Şimdi Ara

Volvo Harita Güncellemeleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorunu ben de 2022 EKim ayı sonunda yaşadım. Yurtdışı Volvo sitelerinden tüm Avrupa'yı indirdiğim halde yükleyemedim. Size verilen cevabın aynısın verdi müşteri temsilcisi. Ki bu bana çok saçma geldi... Diğer markalar yapıyor diyorsunuz. Volvo Türkiye'ye bu konuda baskı yapmak lazım demek ki...

• Herkese merhaba. 27 Nisanda çıkacağı söylenen güncelleme 13 Nisanda çıktı.

Ben yükledim. Versiyon 14.20 oldu.

Hiç bir değişiklik yok. 1.5 yıl önce açılan koskoca otoyol hala yok ve benim evin oralar hala dutluk görünüyor. Enteresan olanı 1-2 km doğumuzda daha yeni yapılan bir site 3 boyutlu olarak yeralıyor ama bizimki yok

İşe yaramayan bir günelleme daha... Boşuna zahmet edip yüklemeyin internet kotanızı bitirmeyin.

• Geçen hafta başı 1430 versiyon yayınlandı.

Yurt dışında idim bu hafta yükleyebildim.

Bizim site gene yok ama site bahçesindeki tenis ve basket sahası artık güncellemeye girmiş.

BU güncellemeyi yapanın hangi kafada olduğunu gerçekten çok merak ediyorum. Koca site yok tenis kortu var

• x-rayted kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Sitenizin hala daha haritalarda gözükmüyor olması ilginç. Haritalamayı yapan şirket/çalışan sizi siteyi görmezden geliyor olabilir. :D Ama tenisi sevdiği aşikar. Volvo Harita Güncellemeleri 

Ben aracıma SIM kart taktığımdan beri araç kendi kendine bireyler yüklüyor, güncelleme yapıyor. Türkiye'de umarım SIM kart meselesi çözülür ve araçlar internete erişebilir duruma gelir.

Saygılarımla.

• Merhaba,

Yurtdışında araç içindeki SIM kart aracılığıyla kendi kendine ne kadar güzel güncellemelerini yapıyordu. Ankara'da iş manuele döndü. Balkondan kablosuz erişim noktası cihazını sarkıtıp otoparka geçici kablosuz yayın yaptım. Aracımın harita sürümünü 1430'a yükselttim.

Yaklaşık 2 hafta sonra (19/10/2023 tarihinde) yeni bir sürüm daha geliyormuş. Onu da aynı şekilde camdan vereceğim kablosuz erişim ile yaparım. USB ile program indirmekten çok daha kolay. :)

Bu arada bazı binalarlar 3 boyutlu çizilmiş. Hoşuma gittti. :) Eskiden benim yurtdışında yaşadığım yerde tüm binalar 2 boyutlu idi. Volvo Harita Güncellemeleri 

Saygılarımla.

Volvo Harita Güncellemeleri

• kayadelenium kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşlar,

Bugün telefonumun internetini araç ile paylaştığımda haritada güncelleme geldiğimi gördüm. Normalde 2 hafta sonra gelmesi gerekiyordu. Bu sefer erken paylaşmışlar. ;-)

Sürüm numarası: 1400

Saygılarımla.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Sizdeki yabancı harita galiba.

TR araçlarda 1430 sürüm vardı. 19 Ekimde yeni sürüm yayınlanacaktı. Ama 1 hafta erken dün yayınladılar. 1440 sürümü

Ben USBye indirdim. Ama arabaya daha yükleyemedim.

Haa arabada da bu güncelleme görünüyordu ama ben USB tercih ediyorum.

Volvo Harita Güncellemeleriwww.volvocars.com
    Haritalar indirin | Volvo Destek
    https://www.volvocars.com/tr/support/downloads/maps/spa/turkiye
  • Merhaba,

Araç içinde online olarak gözükmüyor ama web sayfasında gözüküyor. Ben de USB ile güncelleme yapacağım.

Sizin evin oradaki yol düzeldi mi? Hala boş arazi olarak mı gösteriyor?

Bilgilendime için teşekkürler.

Saygılarımla.

Yok. Bizim 12 senelik site hala dutluk görünüyor ve hala anlamadığım şekilde ana caddeden dönüş yasağı olmayan sola dönüşü vermeyip 2-3 km ilerdeki göbekten dolandırarak getiriyor eve (güncellemeyi yaptım bu arada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 17 Ekim 2023; 11:41:25 >
  • Merhaba

Uzun zamandır haritalar ile bilgi paylaşacaktım ancak zamanım oldu. Aracımda harita güncellemesi yaparken telefonumdan bluetooth aracılığı ile interneti de açmıştım. Güncelleme sonrasında Türkiye haritalarında anlık trafik durumunu görebiliyorum. Aşağıda Ankara içinde çekmiş olduğum iki farklı resimdeki yol durumu gözükmektedir.

Bu özellik uzun zamandır var mıydı? Yoksa yeni mi geldi?

Saygılarımla.

Kusura bakmayın bu mesajınızı yazdığınızda görmemişim.

Real Time Traffic Information (RTTI) her zaman vardı. Fakat navigasyon ayarlarında onu seçince sürücü profiline kaydetmek gerekli. Kaydedilmemişse bir sonraki start ile devreden çıkar.

Ancak çok başarılı olduğunu düşünmüyorum. Bir yere gitme zamanım cidden önemliyse bilmediğim yol ise ben google navigasyonu açıyorum. SENSE bir aksesuar gibi.

• 1450 harita versiyonu yayınlandı. İndirdik yükledik.

Volvo Harita Güncellemeleriwww.volvocars.com
    Haritalar indirin | Volvo Destek
    https://www.volvocars.com/tr/support/downloads/maps/spa/turkiye

Merhaba,

Ben google ile karşılaştırdım. Ankara için karşılaştırma sonucu hiç kötü değil. Otobanda da test etme şansım oldu. Hendekteki yol bakım çalışmasının olduğu yer öncesini sarı ve kırmızı daha sonrasını yeşil renk gösteriyordu.

Ayrıca sabahları çocukları okula bırakırken göstermiş olduğu trafik de olması gerektiği gibi.

Saygılarımla.

Merhaba,

Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de USB'ye indiriyorum. Bu sefer USB ile yükleyeceğim. Volvo Harita Güncellemeleri 

Sizin dutluk olan yer düzeldi mi? Volvo Harita Güncellemeleri 

Saygılarımla.

Hayir, hala dutlukta yaşıyoruz Volvo Harita Güncellemeleri 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa haritası konusunda hala bir gelişme yok değil mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.