Şimdi Ara

Volvo mu Scania mı ? ( Anket içerir )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

(En Son Oy Tarihi: 20.4.2023)
Giriş
  • Yanıt bekliyorum aslında bu işede başlamayı düşünüyorum bu tır işine yaz aylarında çalışmak için tavsiyelerinizi bekliyorum
    Oy veren arkadaşlar lütfen niye Scania veya Volvo seçtiniz söylerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NurullahHormanci -- 7 Mayıs 2020; 0:36:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Vagsever olmam hasebiyle bastım scania ya oyumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhalde birbirine çok çok yakın belki de eşit nadir oylamalardan biri olacaktır.

Teknik detaylarını bilmiyorum, tasarımı ufak bir farkla Volvo lehine beğendiğim için Volvo seçtim

• Döşe bak döşe konusu olmuş

• Oy vereceklerin büyük çoğunluğu ETS 2 oynayıp vereceği için sonuç ne çıkarsa çıksın çok ciddiye almayın 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerDogan

Oy vereceklerin büyük çoğunluğu ETS 2 oynayıp vereceği için sonuç ne çıkarsa çıksın çok ciddiye almayın 😅
    Ahaha hocam şahsen şu karantina da kurdum direksiyonu oynuyorum, sırf şu yorum için yazmadım 😂 Her iki markayı da ETS 2 den biliyorum ama, oyunla gerçek hayat bir değil tabii 😂

• Ets2 deneyimlerime dayanarak volvo kabinler daha güzel , tabi genelde daf sürerim onun tuning pack paketi vardı bende...

Şaka maka burada tır sürücüsü yok zannımca onların dernekleri oluyor wp grupları vs orlara ulaşıp sorman lazım. Bizim eskiden lisede kantincimiz tır şöförüydü ona bu soruyu sorduğumuzda ne olursa sürerim yeterki sürdüğüme değsin derdi maziyi hatırlattı konu bana...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Vagsever olmam hasebiyle bastım scania ya oyumu.
    Vabis'te varmı bu ciğer

Vabis güzel tırlar üretse de Volvo ile kıyaslamak pek doğru değil. Volvo çekicilerin premium sınıfını üretiyor. Şu dengeye bakarmısın?

Tırlar ikiye ayrılır, Volvo ve diğerleri

• Bir ağır vasıta şoförü olarak oyum Scania ya.İkisini de kullandım. Scania daki malzeme kalitesi, şoför dostu ic tasarim yani kullanışlılık ve imaj Volvo da yok.

• scania'nın sesi, volvo'nun gidişi güzel. ets2'de ilk tercihim volvo
  • Biri fener diğeri gs. İkisi de aynı sayılır.

• Otobüs kullandım ama tır kullanmadım soylenilene göre bunlar ağır vasıtanın 2 premium markası bilinenin aksine Mercedes'in esamesi okunmaz bu arenada ama benim kalben tercihim daf olurdu

• Zamanında biz de alırken bayağı bir araştırmıştık neden bilmiyorum ama geneli Scania alın demişti. 2013 gibi. Tabi bu modele göre de değişir. Keza ben Mercedes 1840 ve 1844 kullandım şoför olmadığında 1844 daha yeni ve modern olmasına rağmen 1840 ı beğendim. Çalıştığımız lojistikçileri şu sıra hep Mercedesle görüyorum

• Gerçek hayatta hiçbir tıra binmedim fakat ETS2 de Renault Range T Favorim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo'nun o far tasarımı yeter,ETS'de scania ile 1 milyon km yapmış biri olarak volvo derim
  • Volvo daha popüler olduğu için volvo tercih ederler. Bana göre Vabis daha güzel

• Scania nın kabini yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

Volvo'nun o far tasarımı yeter,ETS'de scania ile 1 milyon km yapmış biri olarak volvo derim
    Bende volvo diyenlerdenim,ayrıca makyajlandı far daha bi güzel oldu.Iç tasarımda da değişiklikler oldu baya güzel oldu kabini

• "Scania sadece konfor, ergonomi ve sürüş konusunda çok iyi değildi, aynı zamanda en hızlı ve en az susuzdu"

Valla burda Scania kazanmış.Youtube linkinin açıklama kısmında 25 sayfalık yazı var.İngilizcem yetmiyor okuyamadım.Şahsi fikrimi sorarsan Scania ve Volvo arasında bir ayrım yapmam.İkisi de gönlümün efendisi.Fakat şu Scanianın v8 motorunun sesine hastayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cerade -- 7 Mayıs 2020; 14:30:9 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.