Şimdi Ara

VOLVO V40 Cross Country Ana Konu (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
11
Favori
99.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim. Fiyat konusu çok fazla fark etmedi açıkçası donanım daha ön plandaydı.
    Eşimin ve benim istediğim özellikler bu araçta vardı.
    Ayrıca yukarıda Eren kardeşim diye yazmamında nedeni telefon görüşmelerinde kendisine kanım ısındı sanırım.
  • merhaba

bugun Volvo info adresine attığım bir maıle yanıt aldım ,, v40 cc de kullanılan müzik sistemi markasını sormuştum ve bosch müzik sistemi kullanıldığı yanıtı aldım ,,
    Premium modele opsiyonel highperformans sistemiyle geliyor arac 8 hoparlör olan (sensus olmayan)
    bosch müzik sistemini ilk kez duydum ve itiraf edeyim çok şaşırdım ama ön yargılıda olmak istemiyorum.. bu sistemin performansını bilmiyorum

sizlerin bu konu hakında görüşleriniz varsa paylaşımınızı rica ederim

teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar V40 Cross Country D2 Advance almayı düşünüyorum fiyat olarak 98000 tl çekti bayii haliyle 2014 olacak sene sonunda almak mantıklı olur mu bir de bu full modelde neler eksik yani neler ekleniyor ya da neler mutlaka eklenmeli dersinix tavsiyelerinix neler şimdiden teşekkür ederim
  • espesito kullanıcısına yanıt
    s60 kullanıcısıyım ancak donanımlar aynı olduğu için benim tavsiyem;

müzikle aranız iyiyse kesinlikle premium sound ses sitemi
    aktif cruise control
    geri görüş kamerası
    lamine cam (güvenlik + çok iyi bir ses yalıtımı için)

Aklıma gelenler bunlar. Volvo nun sitesinden konfigüratörde kendinizde detaylı olarak bakıp paketleri sorabilirsiniz. Aracım da çoğu donanım paketi mevcut sizin sorularınızla daha çok yardımcı olabilirim.
  • Pxshadowz P kullanıcısına yanıt
    Merhaba oncelikle cevabınız icin teşekkür eserim açıkçası müzik ilk önceliğim değil volvonun sitesinde donanımları paket haline getirmişler bunları alınca ciddi bir fiyat farkı oldu açıkçası trafikde kullanılan güvenlik sistemleri henüz tam adlandırmalarını bilmiyorum almak niyetindeyim ama baktigim model advance model olmasına rağmen çoğu şey yok sizce rakamı düşürmek icin cross country yerine v40 alıp donanım mı eklesem sizin yorumunuz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Görüntüsü dışında arazi ile pek bir işiniz yoksa normal v40 a dönmek donanım açısından mantıklı olabilir. Advance pakete ek olarak;

Driver Support Paketini mutlaka ekletin diyeyim. İçerisinde;
    -Trafikte kullanılabilen ACC- Aktif Cruise Control,
    -Kör nokta bilgi sistemi,
    -Sürücü uyarı sistemi var.

Şehir içi 50km/s altındaki hızlarda otomatik frenleme yapan sistem araçta standart olarak sunulmakta.

V40 Advance + Driver Support Paketli bir fiyat alın öncelikle. Tavsiye verebileceğim Volcar Altunizadede Yasin beyle görüşebilirsiniz. Site fiyatları üzerinden güzel indirimler yapabiliyorlar. S60 ı alırken çok yardımcı oldu ve ihtiyaca göre size paket önerisi yapıyor.
  • düz v40 olmasında çok da sakına yok diye düşünüyorum dedğiniz gibi sorayım birde aslında advance modeli olmasına rağmen neler yok üzerinden gitsek sanki daha iyi olack sanırım okuduğum kadarı ile elektrikli koltuk ayarlama bile yok advance modelinde ama bu otomatik fren sistemi olduğunu bilmiyordum bu dediğniz paketi daha seçsem neler eksik olur.
    Advance pakette, sürücü koltuğu elektrikli ve aynalarla birlikte hafızalı olarak var. Eksikler sizin istediğiniz özelliklere ve bütçenize göre değişkenlik gösterir. Baya geniş bir özellik ekleyebiliyorsunuz çünkü.

Geri görüş kamerası kesinlikle tavsiye ederim. Ben s60 aracıma almadım pişman oldum.

Kalan bütçenize göre; ön park sensörü, lamine cam, sertliği ayarlanabilir direksiyon sistemi ..... bu şekilde bayağı bir gider :)
    ya kusura bakmayın sizede devamlı soru soruyotum ama satış danışamanı kafamı karıştırdı bize v40 cross country advance modelini 98000 dedi sormadık ama içinde paket yoktur diye düşünüyorum ama siteden bakınca paketsiz bir v40 cross 109000 gözüküyor bu kadar fark olması normal mi ya da internettekinde paket mi var onu anlayamadım.bir de geri dönü için paketlerde arka park kamerası diye geçen midir?son olarak da siz elektrikli koltuk standart demiştiniz ama dış opsiyonlarda eklemek için seçenek koyulmuş gözüküyor acaba sizin arabada standart olmuş olabilir mi
    Estağfurullah forumun amacı bu.

Tahminimce Aralık ayı kampanya fiyatı 98.000 dir. İnternetteki 109.000 Advance pakettir. Paketlerde geri görüş kamerası hazırlığı yazar, ekstra 3.000tl gibi fiyatla kamera alıyorsunuz. Çünkü artık kamera hazırlığıyla birlikte getiriyorlarmış araçları.
    Advance pakette elektrikli sürücü koltuğu standart şimdi tekrar baktım siteden. Büyük ihtimal ekte gözüken ön yolcu için elektrikli koltuk seçeneğidir.
    hocam peki geri görüş kamerası hazırlığı ile geri görüş kamerası ayrı ayrı gözküyor arada fark var mı ya bunların donanımları çok karışık değil mi :D
  • Hazirlik kamerayi baglamak icin. O yoksa kamera takilamiyor. Kamera fiyati 2 hafta once sordugumda 3.000 di

Valla bunlar işin yolunu bulmuş hem full donanım diye ekstra para al sonra o yok bu yok diyip donanım paketleri yap parayla sat sonrada kamera icin hem hazırlık icin hemde kamera icin al valla iyiymiş neyse ilginiz çok teşekkür ederim ama soğuttu beni donanım işi beni bu arabadan

• Bu siniftaki her arac boyledir bilginize. Rica ederim :)

• merhaba arkadaşlar..bende Advance Paket düşünüyorum ama forumdan araştırınca gördüm ki Advance pakette o düşündüğüm şeyler yok ( GPS, Arka kamera veya park sensörü). En azından biri olmalıydı bence :( sanırım sadece ekran daha büyük olduğu için Advance'den vazgeçmiyorum. Eğer arabayı bu şekilde alırsam, daha sonra : GPS, Arka Kamera, Park etme pilotu ve Park Sensörü özellikleri bana kaça patlar?
  • Advance donanimda arka park sensoru mevcut. Digerleri konusunda fikrim yok.
  • Peki arkadaşlar şu test videolarında övdükleri Sensus Connect, , internet üzerinden GPS, Spotify gibi özellikler Advance ile geliyor mu? Yoksa onlar için de ekstra bir ücret mi gerekiyor?
  • Sezo87 S kullanıcısına yanıt
    O ozellik sonradan takılabilen ya da opsiyon bir ozellik ama 2014 sonrası araçlarda gelmiyor farklı bir sistem kullanılıyor artık

• teşekkür ederim cevap için. O zaman şöyle bir soru sorayım, ekran ile neler yapabiliyoruz DVD, CD ve radyo dışında.
  • Sezo87 S kullanıcısına yanıt
    Aracın tüm ayarlarına tüm kontrollerine müdahale edebiliyorsunuz ses sisteminin tüm detaylı ayarlarını yapabiliyorsunuz, bluetooht bağlantısı yapabiliyor yeni modellerde internete girebiliyor harddiskine verilerinizi yükleyebiliyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.