Şimdi Ara

<<<<VOLVO S40 2.0 T LPG MONTAJI İÇİN YARDIM>>>>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1998 model volvo s40 2.0 t aracım var lpg taktırmak istiyorum ama malum turbo kitler biraz pahalı
    bu yüzden orta seviye atiker gold sistem yaptıracağım pişman olur muyum ?
    daha önce yaptıranlar deneyimlerini paylaşabilir mi ?
    alternatif marka önerisi ?
    usta önerisi ( ist-avp yakası )

• Merhaba oncelikle turbo kiti diye birsey yok, yuksek guc kapasitesine sahip regulatorlu kitler var, yoksa fiat linea 1.4 turbo motor ama 120 hp gucu var, turbo var diye ozel bir kite ihtiyac yok

Konuya donersek atiker gold kit regulatoru sizin araca yetersiz kalacaktir.

Regulator kapasitesi 170 hp cunku.

Sizin aracta daha buyuk kapasiteli regulator tercih etmek lazim.

Atiker gold kitin bir diger ozelligide obd baglantisi sayesinde benzin sistemi ile sorunsuz uyumla calismayi saglayan ozellikte lpg ecusu kullanir. Ancak aracinizda calismayabilir.(model yili eski oldugu icin). Bu durumda size faydasi olmayacak.

Model yili itibari ile en uygun kit atikerin nanofast kiti. Nanofast ayar yetenekleri bakimindan piyasadaki en yetenekli kittir. Sizin araca ozel bir durum olarak bu kite atikerin 280 hp kapasiteli sr06 regulatoru kullanilmalidir. (Fiyat farki vererek bu regulator alinabiliyor) Nanofast kitin kutudan cikan regulatoru ise 140 hp dir.

Ve kiti secmekte yetmeyecek sorunsuz bir lpg uygulamasi icin iyi ayar gerekmekte.

Ben kendi araclarim.icin lpg ayari ile cok ugrastim montaj servisleri ugrasmadigi icin. Simdi ihtiyac sahiplerine sorun yasayanlara yardimci oluyorum. İsterseniz sizede yardimci olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: murataycicek

Merhaba oncelikle turbo kiti diye birsey yok, yuksek guc kapasitesine sahip regulatorlu kitler var, yoksa fiat linea 1.4 turbo motor ama 120 hp gucu var, turbo var diye ozel bir kite ihtiyac yok

Konuya donersek atiker gold kit regulatoru sizin araca yetersiz kalacaktir.

Regulator kapasitesi 170 hp cunku.

Sizin aracta daha buyuk kapasiteli regulator tercih etmek lazim.

Atiker gold kitin bir diger ozelligide obd baglantisi sayesinde benzin sistemi ile sorunsuz uyumla calismayi saglayan ozellikte lpg ecusu kullanir. Ancak aracinizda calismayabilir.(model yili eski oldugu icin). Bu durumda size faydasi olmayacak.

Model yili itibari ile en uygun kit atikerin nanofast kiti. Nanofast ayar yetenekleri bakimindan piyasadaki en yetenekli kittir. Sizin araca ozel bir durum olarak bu kite atikerin 280 hp kapasiteli sr06 regulatoru kullanilmalidir. (Fiyat farki vererek bu regulator alinabiliyor) Nanofast kitin kutudan cikan regulatoru ise 140 hp dir.

Ve kiti secmekte yetmeyecek sorunsuz bir lpg uygulamasi icin iyi ayar gerekmekte.

Ben kendi araclarim.icin lpg ayari ile cok ugrastim montaj servisleri ugrasmadigi icin. Simdi ihtiyac sahiplerine sorun yasayanlara yardimci oluyorum. İsterseniz sizede yardimci olurum.

peki her şey dahil 2000 tl yi geçer mi bu uygulama ?

• Gecmez aksine gold kit icin soylenen rakamdan da ucuza malolur.

Tam fiyatlari bilmiyorum ama tahminen 1200-1300 tl civarinda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murataycicek M kullanıcısına yanıt
    merhaba şahin balans avrupa yakası yasin bey müdür ve murat usta montaj için çok çok iyi olur muhakkak görüşün yusuf koparan izmir den dersiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.