Şimdi Ara

Volvo, tersine mühendislik amacıyla bir Model Y ithal etmiş olabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesla elektrik enerjili otomobilleri piyasaya erken girmesi için diretmese, diğer markalar 100 yıl SONRA ancak geçerdi, düşünsene vw torunlarımıza bile aynı tipde aynı motor araç kullandiracakti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon Musk, Dünya'yı Kurtarmak İçin Tesla'ya Ait Tüm Patentleri Kamuya Açtı

https://www.webtekno.com/elon-musk-dunya-yi-kurtarmak-icin-tesla-ya-ait-tum-patentleri-kamuya-acti-h62338.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EFAE9B29C

Volvo diyince aklıma hep basının önünde tira çarpan s60 geliyor

Benim de aklıma bu geliyor  

https://www.youtube.com/watch?v=vI9EIjUx20&feature=youtu.be

Düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 13 Temmuz 2020; 14:24:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Volvo denince aklıma koca volvo tırın çocuklar birden önüne çıkınca ani duruşu sağlayan fren sistemi aklıma geliyor! 

Bi de virajlara girerken herkesin frene bastığı yerde benim s40 ile gaza basmam ki çok iyi bir sürücü sayılmam 

• quote:

Bunun VW arabası olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

Bunun VW arabası olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam

Alıntıları Göster

Bu kadar fanatik olmayın boşverin vw yi volvo yu ders çalışın

• quote:

Bu kadar fanatik olmayın boşverin vw yi volvo yu ders çalışın

Alıntıları Göster

Sakin ol küçük adam , senin gibi çok çocuk okuttum ben

Bazen mesleğim deşifre olmasın diyorum ama böyle küçük çocukları görünce hem yaş hem de zeka olarak, öğrencilerim aklıma geliyor

• Haber olacak bir olay bile degil. Firmalar surekli birbirlerinin urunlerini satin aliyorlar zaten. Gerek karsilastirmak gerekse sokup incelemek icin.

Eminim Volvo bugune kadar tum Mercedes, Bmw,Audi modellerinden birer tane satin almistir.

• Elon Musk, Tesla'ya Ait Tüm Patentleri ücretsiz yaptı diye okumuştum ama

• Yorumlara gel. Volvo model y ithal etmis ama tesla mi pr yapmis, anlamadim. Tesla volvoya pr mi yaptirmis.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılan Serdar

Sakin ol küçük adam , senin gibi çok çocuk okuttum ben

Bazen mesleğim deşifre olmasın diyorum ama böyle küçük çocukları görünce hem yaş hem de zeka olarak, öğrencilerim aklıma geliyor

Alıntıları Göster

Tamam "yılan serdar" isimli büyük adam

• Tesla kadar gereksiz şişirilen kaç şirket var acaba

• haberelectro kullanıcısına yanıt

Nedir bu kıskançlık anlamıyorum. Elon musk benim için modern nicola tesla. Biz daha bir iğne bile üretemezken adamlar yeni şeyler icat ediyor.

• bunu yapmayan marka yoktur diye tahmin ediyorum. sadece yazılım altyapısını bile taklit etseler birçok otomotiv firması fayda sağlar.

• elon musk ne icat etmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Tesla kadar gereksiz şişirilen kaç şirket var acaba

Hâlâ tesla düşmanlığı devam mı  

Adamlar en degerli markalar sıralamasında nerelere geldi 100 küsür yıllık markaların yanında...

Iyi yada kötü, tesla otomotiv sektörünün lokomotifi, yön vereni oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 14 Temmuz 2020; 16:30:24 >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    Gereksiz şişirilen şirket en kompak ve en ucuz kaliteli aracı üretti. Çılgınlar gibi üretmeye devam ediyor. Elektrikli araç konusunda dönüm noktası oldular. Adamların seni etkilemesi için ne yapması lazımdı : ) Yan şirket SpaceX ilklerin ilkini yapıyor. Adamın elini attığı her alanda bir imzası var. En son da Uzaydan internet gelecek. Tesla nın Model Y arabasını gerçekten youtube da izleyin. Tamamen parçalayıp inceliyor Amerikada sağlam araç bilgisi olan kişiler ve sergilenen üretim mantığı paha biçilemez... Hatta daha önce yaptıkları yorumlarıda baz alıp üretimi değiştiriyorlar. Adamlar geliştiriyor kısaca. Otonom araç konusunda da ileri seviyedeler daha ne yapsın bu Tesla ? Şehir aracı, SUV, Roadster, pickup ve tırı gelecek. Başka bir yan şirket Boring Company, dehşet bir zemin delme ünitelerine sahip. Ayrıca hyperloop projeside mevcut...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _WaMpire_ -- 15 Temmuz 2020; 1:58:0 >
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Bu mudur olay yani ? Otonom kullanımda her zaman sürücünün olaya müdahil olması isteniyor. İleri seviye otonom bile olsa araç halen mükemmel değil. Ama bu markayı yerle bir edelim olmamalı. Volvo kendi patronunu eziyordu hatırlatırım. Otonom araçlarda duran cizimlerin algılanması daha zor maalesef. Hareketli olan cisim tespit edilmesi kolay fakat duran cisim, arabanın şeklide vs sebepten yola benzemiş olabilir. Uzun bir süre görüntü işleme ile çalışmıştım. Daha basit teknoloji belki kullanıyor olsam da duran cisimleri belirlemek daha zor oluyordu. Oto kontrolü bırakıp kendi süreymiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _WaMpire_ -- 15 Temmuz 2020; 2:6:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _WaMpire_

Bu mudur olay yani ? Otonom kullanımda her zaman sürücünün olaya müdahil olması isteniyor. İleri seviye otonom bile olsa araç halen mükemmel değil. Ama bu markayı yerle bir edelim olmamalı. Volvo kendi patronunu eziyordu hatırlatırım. Otonom araçlarda duran cizimlerin algılanması daha zor maalesef. Hareketli olan cisim tespit edilmesi kolay fakat duran cisim, arabanın şeklide vs sebepten yola benzemiş olabilir. Uzun bir süre görüntü işleme ile çalışmıştım. Daha basit teknoloji belki kullanıyor olsam da duran cisimleri belirlemek daha zor oluyordu. Oto kontrolü bırakıp kendi süreymiş...

"En iyi patronun ben..." deyip dalmıştır, ne var bunda  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.