Şimdi Ara

VOLVO V40 R-DESIGN: Kullanıcı İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
14
Favori
66.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

cihan senin aldığın arabanın bmw de mercedeste eşi 10 bin lira fazla canımsın.
    Benzinlide de böyle,dizelde de böyle.
    Volvonun gırtlak donanım fiyatına almanın boşunu alırsın,bunu adın gibi biliyorsun bırak fanboyluğu.
    Adam almış işte 180 hp benzinli,koy a serisini 1 serisini a3ü alırsın en kralından cevabını.
    Bir daha da volvo servisini diline dolama gözünü seviyim.

Daha fazla konuyu uzatma bir aşağıda faturaya bak sessizce konudan çık

• 180 hp lik v40 in rakibi 118i değildir 116i dir. Hızlanma süreleride görüldüğü gibi tıpatıp aynıdır. 7.2 sn 0-100 le 118i 2 gömlek üstün geliyor 8.5 sn lik v40 a. 2. eldeki kayıplarıda koyarsanız yakıt tüketiminden ediceğiniz zararla beraber v40 in o donanımlarının kat kat fazlasını zaten kaybetmiş oluyorusunuz, oda yetmezmiş gibi serviste kazıklıyorki iyice zarar edesiniz diye. 90 bine alıcağınız 116 i de donanım anlamında dolup taşıyor. 100 bine adaptif m süspansiyon (sert-yumuşak değiştirebildiğiniz) ve değişken oranlı direksiyon(servotronic değil bir üstü,performanslı kullanımda 2 turda , normal kullanımda 3 küsür turda kitleniyor) bile alırsınız ki volvoda bunlar opsiyon bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exxcrea -- 26 Mayıs 2013; 22:41:24 >
  • Araç çok güzel maşşallah, güle güle binin hocam.

Bu Volvonun 10 000 km de bir bakım sorununu ve servis fiyatlarını da katarsak araç Türkiye şartları için çok pahalı. s40 için 10 000 bakım ücreti 750 - 800 den aşağı gelmiyor, kullanan arkadaşdan biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Araç çok güzel maşşallah, güle güle binin hocam.

Bu Volvonun 10 000 km de bir bakım sorununu ve servis fiyatlarını da katarsak araç Türkiye şartları için çok pahalı. s40 için 10 000 bakım ücreti 750 - 800 den aşağı gelmiyor, kullanan arkadaşdan biliyorum.

Dizeller 10 bin benzinliler değil garanti bitiminde yağın özelliğine göre avrupada olduğu gibi 15binde girilebilir.
  • Şuan 2 kere gördüm biri kırmızı diğeri beyazdı . Alınası bi araç ama BMW audi ve Mercedes arasında seçim yapçaklar ne yazıkki volvoya bakmıyolar bile
  • Yürü be Cihan'ım
  • Aynı araç ile kısa bir tur attım gerçekten inanılmaz konforlu ve seri bir araç. İncelemeniz de gayet güzel ve objektif. Tekrar haıyrlı olsun
  • inceleme güzel olmuş güle güle kullanın gerçekten iyi araç lakin 90.000 tl etmez, edemez. ben almazdım diyeyim

ha o paraya a3 alırım diyenlere de selam olsun a3'de o parayı hayatta etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 26 Mayıs 2013; 23:36:41 >
  • aracınız süper Allah kaza bela vermesin, nazara gelmesin.
  • böyle de iyi olur aslında

VOLVO V40 R-DESIGN: Kullanıcı İncelemesi VOLVO V40 R-DESIGN: Kullanıcı İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 26 Mayıs 2013; 23:46:34 >

• Arkadaşlar hem aracın yol bilgisayarında hem de servis kitapçığında yazdığı üzere benim araç 10 bin değil 20 binde bir bakıma girecek. Benzinli bir aracın da 1500 TL gibi rakamlara bakım masrafı çıkartacağını düşünmüyorum. Bunu şu ana kadar hep benzinli araç kullandığım ve servis masrafı olarak 400-500 civarlarından fazlasıyla karşılaşmadığım için yazıyorum. Volvo bakımda ekstradan fiyat şişiriyorsa ayıp eder.

İlave olarak, aynı kitapçıkta sadece dizel araçlar için 10 binde bir yağ, yağ filtresi ve yakıt filtresi değişiminin zorunlu olduğu da yazıyor. Bu da dizeller 10 binde bakıma girecek manasına geliyor.

• 180 hp yi sonuna kadar hissettiriyor nedir ya. 118i yada a200 falan kullanin o zaman anlarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bebeler gibi kavga etmeyin isteyen istediğini seçer bilmeden yanıltmayın farklı frekanslarda konuşuyorsanız tartışmayın.
    Araç çok güzel fuarda inceleme şansı bulmuştum ses sistemini son sese kadar açtım hafif bir boğulma haricinde hiç bir şey yok her yönüyle mükemmel parası olan değil aklı olanın tercihi zaten Volvo.
  • Ekran çok basit ve oyuncak gibi duruyor.VOlvoların ön konsollarına oldum olası nefret ediyorum.Çok kötü ve göze hoş gelmiyor.

ONun dışında aracınız çok güzel güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Arkadaşlar hem aracın yol bilgisayarında hem de servis kitapçığında yazdığı üzere benim araç 10 bin değil 20 binde bir bakıma girecek. Benzinli bir aracın da 1500 TL gibi rakamlara bakım masrafı çıkartacağını düşünmüyorum. Bunu şu ana kadar hep benzinli araç kullandığım ve servis masrafı olarak 400-500 civarlarından fazlasıyla karşılaşmadığım için yazıyorum. Volvo bakımda ekstradan fiyat şişiriyorsa ayıp eder.

İlave olarak, aynı kitapçıkta sadece dizel araçlar için 10 binde bir yağ, yağ filtresi ve yakıt filtresi değişiminin zorunlu olduğu da yazıyor. Bu da dizeller 10 binde bakıma girecek manasına geliyor.

O zaman sen yandin

Bu volvo sene de bir senin arabaya zincir kayis allah ne verdiyse degistirir haberin olsun

Birde aman diyorum aman aracina gozun gibi bak bu piyasa da bazi galericiler volvo kaza yapsin arabayi olmus essek fiyatina alalim diye bekliyorlar

Tekarardan hayirli olsun allah kaza bela vermesin

Biz aci bir volvo deneyimi yasadik servislerden dolayi bir silecegi 200 tl isteyen volvo turkiye utansin diyorum bir daha sulalecek VOLVO Almayi dusunmuyoruz bu zihniyet degismedigi surece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 27 Mayıs 2013; 0:35:56 >

• Gerçekten çok güzel araç,kazasız belasız binmeye devam edersiniz umarım.
    Elinize sağlık.
  • quote:

Arkadaşımızın 91bin tl ye aldığı aracın donanımı:
    1.6 T4 Powershift R-Design - Buz Beyazı
    - Adaptif Bi-xenon farlar
    - Yağmur, park sensörü
    - Elektrikli koluklar
    - High performance 7" Ses sistemi
    - Elektrikli çocuk kilidi ve sertliği ayarlanabilir elektrikli direksiyon
    - Panoramik cam tavan
    - Alçaltılmış süspansiyonlar ve spor şasi
    - Delikli Deri Döşeme

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Kesinlikle güzel araç ancak çok pahalı.

A3ü,1 serisini,A serisini şu donanım ve motorla kaça alırsın Allah'ını seversen yaz şuraya,
    122hp lik A serisini amg donanım üstüne birkaç tane konfor parçası ve olanca kalitesizliğiyle 89 bin liraya satıyorlar iyi misin sen?
    A3 ün o 122lik hitlervari motoruna böyle bir donanım ekle bak,nasıl bir fiyat çıkıyor karşına?
    Al sana 1 serisi 170 hp boşline:
    BMW 118i - 5 Kapı 95.714
    Dünyanın en sağlam hatchback arabası var karşınızda,olanca donanım roket gibi motor var arabada daha pahalı diye çamur atıyorsunuz.
    Alamancılık gözünüzü kör etmiş yahu.

elektrikli cocuk kilidi zenon ve orj deri doseme benim 16 ya aldigim 11 yasindaki v40 ta da mevcut ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

Olayın onunla ilgisi yok,116i er geç v40 tarafından geçilir,zira v40 güvenlik özelliklerinden ötürü daha ağır.
    Ona rağmen eşdeğer kalkıyor araçlar.
    118i 95 k dan başlıyor,donanımla 110 k olur.
    Herhalde performans alırsınız o paralara.
    0/100 için araç alıyorsanız Giulietta Quadrifoglio var 90k civarlarına onu da ekleyeyim.
    Forumun mimli fanboyu cihaneyır S60ı 10 bin ucuza aldığı konuşulunca passattan bahsediyor,adamın araç algısı bu kadar.
    Sorunsuz desege ve sınırsız garantili şanzıman olduğunu iddia eden bir hayalperestten ancak bu beklenir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 27 Mayıs 2013; 9:26:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

Olayın onunla ilgisi yok,116i er geç v40 tarafından geçilir,zira v40 güvenlik özelliklerinden ötürü daha ağır.
    Ona rağmen eşdeğer kalkıyor araçlar.
    118i 95 k dan başlıyor,donanımla 110 k olur.
    Herhalde performans alırsınız o paralara.
    0/100 için araç alıyorsanız Giulietta Quadrifoglio var 90k civarlarına onu da ekleyeyim.
    Forumun mimli fanboyu cihaneyır S60ı 10 bin ucuza aldığı konuşulunca passattan bahsediyor,adamın araç algısı bu kadar.
    Sorunsuz desege ve sınırsız garantili şanzıman olduğunu iddia eden bir hayalperestten ancak bu beklenir zaten

118i'ye 110k vermek. Düşünmek bile ürpertti.

• Güzel inceleme olmuş teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.