Şimdi Ara

Volvo s40 - 2008 DPF Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu Dizel Partikül Filtresi Olayını çözen arkadaş varmıdır? Gene dolduğu için diye tahmin ediyorum 3000 Deviri geçmiyor araç.. Düşük Motor Performansı Arızası verdi..
    Fikir ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.. Ankara'dayım bu arada yönlendirmeleriniz için...

• Parça değişimine gitmek isterseniz 2008 s40 için dizel partikül fitresi 1850 TL'dir (kdv dahil, yan sanayi parça). Ankara'da Volvo yedek parçacısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazimraho

Parça değişimine gitmek isterseniz 2008 s40 için dizel partikül fitresi 1850 TL'dir (kdv dahil, yan sanayi parça). Ankara'da Volvo yedek parçacısıyım.

ilginiz için teşekkürler hocam.. Açıkcası parça değiştirmek istemiyorum.. Yönlendirebileceğiniz başka bir yöntem varsa bu konuda sevinirim..
  • Tıkalıysa partikül temizleme kitlerinden alınıp temizlenebilir, parça değişimi olmadan da bir çözüm olabilir. Ancak parça kırıksa değişmesi gerekir.
  • Hic temizlettiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben temizlettim hocam.. Sıkıntısız devam :)
  • vay be ben maalesef değiştirtmiştim 3500 + işçilik + adl (?) sıvısı + işçilik ... zaten o günden sonra 2. kez volvo araç alma isteğim sönmüştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.000 TL'ye temizletip sıvı ekletmiştim 3-4 ay sonra tekrar temizleme sorununa ek olarak sıvı deposunda sensör arızası oluştu sonradan kendiliğinden gitti ama iptal etmediğime pişman olmuştum..

Bana sorarsanız iptal ettirin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.