Şimdi Ara

Volvo T3 ve LPG?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
1
Favori
11.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar? T3'ler V40 olsun S60 olsun motor ve şanzıman olarak mantıklı araçlar. Yol tutuş dinamikleri de methediliyor. Yıllık çok km yapan için D2 ekonomik olsa da hantal. T3 yakıt hariç her konuda tatminkar. Hele de Advance, R-Design, Inscription olursa.

Landirenzo'nun lpg kitini samsun otokoç takıyor, hem de kendince garanti bozmadan. Fakat diğer bayilere sorduğumda böyle bir şey yok diyorlar.

LPG çok kullandım ve soğuk bakıyorum, yıllardır dizelciyim. Acil araba değiştirme durumum yok, hatta 1 sene içinde değiştirmem. Ama bilgi kenarda dursun diyorum. Konu hakkında tecrübesi olan var mı arkadaşlar?

Volvo T3 ve LPG?

• Mevcut aracınız yeni kasa ve dizel 308.V40'ın sizin aracınıza göre ezici bir üstünlüğü yok.O yüzden bana pek mantıklı gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel arabalar,motor ve şanzıman lpg konusunda başarı sağlanır ve maliyeti de 3 bin civarı ise dizeli kıskandırır

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus00

Mevcut aracınız yeni kasa ve dizel 308.V40'ın sizin aracınıza göre ezici bir üstünlüğü yok.O yüzden bana pek mantıklı gelmedi.

Arabam güzel canım laf yok bir süre daha birlikteyiz inşallah.
  • emindoner09 E kullanıcısına yanıt
    Samsun otokoç geçen sene test ettikten sonra 4600 TL (yoksa 5600 müydü emin değilim) ruhsat dahil fiyat vermişti. Bakıma 30 binde giriliyor ve garantinizi bozmuyoruz demişti yalan essah Kit Landirenzo bu arada.
  • Bu yıl içinde montaj yaptıran var mı?
  • Lpg kit uygulayan var mı arkadaşlar

• Benim de öğrenmek istediğim bi konu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsundan okuyan varsa Otokoç samsuna sorabilir orada takıyorlardı aracı satarken.

• sahibindende hiç lpg'li v40 yok, fabrika verisi de 7.3 lt şehiriçi tüketimmiş zaten, çok aşırı bir tüketim değil lpg taktıran olmaması çok doğal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: willyyyyy

sahibindende hiç lpg'li v40 yok, fabrika verisi de 7.3 lt şehiriçi tüketimmiş zaten, çok aşırı bir tüketim değil lpg taktıran olmaması çok doğal.
    Reelde 10 civarı olur o, test ettiğim araç 11 lt idi.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. S60 t3 için ankara içi ortalama tüketimim 9,5 litre.

• 10 litre benzinli çok gibi lpg takıyorlarsa süper olur

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Sürekli gazlanarak ve ilginç şeyler yapılarak kullanılan test aracı 11 litre yakıyorsa normal kullanımda 8-8,5 a iner.

• Taktırmanın eşiğinden döndüm. Ortalama 8000₺ rakam telaffuz ediyorlar . Kimisi diyor ki takarız eğer randıman alamazsak daha önce hiç takmadık sizinkini söker paranızı iade ederiz diyen de var. Birkaç kez ayara gelirsin diyen de var. Ancak arkasında durur musun diye sorduğumda kimseden olumlu cevap alamadım. %40 tasarruf iddiasında bulunuyorlar da arabayı bozduktan sonra neye yarar

• 3 yılı aşkın süre t3 V40 kullandım, geçen ay sattım aracımı,harika bir araçtı. Lpg işi yapan bir tanıdığıma sorduğumda prins vsi2 takıldığını söylemişti. Fiyatı da yanılmıyorsam 7-8 bin civarında idi.
    Bagajlarının ufaklığını saymazsak(satma nedenim buydu) volvolar harika araçlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.