Şimdi Ara

Volvo Farkı... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • testleri artık kameralar ve izleyiciler önünde yapmıyorlar sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

her seyrettiğimde gülüyorum...

Bu seri üretim öncesi yaşanan aksaklık volvo için aslında çok faydalı bir durum oldu

seri üretime girdiğinde hatayı bulup düzelttiler tabiki

aşağıdaki testi izleyin

volvo benzer sistemler kullanan rakipleri önünde birçok testte güvenlikte örnek teşkil ediyor

• volvonun tırları inanılmaz güzel duruyor, FH16 falan alıp gezesi geliyor insanın.

Volvo Farkı...
  • Kilometrede 2 lira rampada 3 4 liraya kadar çıkıyo depo 1500 2000 liraya doluyo gezmekte ısrarcımısın halen herşey göründüğü kadar guzel değildir :) ama en konforlu makine tırdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akifsari A kullanıcısına yanıt
    hocam verdiğiniz testi biliyorum, zaten volvo'nun bu konudaki başarısını az çok otomobil dünyasına meraklı herkes bilir. paylaştığım kazanın benzerini bir testte mercedes de(yanılmıyorsam s serisi) yaşamıştı.

benim güldüğüm bir etkinlikte kameraların önünde bu olayın yaşaması, fima çalışanların o anki hislerini tahmin ediyorum. benzer bir olayı kendi sattığım üründe ben de yaşadım. şimdi düşündükçe o anki durumuma gülüyorum.

• Yüklüyken durma şuna bağlı,

Yol aşağı ise sittin sene durmaz... Volvo , Mercedes, Gemi , Uçak ne koyarsan koy durmaz... Altınızda binek arabalarda 400 kg taşırken bile frenleriniz zayıflar.. 30 40 tondan bahsediyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtıl

o kadar grizekalı değillerdir..mutlaka tam yükte test etmişlerdir..ya da test etmiş olmaları lazım...

Aynen
  • Muhtemelen fren mesafesi ağırlığa oranla önce yada sonra başlıyordur. Onun için araç yüklü yada yüksüz olması çok bişi değiştirmez. Yana yatma dışında tabiki.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.