi bekleyen araç vardı 8 ileri şanzımanı test etmek için xc60 ı kullandım şanzıman on numara mükemmeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_vatansever -- 21 Temmuz 2014; 3:47:51 >
    |
    |
    sercankzly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fozix

quote:

Orijinalden alıntı: especlipse

Merhaba,

fırça vs değmiyor arabaya o nedenle temizlemeden kaynaklanamaz autoking e soracağım bakalım

Merhaba,

Ne kadar doğru bilmiyorum ama araç aşırı kirli iken 80 Bar'ın üzerinde kurumuş kire tazikli su sıkmak bile bu tip çiziklere yol açtığını söylüyor aracımı sürekli yıkattığım sonax
    |
    |

• Teğmen
    151 Mesaj

Kaç TL fiyat teklifi aldınız acaba?
    |
    |
    bir_vatansever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    volvo tr araçları ve opsiyonlarını fiyatlandırırken iyice zıvanadan çıkmış durumda. birileri dur desin artık. döviz ve faiz yılbaşındaki seviyelerin altında ama araçlar ayda bir zam yiyor. ayda bir fiyatlar yukarı doğru revize ediliyor. lütfen tepkilerinizi belirtin arkadaşlar..
    |
    |

Foruma yeni aldığım araç için kayıt oldum sizin yorumunuz en çok beğenilen yorum olmuş en üste duruyordu ilk yorumumu da size yapıyorum :) yazdığınızı ve arkadasın attığı yorumlara baktım,adamın yazdığı yorumları tam okumamışsınız belli. Bu forumda herkes kendi görüşünü fikrini yazar ve kişilerde yapılan yorumlar ve kafasındakini karşılastırır beğenir beğenmez. Bir kişinin attığı yorumla hareket edecek gerizekalı varmıdır ? attığı yorumlarda araçları kullandığı belli oluyor da . parası vardır alıyordur zevki tercihi öyledir kendimde eşime eşime v40 t5 aldım 220 hp. arada bende kullanacağım için yuksek aldım büyük ihtimalle arkadasta o amaçla almıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TBH -- 24 Temmuz 2014; 0:47:55 >
    |
    |
    Mesbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sipariş ettiğim aracım gelmiş. aksesuarları takılıcak yarın alıcam kısmetse. eski aracımıda volvoya verdim. yeni araca boya koruma, deri koruma, alt izolasyon yaptırıyorum.
    pole stardan şimdilik uzak durmayı aracı bi 3-5 ay kullanıp sonra karar vermeyi düşünüyorum.

v40 t-4 rdesign aksesuarlar ile beraber kaskosu koruma izalasyonu sanırım 114bin e felan geldi.
    herkese kazasız belasız günler dilerim.
    |
    |
    paketler:
    rdesign paket
    PZ00 deri döşeme
    Premium sound
    sürücü destek plus
    elektrikli yolcu koltuğu
    alarm
    buraya kadar 106,700tl siparişi verdiğim zaman aldığım fiyattan 1000 tl daha ucuz olduğunu belirteyim.bi takım kampanyalar sonucu indirim yapıldı.
    --------
    arabanın türkiyeye gelişi bu halde burada ise aşağıdakiler yapıldı.
    arka park kamerası
    oto park sistemi
    boya koruma
    deri koruma
    alt izolasyon
    -------
    üstüne bide kasko ilave edince rakam 114 bin oluyor.

not: connected touch bilmem kaçıncı aydan sonra üretilen araçlara takılamıyormuş o yok.

markalar arası fiyat - aksesuar doluluğu (ben aksesuarlı araçları severim ve standart aksesuarları ile beraber baya dolu olduğunu söylemem lazım) - performans (180hp) karşılaştırmaları ve yeni fiyat öğrenmek isteyen arkadaşlar için bilgi olur umarım.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/359535/53d889e2-2bac-48e0-9aa7-c7d876bd0f85.jpg

aracın gümrükten çekildikten sonraki hali. Volvo otokoç garajı. benim araç harici bi tanede beyaz t4 vardı sıranın en başında diğerleri dizel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eben72 -- 24 Temmuz 2014; 14:33:18 >

• Çavuş
    61 Mesaj

hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
    maşallah çok güzel duruyor eksoz bölgesinin rengi ile arbanın rengi çok şık durmuş.
    |
    |
    TBH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TBH

Buda benim v40'ım. boşverin golfu 116yı a 180'ni :) bu araç hepsinden iyi. :))

T5 awd güzeldir. Ama Şanzımanı geri kalıyor. 4 çeker konusunda virajlarda ve yol tutuşlarda çok iyi ama kar üstünde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eski aracım t5 awdeydi yardımcı olabilirim. Aracınız hayırlı olsun.

• Er
    7 Mesaj

Amin. Allah daha iyilerini size nasip etsin.
    |
    |
    eben72 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim. 4 çeker konusunda dediğiniz gibi kar üstünde iyi değil ama bir suv performansı beklentim yok. Sizin yorumlarımızı okuma fırsatı buldum özellikle şanzıman ve deri koltuk konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Sizinde s60 ınız hayırlı olsun. Kedi aracımda s60 t5. daha önceki aracım c30 t5 ti. aşırı volvo tutkunuyum. bmw mercedesimde oldu ama volvodan vazgeçemiyorum. buda benim s60ım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TBH -- 24 Temmuz 2014; 21:59:22 >
    |
    |
    bir_vatansever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: eben72

Volvo v40 t4 rdesign
    paketler:
    rdesign paket
    PZ00 deri döşeme
    Premium sound
    sürücü destek plus
    elektrikli yolcu koltuğu
    alarm
    buraya kadar 106,700tl siparişi verdiğim zaman aldığım fiyattan 1000 tl daha ucuz olduğunu belirteyim.bi takım kampanyalar sonucu indirim yapıldı.
    --------
    arabanın türkiyeye gelişi bu halde burada ise aşağıdakiler yapıldı.
    arka park kamerası
    oto park sistemi
    boya koruma
    deri koruma
    alt izolasyon
    -------
    üstüne bide kasko ilave edince rakam 114 bin oluyor.

not: connected touch bilmem kaçıncı aydan sonra üretilen araçlara takılamıyormuş o yok.

markalar arası fiyat - aksesuar doluluğu (ben aksesuarlı araçları severim ve standart aksesuarları ile beraber baya dolu olduğunu söylemem lazım) - performans (180hp) karşılaştırmaları ve yeni fiyat öğrenmek isteyen arkadaşlar için bilgi olur umarım.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/359535/53d889e2-2bac-48e0-9aa7-c7d876bd0f85.jpg

aracın gümrükten çekildikten sonraki hali. Volvo otokoç garajı. benim araç harici bi tanede beyaz t4 vardı sıranın en başında diğerleri dizel.

Aracınız hayırlı olsun. Donanımlarınız harkulade olmuş. İlk gördüğümde hız sabitleyici yok sandım ama onun bile en afillisi varmış. Güle güle binin. Araç oluşturucuda bu opsiyonlar ile girdiğimde 108bin küsür fiyat çıktı. Alarmı farklı birşey seçmiş olabilirim, eğimli birşeyler yazıyordu fiyat 0 gözüküyordu. Bu dediğiniz bayideki anahtar teslim fiyatı mı? İndirim yaptılar mı acaba hiç? Eğer bu indirimli fiyat ise biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası, biraz daha fazla inerler diye tahmin ediyordum. Geçtiğimiz ay reklamlarda baz dizel otomatik için 78bin fiyat geçiyordu ki internette fiyat 84bin gözüküyor. Rica etsem, aracınızı internet sitesinde oluşturup çıkan fiyat ile ödediğiniz fiyatı paylaşabilir misiniz?

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,413
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.