Şimdi Ara

volvo s40 mı vw passat mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
23.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARAKADAŞLAR BİR ARKADAŞIM ARABA ALMAYI DÜŞÜNÜYOR.BU ARKADAŞIM BANA VW PASSAT MI VOLVO S40 MI HANGİSİ DAHA İYİ DİYE SORDU .BENDE KARAR VEREMEDİM.VE SİZ BİLİRSİNİZ DİYE BİRDE SİZE SORAYIM DEDİM.
    SİZCE HANGİSİ

• sıfır mı ikinci elmi
  • SIFIR
  • passat

volvo nun servis ve parça fiyatlarını bir check etsin

araba araba evet ama passat daha iyi
  • Can damarıma bastın resmen, 2006 kasa S40'lara gidip bir bakın acayip harika duruyor, yolda gördüğümde epey etkiler beni, hele ki anahtarın takıldığı yeri görünce dibim düşmüştü fiyatı en düşük modelde 47bin YTL, Focus sedanın bu araca benzemesi benim Focus almamda epey etkili olmuştur zira 52 bin YTL'm yok (dizel versiyon için)

• Passat genişlik-konfor-servis ağı yaygınlığı-malzeme-işçilik olarak önde. Ama şu var senin almak istediğin motor ne? 1.6 100bg düşünüyorsan 115bg Passat daha performanslı ve mantıklı olur dizel düşünüyorsan Passatın en düşük hacmi 2.0 bu sefer de vergiden S 40 1.6d öne çıkıyor.
  • tabiki s 40
  • s40 bencede. 1.6 tdci.
  • s40ın karizması yeter
  • eğer passat 2.0 fsi yada dizel modeline 70 milyar vericeksen tabiki passat...
    ama 1.6 isterse fsi olsunki (ben olsam düzünü alırım hiç farkı yok) s40 derm diğer arkadaşlar gibi...
    ama 2 araç arasındaki fiyat farkı sanırım yok denecek kadar az çünkü s40 her nekadar c segmenti araç olsada rakiplerine göre fiyatı en yüksek (golf 1.6 focus,astra,mazda 3,pejo307,C4 gibi rakipler) araçtır...
    1.6 dizel 407 den bile pahalıdır ve passat sanırım 53 milyara alına biliyor donanımlı s40ta o civarda olur...
    1.6 alıcaksa her şekilde s40 derim
    ha tabiki coxyc ninde dediği gibi mumkünse TDCİ
  • kesinlikle s40. passatın s40 ın yanında hiç şansı yok.
  • volvo s40 daha iyi.. ama yeni passatlardan bahsediosan onlarda fizayn konfor olarak cok iyi..
  • volvo s40 1.6 dizel hertürlü.

passat da eski kalite yok.
  • passat bence. bizzat kullanıyorum (1,6 fsi otomatik). son derece memnunum. kim ne derse desin, bir kere volvo s40 dan daha üst segmentte. daha geniş ve 2. elde sorunsuz.
  • valla tropical demiş dibim düşüyo bu arabayı görünce diye . aynen benimde öyle çok klas bi araba hem çok spor hem çok ağır . yani müthiş bi tasarım . passat ta güzel ancak s40 daha ağır basıyo bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

passat bence. bizzat kullanıyorum (1,6 fsi otomatik). son derece memnunum. kim ne derse desin, bir kere volvo s40 dan daha üst segmentte. daha geniş ve 2. elde sorunsuz.

passat güzel ama 2.0i yada 2.0fsi yada dizeli olursa güzel...
    zamanında passatla ilgili forum açmıştın hatta boranı satıp 1.6 (senin hanımdan dolayı) otomatik alıcaktın umarım yanlış hatırlamıyorum ama ben sana cok yakar demiştim...
    şehir içinde ne yaktığını söylermisin?
    volvo şehir içinde (dizeli) 6.5 civarı yakıyor oda normal yani ekonomik kullanmadan normal kullanımda ama eminim passat aşşırı derecede yakıyordur hemde otomatik
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRCaPiTaL

Can damarıma bastın resmen, 2006 kasa S40'lara gidip bir bakın acayip harika duruyor, yolda gördüğümde epey etkiler beni, hele ki anahtarın takıldığı yeri görünce dibim düşmüştü fiyatı en düşük modelde 47bin YTL, Focus sedanın bu araca benzemesi benim Focus almamda epey etkili olmuştur zira 52 bin YTL'm yok (dizel versiyon için)

bende senin gibi düşünüyorum eğer focus olmasaydı (45milyar limit vardı) buna bakardım ama heralde alamazdım onun için iyiki focus var hem aynı platformda hemde aynı motor yan yana bazen geliyoruz s40 sahipleri ile bizim okulda gerçekten tek fark arka direklerin biraz yukardan gelip sedan havasını biraz hafifletmeleri okadar gerisi tamamen aynı

• volvo s40 bence
  • S 40 D segmentindedir..
  • konu çok komik olmuş s40 la passat aynı sınıfta bile değiller.Kaldı ki s40 ı ford üretti fordun ürettiği arabayada binilmez benim fikrimce passat daha üst sınıf olduğundan dolayı passat derim passatında motor seçeneği çokk
    1.6-1.6fsı-18t-1.9tdı-2.0tdı-2.0fsı üstelik fsı lar 6 vites 2.0 tdı da
    passat forever
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.