Şimdi Ara

volvo s80 2.0 t dan bmw 320d geçiş yardımcı olabilecek arkadaşlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi aksamlar arkadaşlar 2011 model volvo s80 203 hp sahibiyiz yakıt tüketimyi fazla olduğu için dizel arabaya geçiş istiyoruz ve kafamızda 2011 veya 2012 model bmw e90 320d var 184 hp olan acaba bize masrafı olurmu e sınıfından d sınıfına düşüyoruz ama tüketim nasıldır kronnik problem vramıdır ve performans nasıldır bilgi verebilirseniz çok sevinirim şimdiiden iyi akşamlar

• Aracımı almadan aylarca araştırmış biri olarak naçizane. O seride zincir kırma problemi var buna dikkat edin. 2. Olarak o seri her ne kadar 184 hp olsada f30 184 hp kasalar 8 ileri iken onlar 6 ileridir bu da fazla yakıt demektir.
    Yerimizde olsam f30 3.20d bakardım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacim tek kriterin yakitmi? S80 den 3 serisi bir araca gecince kafani camlarina vuracaksin ne ettim ben diye.. 3 serisinin bir esprisi yokki, senin 5.20d ye gecmen paran yetmiyorsa gecmemen lazim, 3 serisi ici dar bildigin astra octavia neyse biraz daha kaliteli hali..hele aracin benzinli turbo.. dizel turbo dan keyif alamazsin alismissindir sessizlige pamuk gibi yaylana yaylana yolda suzulmeye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 21 Haziran 2017; 7:2:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S80'dan inip E90 3.20d'ye binmek apayrı bir olay.

E90 kasalar serttir, dinamiktir ve konforsuzdur. Zincir kırma olayı F30 kasalarda da var, konuya hakim olmayan kişilerden fikir almayın. 2010 Mart üretimi sonrası modelleri tercih ederseniz zincir problemi çok daha düşük oranlardadır, fakat her daim vardır.

F30 3.20d ise E90'a göre çok daha yumuşak ve konforlu. E90'da 7-7.5 lt iken F30'da yakıt tüketimi 6.5-7 LT'lerde dolaşırsınız. F30 3.20d E90 3.20d'ye göre çok daha yumuşak ve konforlu. Yakıt tüketimi 6-7 LT'lerde dolaşırsınız.

Biraz keskin bir tavsiye olacak ama sizin Passat, Modeo veya Talisman gibi rahat geniş araba bakmanız lazım, şuan düşündüğünüz fiyatlarda bunlar olabilir.
  • tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Dediginiz gibi s80 mukemmel ama babama baski yapiyorum satalim diye sanki bmw 320d daha performansli seri gelecek gibi geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.