Şimdi Ara

volvo s40 II ön park sensörü montajı hkk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

benim park sensörü montajı hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bir ricam olacak

aracım volvo s40 2005 model t5 araç için ön-arka park sensörü internet üzerinden satın aldım arka ve ön kısım montajları sorunsuz gitti arka sensörleri bagaja rahatlıkla girebildim ancak;

ön sensör kablolarını bagaja hangi yoldan götürmem gerekiyor ?

sensörlerden gelen kabloları ön sol davlumbazın oraya çıkartıp aküden aşağı inerek sol marşpiyel içerisinden sol kapının altına kadar gidebildim ancak bagaja girebileceğim bir boşluk mevcut değil.

acaba motor alanından iç kabine geçen bir delik yada kullanabileceğim bir kablo kanalı yada boşluğu mevcutmudur. yada sol arka tekerleğin oradan kabine giriş noktası varmıdır

bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum.

• Merhaba
    Yaptıktan sonra vitese switch,konsola tus filan takilmasi veya kodlanmasi gerekmiyor mu acaba
    Kablo kısmı asagidaki llinkte ayrintili sekilde anlatmış, kolay gelsin😊Sitemize bekleriz; volvorun.com

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://accessories.volvocars.com/en-se/V50/InstallationInstruction/Pdf/VCC-163240-1/2008/1.8F/Manual/default/V50&ved=0ahUKEwjMnZeJs47LAhUrIJoKHbf_BBUQFghOMAs&usg=AFQjCNGDypmkou2iVXd0PAJIv6ym6OJQIw

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pdf için teşekkürler
    ben sol tarafta cebelleştiğim için sağ alanı kaçırmışım gerçi pek göz ile de bulunabilecek bi noktada da değilmiş.

park sensöründe 4 adet bağlantı kablosu mevcut

kırmızı +
    siyah -
    beyaz geri vites lambası
    sarı fren lambası

olacak şekilde kabloya girip bağlantı yapıldığında aracın mevcut ekipmanlarını kullanılarak swich yada buton gereksinimi olmadan oldukça kolay kurulum yapılıyor.

önemli kısım tampona delikleri simetrik ve doğru yerden açmak gerisi de kablolama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.