Şimdi Ara

Volvo'nun yeni XC90 başarısı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
196
Cevap
2
Favori
5.486
Tıklama
Giriş
    991 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

quote:

Orijinalden alıntı: zingfth

quote:

Orijinalden alıntı: S A M C R O

Bunun rakibi ilamaz biliyorum ama suv alacak param olsaydı alacağım araba 5.3 litre v8 suburban olurdu. Amerikan

kardeş senin bu araca ya araplar biner ya da zenci mafyalar :D Şaka bi yana zevkler ve renkler tabiki karşılaştırılmaz.Bende baktıgım kadarıyla heybet olsun görünüş gğvenlik iç dizayn ...vs.şuan xc90 ı tek geçerim..Birde infiniti fx37 S lerin egzoz sesine hastayım :)

Federallerde biniyor hocam

:)))))
    |
    |

İnstagram / ffatihemir
    Twitter / Flush Royale
    Trabzon/Bursa/İstanbul

• Yarbay
    3730 Mesaj

• Yarbay
    4267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Felekat bir başarı yakaladılar airbag sorunu yüzünden ürettikleri bütün xc90'ları geri çağırdılar

evet cihan abey haklı sözüm meclisten dışarı bide sorunlu şanzimani millete 5 10 bin tl ye kakalayip ondan sonra patlayınca tehdit belgesi imzalatanlar,bir de "felekat" satıyo ondan oluyo almayaydin banane len 150 tl ye yaptiriyom garanti bitince de enayiye kakaliyomdiye sıvama yapanlar var.milyon tane araci cagirip "sorunu çözemiyoz şanziman sorunlu nedek kardeş" diye açıklama yapanlar,hatta ülkemiz gibi bazi ülkelerde geri çağırma bile yapmayanlar var.Üstüne de saatli bombayi millete itelemeye devam edenler varVolvo niye geri çağiriyor ki kardeşim,sat sorunlu mali,sonra millet siraya girer fanboy kazanirsin

bozulacağını bile bile gerizekalı gibi araç alacağıma gider volvoya para veririm. daha bozulmadan kendileri çağırır. mühendislik budur. sen şanzıman yap. sorunu çözeme ancak yine çözmeden satmaya devam et...
    |
    |

• Yarbay
    16047 Mesaj

Range F segment, fiyatina iki kati. neye gore XC90 kaliteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    The Division Bell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu forum her geçen gün daha bir entresan hal alıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: haberelectro

Range F segment, fiyatina iki kati. neye gore XC90 kaliteli

Ötv gülüm ötv.

Range ın pahalı olmasının sebebi yediği ötv si. Kalite malite değil yane..

XC90 da vergi avantajlı 2 litre motor var, fiyatı o yüzden düşük çıkıyor, kapiş?

W220 S500L V8 Automat.
  • Yarbay
    10938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Körler sağırlar birbirini ağırlar.
    Anlayan anlar anlamayan ağlar.
    Büyüük başarı :)

babooooş gelde bir kahvemi iç.
    |
    |

W220 S500L V8 Automat.
  • Yarbay
    10938 Mesaj

Valla bence daha ihtişamlı ve daha kaliteli duruyor, kim ne derse desin. Ayrıca çok daha fazla detay işçilikleri mevcut.

Kapımın önüne hergün en az 2-3 farklı rr lı müşteri gelir gider. Sportundan Vouge una kadar. İç mekanda koltuklar kapılar ne varsa önüne gelen her yeri deri döşemişler, onun dışında bir numarası yok. Ne özel bir tasarım detayı, ne de özel bir işçilik şovu.
    |
    |
    highgen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

W220 S500L V8 Automat.
  • Yarbay
    16047 Mesaj

Ikisinin sinifi farkli diyorum hala masal anlatiyorsun.

The Division Bell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Aracı Adana otokoçta görme fırsatım oldu. Araç gerçekten çok heybetli ve albenisi yüksek bir araç, opsiyonları ilede Çok cazip hale geliyor. Dövizin artması ile 305 bin seviyelerinden başlayan xc90ın Inscription Modeli baz fiyatı 360 binlere yaklaşmış durumda. air Süspansiyon, çevre görüş, Otomatik park etme vs derken uzun süre kullanmak isteyenler için 400 bin seviyelerine çıkıyor. adanada 7 tane satılmış Teslimat kasımdaymış. Test aracı önümüzdeki hafta gelecekmiş. Kullanılan teknoloji malzeme kalitesi ve tasarımı ile önümüzdeki dönemlerde sıkca adından söz ettireceğe benziyor. Gerçekten de isveç tankı diye boşuna demiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoCaSLaN -- 6 Eylül 2015; 15:14:06 >
    İnşallah çok satılır da 10-15 yıl sonra bineriz.Bir şey olmaz bu arabaya.Evladiyelik resmen.Torunuma miras bırakırım.
    Hayatın hayali hacminde işgal ettiği haller sebebiyle, “feda” olsun diye diye alemlere saldığın nida, bir bakmışsın “heba” olmuş gidivermiş. Yükünü yıkıp hacmini silmiş, elleri boş sana geri gelmiş. Başkaları ne der bilmem. Lakin ben derim ki; “feda” ile “heba” arası bıçak sırtı bir mesafe. Cefası hep sana yakın. Sefası sana sebep olanlara senden bile yakın. Yani, canım kardeşim, neyi ne için feda ettiğini iyi bilmeli insan.
  • Çavuş
    53 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: V For Vendetta

İnşallah çok satılır da 10-15 yıl sonra bineriz.Bir şey olmaz bu arabaya.Evladiyelik resmen.Torunuma miras bırakırım.

Çok satacağı Kesin Zaten Verilen kotları doldu gözüyle bakıyorlar. İnanın ki Aracı Canlı görmüş olsanız Ne demek istediğimi anlarsınız. Rakibi " Sadece dış görünüşüyle Kıyaslıyorum" x5 ve Q7. Bence volvo daha al benili Güvenlik ve sağlamlık noktasında bir tık ötede gibi. Ama İşte şu çin mevzusu insanın aklını bulandırıyor . Zaten böyle giderse dolar kısa zamanda olmaz fakat seneye bu zamanlar bu bahsettiğim model 450-500 civarını görecektir. Kısmet olursa teste çağıracaklar. Bakalım dış görünüşü kadar sürüşü ve konforuda bahsedildiği gibi uçup kaçıyormu. İNŞALLAH ALLAH İsteyen herkese başta ben olmak üzere nasip eder.

• Yüzbaşı
    796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KoCaSLaN

quote:

Orijinalden alıntı: V For Vendetta

Çok satacağı Kesin Zaten Verilen kotları doldu gözüyle bakıyorlar. İnanın ki Aracı Canlı görmüş olsanız Ne demek istediğimi anlarsınız. Rakibi " Sadece dış görünüşüyle Kıyaslıyorum" x5 ve Q7. Bence volvo daha al benili Güvenlik ve sağlamlık noktasında bir tık ötede gibi. Ama İşte şu çin mevzusu insanın aklını bulandırıyor . Zaten böyle giderse dolar kısa zamanda olmaz fakat seneye bu zamanlar bu bahsettiğim model 450-500 civarını görecektir. Kısmet olursa teste çağıracaklar. Bakalım dış görünüşü kadar sürüşü ve konforuda bahsedildiği gibi uçup kaçıyormu. İNŞALLAH ALLAH İsteyen herkese başta ben olmak üzere nasip eder.

İnşallah dostum.

|
    |
    Hayatın hayali hacminde işgal ettiği haller sebebiyle, “feda” olsun diye diye alemlere saldığın nida, bir bakmışsın “heba” olmuş gidivermiş. Yükünü yıkıp hacmini silmiş, elleri boş sana geri gelmiş. Başkaları ne der bilmem. Lakin ben derim ki; “feda” ile “heba” arası bıçak sırtı bir mesafe. Cefası hep sana yakın. Sefası sana sebep olanlara senden bile yakın. Yani, canım kardeşim, neyi ne için feda ettiğini iyi bilmeli insan.

• Yarbay
    16047 Mesaj
    Gectigimiz ay 2200 tane satmis.

Orijinalden alıntı: haberelectro

Gectigimiz ay 2200 tane satmis.

X5, Q7 ve diğer rakipleri ne durumda?

X5 sadece abd de 3000 den fazla satti. XC90 cok sonuk onlarin yaninda.

|
    |
    DolceVita. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ya bu xc90'ı gördüm volvo bayisinde. Bende buna oturacak g.t yok dedim. İçine bakamadım sorsam ne soracam bu düğmeler ne abi falan rezil olacam iyice s60 ın içine oturup süzdüm arabayı resmen ezikledi la beni araba. 😞

8vitesli otomatik şanzımanlı modelinin boş ağırlığı 2750Kg. Yani araçta 2 kişi varsa ve bagajıda hafif yüklüyse araç 3ton ediyor. Bu da trafikte kafa kafaya 50km ile çarpışsanız bile ortalama B sınıfı 1tonluk bir araba üzerinde kendi başına 120km ile duvara geçirmiş etkisi yaratır. Gerçekten fena. Trafikte bunu görünce yandan uzamak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Arabanin icinde dugme yok zaten. Klima dugmelerini de anlarsin herhalde.

Judge34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
SEO
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.