Şimdi Ara

Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design... (203. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.516
Cevap
24
Favori
213.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim araçta high perfomance müzik sistemi var ama ben biraz bass seviyorum ses kalitesi müthiş ama azcık daha bass olsa diyorum acaba bu orta konsol altındamı bi anfi var diye biliyorum koltukları hafif zıpaltıyor ama bu son seslere doğru acaba nasıldır bilgisi olan varmı veya taha önce tamir ettiren oldumu şarkı kalitelerini hep 320kps usbden dinliyorum
  • emresenol9 kullanıcısına yanıt
    Anfi arka sağ hoparlörün altında, çamurluk içerisinde bulunuyor. Kendi aracında 2 adet ekstra anfi bulunan biri olarak tavsiyem anfiye kesinlikle iş bilmeyen kişilere müdahale ettirmeyin. Aracın bütün elektronik veri alışverişi o anfi üzerinden yürüyor. Ayrıca aracın fabrikasyon ses sistemi yeterli seviyede 2-3bin tl harcamadıktan sonra o seviyenin üstüne çıkmanız zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aneil21 -- 3 Ocak 2016; 20:40:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aneil21

Anfi arka sağ hoparlörün altında, çamurluk içerisinde bulunuyor. Kendi aracında 2 adet ekstra anfi bulunan biri olarak tavsiyem anfiye kesinlikle iş bilmeyen kişilere müdahale ettirmeyin. Aracın bütün elektronik veri alışverişi o anfi üzerinden yürüyor. Ayrıca aracın fabrikasyon ses sistemi yeterli seviyede 2-3bin tl harcamadıktan sonra o seviyenin üstüne çıkmanız zor.

Bugun pedal takımları geldi ufaktan başlıyorum işlere hiç daha önce 2007 üstü benim aracından başka bir volvoya binmedim ama bass cok yetersiz geliyor acaba amfilerden birisimi bozuk diye şüpheleniyorum ankara da doğuş oto var yıllardır bu işi yapiyolarmis volvo elektrik elektronik gostersemmi diye düşünüyorum
    Sol hoparlör de yavaştan şiddetli şarkılarda cizirdiyor 😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Pedal takımı orijinal mi eğer öyleyse kaça aldınız? Araçta tek anfi mevcut bozuk olma ihtimali yok öyle olsa ses sisteminden tutun park sensörüne kadar hepsini etkiler teyp devreden çıkardı. Doğuşu duymuştum gidip en azından fikir alabilirsiniz. Sol hoparlöre de bakarlar hem.
  • quote:

Pedal takımı orijinal mi eğer öyleyse kaça aldınız? Araçta tek anfi mevcut bozuk olma ihtimali yok öyle olsa ses sisteminden tutun park sensörüne kadar hepsini etkiler teyp devreden çıkardı. Doğuşu duymuştum gidip en azından fikir alabilirsiniz. Sol hoparlöre de bakarlar hem.

Orjinal değil ama orjinal bire bir kopyasi aliexpresten 44 dolara sipariş ettim dün oturttum milim oynama yok baya başarılı buldum 6 hafta bekledim değdi volvo marketim adlı sitede 390 kusur filan di fiyatı su an nekadar bilmiyorum
     Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design...

Üstteki savanini yazısı hariç güzel evet görmüştüm aliexpresste. En kötü kauçuk kısım metalden ayırıp orijinal pedala takılabilir. Benim debriyajın kauçukları bayağı aşındı ama şimdilik dursun bakalım.
  • quote:

Üstteki savanini yazısı hariç güzel evet görmüştüm aliexpresste. En kötü kauçuk kısım metalden ayırıp orijinal pedala takılabilir. Benim debriyajın kauçukları bayağı aşındı ama şimdilik dursun bakalım.

aslında savani yazısız olanlar vardı ama kaliteli değildi çokda takmadım metal başlıklı vites topuzu bulmak sonraki hedefim ve elektrikli koltuk şuan çıkmacılarda elektrikli koltuk yokmuş c30 için bakalım hayırlısı birde sorum olacak benim yedek anahtarım yok eski sahibi olmadıgını söyledi araçta 2 adet oldugu söylüyor menüde neyse ben yedek anahtar çıkartmak istiyorum fiyatı ne kadar gelir birde Ebayde gördüm daha önce kullanılmış bir anahtarı okutabilirmiyim benım aracıma merak ediyorum teşekkürler

• 15 TL'ye beru marka buji temin edebiliriz sizlere. Ankara'da Volvo yedek parçacısıyız.
  •  Volvo'nun yakışıklı delikanlısı; C30 / C30 R Design...

Gündüz ledi taktırdım arkadaşlar şimdilik idare eder sanırım
  • Yine c30 maceram aşırı heycanlı gidiyor bugun stop kırıldı geri geri gelirken kamyona vurmulum sensör öttü ama vurunca :) nasıl yapıcam bilemiyorum parçaları toplayıp yapıştırdım folyo çektim fena olmadı ama yenisini almam lazım en kısa zamanda acaba kaskodan mı istesem yoksa çıkmacıdan 500 dedi bence çok yan sanayısını 350 dediler orjinali 750 tl
  • Arkadaslar merhab.Bende 2010 model c30 1.6 d ile araniza katildim.Genel olarak aractan cok memnunum.Bu paralara alinabilecek en guzel arac oldugunu dusunuyorum.Ufak bir skintim var belki karsilasan olmustur.Aracin onunden hafif bir gicirti sesi gelmeye basladi sanki karyola sesi gibi.bir hafta once bu ses yoktu.kis lastiklerini taktiktan sonra gelmeye basladi belkide onla hic ilgisi yoktur.basina boyle bir sey gelen varsa aydinlatirsa sevinirim

• Hayırlı olsun. Tek sıkıntınız bu olsun:)

Kıs lastıklerını taktıktan sonra basladı ıse evvela sunu sorayım arac durdugu yerde sag sol manevralarda yada manevralı hafıf hareketlerdeyse bu ses normal :) kar lastıklerı alıstıkca ses kesılır.

Yok bozuk yollarda hafıf hafıf yuruturkense hava soguk ve yenı calısmaya baslamıs ıse kaucuk olan on duzen (5yasında arac) ses yapmaya baslar. Sıcak havalarda yıne ses kesılır. Hatta amortısor bıle aracın tırımlerıne daha cok vıbrasyon yaptırır.

• Tesekkurler:) arac dururken yada yuksek hizda giderken herhangi bir sknti olmuyor dusuk hizla giderken bu ses duyuluyor cok muhim bisi degil tabi de genede insan takiyor:D

• Yınede gorerek duyarak bır bılene tecrube ettırın. Dedıgım gıbı gorunuyor ama kesın sonuc degıl.

Kac km de ne dolulukta kaca aldınız aracı. Merak ettım :)

• Arac 2010 138000 km de 42000 tl ye aldim.sunroof 17 jant deri kumas koltuk xenon far katlanir ayna gibi ozellikleri var

• quote:

Orijinalden alıntı: mert-cngz

Arkadaslar merhab.Bende 2010 model c30 1.6 d ile araniza katildim.Genel olarak aractan cok memnunum.Bu paralara alinabilecek en guzel arac oldugunu dusunuyorum.Ufak bir skintim var belki karsilasan olmustur.Aracin onunden hafif bir gicirti sesi gelmeye basladi sanki karyola sesi gibi.bir hafta once bu ses yoktu.kis lastiklerini taktiktan sonra gelmeye basladi belkide onla hic ilgisi yoktur.basina boyle bir sey gelen varsa aydinlatirsa sevinirim

baskı balata olabilir mi? yağ azaldığı için de yapıyor olabilir o sesi .. (benzer bir ses bende de var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevNiyaz -- 10 Ocak 2016; 1:38:18 >
  • En iyisi servise bir gostermek gibi.bu arada sizler kac bin km de bakima goturuyorsunuz ?genel olarak 10.000 km deniyor ama ayni motoru kullanan fordlar 15.000 km peugeotlarda 20.000 km diye biliyorum.10.000 km bu motor ici az gibime geliyor sanki
    350 lira olanın markasını bilmiyorum ama 390liraya magneti marelli var birçok araca fabrikasyon far, stop, amortisör vs. üreten bir firma. Takıp devam etmeni öneririm nerdeyse yarı yarıya fiyat farkı var. Hatta yerinde olsam ikisini bir sıfırıyla değiştirip sağlam olan tarafı ilanlayıp satarım çünkü arkadan bakınca sıfır stop ile yıllanmış stop renk tonu olarak fark edecek.
  • Stop karartma yapsa kurtarır belki iki tane almakdan

• Arkadaşlar jantlarımın yeni hali. Sadece aracı biraz düşürmek kaldı geriye. - Gunmetal ve çok az miktarda mor karışımı.

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.