Şimdi Ara

Volvo s40 2013 Astra arasında kaldım.Düşüncelerinize ihtıyacım var...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 11 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 200ugececekaga (9 mesaj) BOŞNAK çocuk (3 mesaj) yirthan (2 mesaj) RoLaN (2 mesaj) Keomaa (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (13 mesaj) Tablet (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Volvo s40 2013 Astra arasında kaldım.Düşüncelerinize ihtıyacım var...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2941 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar...

Bu haftadan sonra bir araba almayı dusunuyoruz...aklımızda ilk olarak volvo s40 ve ya 0km astra sedan...

şu ortamda ben 0 km araç almayı ben dusunmuyorum ve alacagımız arabada nispeten idarelik bi araba olacak max 2 yıl kullanacagız.

Aslına bakarsan babama honda civic icin baya ısrar ettım ama bagaj konusundan dolayı babam sıcak bakmıyor...

Benim sorum şudur.

1.3 95 bg Astra naıldır.benım dusuncem motor ve performans.kullanan arkadaşlardan arac hakkında ki dusuncelerını beklıyorum.

s40 hakkındada dusuncelerınızı beklıyorum...

herkese çok teşekkür ederim.

Edit: herkese fikirleri icin tesekkur ederim.

Biliyorsunuz ki 2.el koca bi derya va kolay kolay icinize sinen bi arac bulamiyorsunuz.

Bizde yaklasik 10gun once renault bayisinde gordugumuz 2013 model 59binde 1.5 110 bg manuel full donanimli ( komple cam tavan on sanruf, elektrikli hafizali deri koltuk, cift bolge otomatik klima vsvs) beyaz latitude yi bugun aldik (60bin liraya).

Herkese iyi niyetli yorumlarindan dolayi tesekkur ederim. Allah sizlerinde gonlune gore versin ve en iyilerine sahip olun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 200ugececekaga -- 23 Temmuz 2014; 19:54:44 >

|
    |

• Binbaşı
    1266 Mesaj
    S40 kac model ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2941 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2010 2011 az kmli s40 lar var guzelede benziyorlar

|
    |
  • Binbaşı
    1925 Mesaj
    S40 derim direk.Daha oturaklı en azından.

|
    |
  • Yarbay
    3954 Mesaj
    Volvo

|
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Tabiki s40 Volvo premium sınıfında bir markadır.Büyükşehirlerden birinde yaşıyorsanız servis bulma sorunu yaşamazsınız.
    |
    |
  • Yarbay
    2941 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Istanbuldayiz...servisten yana sıkıntimiz olmaz...0 araba almayi bu aralar dusunmuyorum ama bilirsiniz iste son soz babada :)

|
    |
  • Yarbay
    14137 Mesaj
    S40 yaklaşık 10 senelik araç. Eskidi artık tasarım olarak.

Astra daha yeni, performans dışında gayet iyidir. Performans da kişinin beklentisine göre değişiyor. Test sürüşü yapıp karar verebilirsiniz bu konuya.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibi-06.03.2013-tescilli-2012-model-yeni-astrasedan-cosmo-123860478/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-09122012-cikisli-hatasiz-boyasiz-ciziksiz-katalok-rengli-155922809/detay
    |
    |

• Yarbay
    2941 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Opelleri ziyadesiyle cok severim :) ama 1.3 95 ps gozumu korkutuyo...

Opele chip uygulamasi ne getirir peki ?

|
    |
  • Yarbay
    3954 Mesaj
    Volvo

|
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    2 yıl gibi bir süre için bence sıfır araç almaya değmez,satarken kafadan 5 bin silersin,tabi nekadar km yapacaksınız bilmiyorum.İstanulda 2. el satarken zaten problem yok bence az kullanılmış 2. ellere bakmakta fayda var.Sedan astrada 1.6 turbo varmı bilmiyorum varsa güzel zevkle binilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2941 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Atkadaslar bi sorum daha olacak 10 11 tdi dsg jettalar 7 ileri bi skinti problem yasatir mi. Malum guncel 7 ileriler icin sicak bakmiyorsunuz bunlar nasildir

• Binbaşı
    1212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Atkadaslar bi sorum daha olacak 10 11 tdi dsg jettalar 7 ileri bi skinti problem yasatir mi. Malum guncel 7 ileriler icin sicak bakmiyorsunuz bunlar nasildir

7 ileri kuru tiple azımsanmayacak kadar sorun yaşayan var. Ben de kullandım bir süre sorun çıkmadı ama ne zaman çıkacağı belli olmuyor.
    Bunların sorunsuzları 6 ileri yağlı olan versiyonu. Onlar da 2.0 motorlarda bulunuyor.
    Kesin sorunludur veya sorun çıkaracak diyemeyiz uzun yıllar sorun çıkarmadan binme ihtimaliniz de var. Şans işi.

Ayrıca konu başlığındaki 2 araç arasındaki tercihim tereddütsüz Volvo olur. Hem daha kaliteli, oturaklı hem de kısa vadede en iyi seçim.

2011 - 2012 1.6 D2 Premium paket S40 tadından yenmez.
  • Yarbay
    2941 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

7 ileri kuru tiple azımsanmayacak kadar sorun yaşayan var. Ben de kullandım bir süre sorun çıkmadı ama ne zaman çıkacağı belli olmuyor.
    Bunların sorunsuzları 6 ileri yağlı olan versiyonu. Onlar da 2.0 motorlarda bulunuyor.
    Kesin sorunludur veya sorun çıkaracak diyemeyiz uzun yıllar sorun çıkarmadan binme ihtimaliniz de var. Şans işi.

Ayrıca konu başlığındaki 2 araç arasındaki tercihim tereddütsüz Volvo olur. Hem daha kaliteli, oturaklı hem de kısa vadede en iyi seçim.

2011 - 2012 1.6 D2 Premium paket S40 tadından yenmez.

Gecen ay bi skoda bayisindeydim bu durumu soyledim yenilerde yazilim guncellendi problem yok artik dedi. Acaba vw servisi olasi bi arizada yazilimi guncellermi yada chip tuningciler bu isi halledermi...

|
    |

• Yarbay
    2949 Mesaj
    DİZELSE 1.3 CDTI 95 ÇOK KÖTÜ AŞIRI HANTAL ALLAH KORUSUN 1.6 DİZEL S40 YERİNE 1.6 TDCİ 115 270 FORD FOCUS TİTANİUM DAHA İYİ TERCİH OLUR VEYA OPEL ASTRA 1.4 140 200
    |
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    volvonun keyfi başkadır sadece kullanan bilir onu
  • Yarbay
    2941 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BOŞNAK çocuk

volvonun keyfi başkadır sadece kullanan bilir onu

Dusunceniz icin tesekkur ederim. Son mesajimi okursaniz sevinirim. Hatta yapip ilk mesaji guncellemek aklima gelmedi...

|
    |
  • Yarbay
    6836 Mesaj
    S40 tâbi ki ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1925 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

S40 tâbi ki ..

Bencede

• Yüzbaşı
    516 Mesaj

hocamm hayırlı olsun ama yazık olmuş neyse alan memnunsa soru yok kazasız belasız sürüşler dilerim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.