Şimdi Ara

Volvo V40 Cross Country (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir V40 kullanıcısı olarak öylüyorum ki şu an fiyat-performans olarak en mantıklı premium araç tercihi V40'tır. Hem de rakiplerinden altta kalmadan yeni kasasıyla bunu başardığı için ayrıca tercih sebebidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cehennemden_Cennete

Arkadaşlar merhaba.
    Kız arkadaşım kendisi için araç bakıyor ve şirket ortağı arkadaşı da yıllardır Volvo s40-s60 kullandığı için ve uzun süreler Volvo ile seyahat ettikleri için başka bir marka/model arayışı yok.

Araç dizel,otomatik ve yerden normal bineklere göre biraz daha yüksek olmalı. Bu anlamda da V40 Cross Country tercihi mantıklı duruyor. Sense ekran, panoramik cam tavan, Bose ses sistemi v.s. ile araç 115-120Bin civarına geliyor. Tabi diğer yaya güvenliği, otomatik park pilotu v.b. özellikleri eklettiğimizde ise 130.000'i buluyor rakam.

Sizce bu araca bu fiyatı vermek mantıklı mıdır? Önerileriniz nelerdir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sifir-arac-almak-isteyene-fiyat-dustu-149829342/detay bu fiyata v40 almak mümkünken içime dokunur 120 bin vermek bu haliyle bile yeterince dolu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Inque

Millet 120-130 verdi mi sıfır BMW 316i alıyor. C HB için hayatta 70000'den fazla vermeyin.

70.000 TL'ye 2014 civic vermiyecekler nerdeyse adama. Civic be-da-va. Aralarında en en en ucuzu ise civic.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Arkadaşlar merhaba.
    Kız arkadaşım kendisi için araç bakıyor ve şirket ortağı arkadaşı da yıllardır Volvo s40-s60 kullandığı için ve uzun süreler Volvo ile seyahat ettikleri için başka bir marka/model arayışı yok.

Araç dizel,otomatik ve yerden normal bineklere göre biraz daha yüksek olmalı. Bu anlamda da V40 Cross Country tercihi mantıklı duruyor. Sense ekran, panoramik cam tavan, Bose ses sistemi v.s. ile araç 115-120Bin civarına geliyor. Tabi diğer yaya güvenliği, otomatik park pilotu v.b. özellikleri eklettiğimizde ise 130.000'i buluyor rakam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sifir-arac-almak-isteyene-fiyat-dustu-149829342/detay bu fiyata v40 almak mümkünken içime dokunur 120 bin vermek bu haliyle bile yeterince dolu zaten

sıfırı 120 bin değil

cam tavan ve sensus gibi pahalı donanımlar ile 113 bin verilmiş

linkteki araçta bırak dokunmatik sensus u 7 inç tft hi -performance ses sistemi bile yok

donanım ve model kıyaslamasını lütfen doğru yapın

• V 40 a 130.000 TL bağlamak uçuk bir hareket..S 60 olsa anlarım da araç ederinden pahalı satılıyor..O rakama BMW 320i ED alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

V 40 a 130.000 TL bağlamak uçuk bir hareket..S 60 olsa anlarım da araç ederinden pahalı satılıyor..O rakama BMW 320i ED alınır

110 bin civarı makuldur zaten

audi a3 dizel otomatik benzer donanım sence ne kadardır?

üstelik bu araç hafif arazi için tasarlanmış a3 gibi sadece asfalt arabası değil

arkada tam bağımsız süspansiyon da var
  • akifsari A kullanıcısına yanıt
    Sadece V40 ı kastetmedim. Şu an ben de C sınıfı HB bir araç kullanıyorum ama , bu sınıf bir araç için bu rakamlara çıkmak bana garip geliyor (Arkadaş yanlış anlamasın tabi ki özel fikrim) 130.000 TL denince Mercedes-BMW nin sedanını alırım şahsen. Bunu demek istedim sadece
  • quote:

Sadece V40 ı kastetmedim. Şu an ben de C sınıfı HB bir araç kullanıyorum ama , bu sınıf bir araç için bu rakamlara çıkmak bana garip geliyor (Arkadaş yanlış anlamasın tabi ki özel fikrim) 130.000 TL denince Mercedes-BMW nin sedanını alırım şahsen. Bunu demek istedim sadece

Tamam doğrudur 130 bin bence de gereksiz

ancak bu tarz dizel otomatik bir aracın bu donanımla

bu vergi ve euro kuru ile 100 bin TL ye gelmesi artık doğal

hafif arazi gibi bir özelliği olmayan

kia ceed dizel otomatik premium ne kadar?
    Şimdi baktım dediğiniz araç 81.550 TL inanılmaz..Şimdi Opel Astra Hb in dizeli 77.000 TL ..Otomatiği gelse 4000 TL fark ister ..O da aynı fiyata denk gelecek. Astra nerede Ceed nerede ?? Ondan sonra neden satılmıyor diye sorar dururlar..Neyse konuyu dağıttık ,konu sahibi arkadaş için son kez fikrimi yazıyorum ki, bu miktar HB bir araca fazla gelir..İlla da Premium derseniz BMW 1.16 i yi araştırmak gerekir .Etiketi 91.670 TL..100-105.000 TL ye binilebilir hale gelir..Satarken de daha az zarar yazılır
  • quote:

Şimdi baktım dediğiniz araç 81.550 TL inanılmaz..Şimdi Opel Astra Hb in dizeli 77.000 TL ..Otomatiği gelse 4000 TL fark ister ..O da aynı fiyata denk gelecek. Astra nerede Ceed nerede ?? Ondan sonra neden satılmıyor diye sorar dururlar..Neyse konuyu dağıttık ,konu sahibi arkadaş için son kez fikrimi yazıyorum ki, bu miktar HB bir araca fazla gelir..İlla da Premium derseniz BMW 1.16 i yi araştırmak gerekir .Etiketi 91.670 TL..100-105.000 TL ye binilebilir hale gelir..Satarken de daha az zarar yazılır

ben kia ceed gibi makul fiyata satılan bir aracın bile dizel otomatik ve artan donanım ile 85 bine dayandığını anlatmak istedim

bmw 100 bine binilebilir hale geliyor tabilki de

dizel otomatik 1.6 motor 1 serisi bmw yok

kıyaslamaları düzgün yapamadığımız için volvo nun fiyatını yüksek görüyoruz

oysa ki gidip aracın kalite konfor ve güvenlik özelliklerini görürsen

asıl fiyatı gereksiz yüksek olan aracın audi a3 olduğunu anlarsın

Ben zaten dizel otomatik alacağım diye 20-25.000 TL fazla parçalanmanın anlamı yok diye yazdım.Belki benzinli de ihtiyacına yeter diye BMW 1.16 i yi de bir araştırın dedim arkadaşa..Audi ye gelince Doğuş denilen tüketici düşmanı bir şirket tarafından temsil edildiği sürece ilgi ve tavsiye alanımda olamaz..Fiyatı düşük de olsa almam ..Siz Volvo sempatizanı olduğunuz için belki biraz farklı bakabilirsiniz ama ,Volvo fiyat olarak kendini BMW ve Mercedes in daha altında konumlandırdığı sürece yetersiz servis ağına rağmen makul ölçülerde satıyor ama uçmaya başladığı zaman sonu hüsran oluyor. Tekrar özetleyeyim Genelde ;BMW ve Mercedes dururken Volvo ya bu paralar verilmez.Özelde ,HB araçla Premium prestiji peşinde koşmak çok akılcı bir iş değildir. Fazla uçuk rakamlar bağlamak doğru olmaz..STOP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartekin -- 20 Mayıs 2014; 20:46:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuDemirci

quote:

Orijinalden alıntı: Inque

Millet 120-130 verdi mi sıfır BMW 316i alıyor. C HB için hayatta 70000'den fazla vermeyin.

70.000 TL'ye 2014 civic vermiyecekler nerdeyse adama. Civic be-da-va. Aralarında en en en ucuzu ise civic.

60000TL'ye Seat LeonFR var mis gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Arkadaşlar merhaba.

sıfırı 120 bin değil

cam tavan ve sensus gibi pahalı donanımlar ile 113 bin verilmiş

linkteki araçta bırak dokunmatik sensus u 7 inç tft hi -performance ses sistemi bile yok

donanım ve model kıyaslamasını lütfen doğru yapın

Rakam 130 bini buluyor diyor ona göre yorum yaptım tabiki 130 binlik araç oldukça dolu olacak ancak ilandaki araçta gayet uygun o açıdan paylaştım amacım karşılaştırma değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

fiyatta bir yanlışlık olmalı

v40 cc alacaksanız advance paket + bir kaç opsiyon yeterlidir ( cam tavan ve sensus)

110 bini geçmeyin derim

size hiç indirim yapılmamış sanki

ee işte var bir bildiğin demek ki :) Size hiç indirim yapılmamış dediğine göre ;) Birde sen fiyat al bakalım :)

Arkadaşın bir sonraki mesajını oku

Yavv neyse işte, borusanda ki satış danışmanı arkadaşımdan rica ettim, ellerinde ki 1.18 ve 1.16 donanımlı olan modellerin son fiyatlarını mail atacak bana, fiyatlar geldiğinde paylaşırım sizinle ;)

• 207m kullanıcısına yanıt
    ..en güzeli..yardım dediğin budur işte..
    Pahalı işte kabul et, şu şöyle bundan dolayı da bu böyle denilecek araç değil v40 cc.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 21 Mayıs 2014; 0:23:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Bu kadar fanboy olunmaz.

Pahalı işte kabul et, şu şöyle bundan dolayı da bu böyle denilecek araç değil v40 cc.

Seni mi kırıcam aksam aksam

tamam pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 21 Mayıs 2014; 0:26:14 >
    Kabul ettiğin için ben de gece gece teşekkürlerimi sunuyorum.

Beni kırmadın ben de mesajımı düZeltiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

Kabul ettiğin için ben de gece gece teşekkürlerimi sunuyorum.

Beni kırmadın ben de mesajımı düZeltiyorum.

Ben de teşekkür ederim

hayırlı geceler kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.