Şimdi Ara

Volvo C30 almayı düşünüyorum. Kıyas lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar yaklaşık 30.000-35.000 TL. lik bir bütçem var ve araç bakıyorum. Yeni fiesta, polo gibi araçlara baktım fakat 2007 model dizel volvo c30 çok daha kaliteli ve çok daha mantıklı bir tercih gibi geldi gözüme. Fakat bununla ilgili birkaç sorum olacak...

1. Öncelikle piyasada birçek farklı modelini gördüm. 1.6 Premium, 1.6 Advance, 1.6 R-Design modelleri var. Bu modeller arasında ne farklar vardır ve en üst olanı hangisidir.

2. Araçta ne gibi donanımlar vardır. Donanım olarak boş bir araçmıdır?

3. Bu aracın kronik bir sorunu varmıdır bana aldıktan sonra çok masraf çıkarırmı. Yoksa sorunsuz bir araçmıdır.

4. Dizel motorların yakıt değerleri oldukça ekonomik geldi gözüme. Dizel şehiriçi 5-6 lt. gibi değerler gördüm. Bu araç için biraz düşük geldi ama hakikaten bu değerler doğrumudur?

5. Bu aracın benzinlisimi yoksa dizelimi idealdir. Benzinli motorun çok yaktığını duydum. Birde dizel motor daha performanslıymış sanırım.

6. Bu fiyatlara başka bir araç öneriniz varmıdır. 2005 modelden sonrası ? (Ford, Fiat, Renault gibi markalar tavsiye etmeyin lütfen)

C30 ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Özellikle 1.sorunun cevabını çok merak ediyorum. Teşekkürler şimdiden...

• Bende c30 sahibiyim. İstediğiniz konuda yardımcı olabilirim. Donanım paket ismi yıllara göre farklılık gösterir.advance artık rdesign en üstü olur. Yakıt olarak cimridir. Kalite olarak gerçekten üst düzeydir ve bağımlılık yapar. Ben bile şuan için çocukla birlikte küçük gelmesine rağmen satılık ilanı koydum ama kıyamayacağım gibi. Yalnız 2. Elde temizini bulmaya çalışın zira çok toplamaları var piyasada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahas

Bende c30 sahibiyim. İstediğiniz konuda yardımcı olabilirim. Donanım paket ismi yıllara göre farklılık gösterir.advance artık rdesign en üstü olur. Yakıt olarak cimridir. Kalite olarak gerçekten üst düzeydir ve bağımlılık yapar. Ben bile şuan için çocukla birlikte küçük gelmesine rağmen satılık ilanı koydum ama kıyamayacağım gibi. Yalnız 2. Elde temizini bulmaya çalışın zira çok toplamaları var piyasada.

Masraf cikarma olasiligi yuksek bir arac mi sizce? Birde bakim ucretleri nasil

• Hocam peki r design ile advance arasindaki fark nedir donanm farkimi vardir. R designe da olup advance ta olmaan nelerdir. Advance en dusuk paketmidir?

Birde sen ne kadar istiyosun hocam aracin icn kiyarsan belki seninkini aliriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: .nevermind

quote:

Bende c30 sahibiyim. İstediğiniz konuda yardımcı olabilirim. Donanım paket ismi yıllara göre farklılık gösterir.advance artık rdesign en üstü olur. Yakıt olarak cimridir. Kalite olarak gerçekten üst düzeydir ve bağımlılık yapar. Ben bile şuan için çocukla birlikte küçük gelmesine rağmen satılık ilanı koydum ama kıyamayacağım gibi. Yalnız 2. Elde temizini bulmaya çalışın zira çok toplamaları var piyasada.

Bilinen kronik bir problemi yok. Advance en üst donanım paketi, r design ise spor pedallar göstergeler, yay jant vs görsellerini kapsıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: .nevermind

quote:

Kronik bir sıkıntısı yok. Bakım maliyetleri de serviste 600 ile 1000 arası ama dışarıda daha uyguna çok rahat halledebilirsin. Motor psa grubu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: CRIMINALL

Hocam peki r design ile advance arasindaki fark nedir donanm farkimi vardir. R designe da olup advance ta olmaan nelerdir. Advance en dusuk paketmidir?

Birde sen ne kadar istiyosun hocam aracin icn kiyarsan belki seninkini aliriz :)

Benim istesiğim 48.000 2011 model, size yüksek gelir tahmin ediyorum;)

• Hmm seninki yeni kasaymis ben eski kasa ariyorum yeni kasanin on kismini sevmiyorum eskisi daha guzel geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: CRIMINALL

Hmm seninki yeni kasaymis ben eski kasa ariyorum yeni kasanin on kismini sevmiyorum eskisi daha guzel geliyo

Tercih olayı;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.