Şimdi Ara

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
24
Favori
58.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bariton70

10haziranda kaporasını verdiğim xc40 için bugün st aradı ve aracın 448bin tl olduğunu (400e anlaşmıştık) ve üretildiğini, eylül 10da Türkiyede olacağını, 20sinde ise teslim edebileceklerini söyledi
    Sanlisiniz gercekten artik bu rakamlar hayal olacak cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

417 sabit fiyatlı Ekim teslim XC40 aracımın fiyatı 469 olarak bayi tarafından bana iletildi.
    469 demek ki dogruymus
    Kismen iyi fiyat
    Ama g20’nin fiyati asiri yukselir 700.000 gorur dolu m paket

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Ben bu sene 2 adet G20 aldım. Son aldığım ve halen bende olan aracım M Sport- Executive-Harman Kardon- 19’’ 791M Jant- Dravit Gri bayide olsa idi 720 civarındaydı. Sadece renk 30 bin olmuş son zam ile. Nisan’da 470’e almıştım.

3008’in 400, Tiguan’ın 440 olduğu piyasada 469 XC40 için hala uygun denilebilir. Kasım-Aralık araçları ise 557 civarı olacakmış ki ona çok uygun diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Ben bu sene 2 adet G20 aldım. Son aldığım ve halen bende olan aracım M Sport- Executive-Harman Kardon- 19’’ 791M Jant- Dravit Gri bayide olsa idi 720 civarındaydı. Sadece renk 30 bin olmuş son zam ile. Nisan’da 470’e almıştım.

3008’in 400, Tiguan’ın 440 olduğu piyasada 469 XC40 için hala uygun denilebilir. Kasım-Aralık araçları ise 557 civarı olacakmış ki ona çok uygun diyemem.
    Artik bir arabaya baglanmak lazim
    Yerini doldurmak cok zor hemde cok
    1.6 araba ötvsi nasil olurda %80 olur kur bu kadar yuksekken hala aklim almiyor

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Hocam mayis sonunda sunroof, ses sistemi gibi yaklaşık 40 bin liralık ozellikler çıkararak, 302 bine düşürüyorlardi fiyati.
    Zaten haziran başı gibi volvo araç fiyatı arttığı için otv muaf vermedi. Ben aldığımda giriyordu limite.3 aydir bekliyorum ve sonuc husran

• St volvo genel merkezden haber beklediklerini söylediler ayrıca türkiye ceosu bugün değişiyormuş bu yüzden kapıra verenlerin fiyat değerlendirmesi uzayabilirmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: bariton70

10haziranda kaporasını verdiğim xc40 için bugün st aradı ve aracın 448bin tl olduğunu (400e anlaşmıştık) ve üretildiğini, eylül 10da Türkiyede olacağını, 20sinde ise teslim edebileceklerini söyledi
    Aynı durumdayım ☝🏻
    Bana da bugün 448 bin tl fiyat verildi.

Üzülerek kabul edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzmir bayi xc60 için 136 tl fark istedi

• treleibus T kullanıcısına yanıt
    Son mesajda 134 yerine 136 yazmışım..farkı bu..xc60 için fiyat alan varsa paylaşsın lütfen.geçmiş yıllarda ki ötv zamlarında bayiler yarısını ödeme kolaylığını göstermişlerdi.aynı cömertliği gösterirler mi?

• Saygıner S kullanıcısına yanıt
    Sabit Fiyatınız 700 mü 800 mü idi?

• 700..sizin??

Çoğu bayi bunu yapıyor diye yazıyorlardı %50 - %50 olarak demekki volvo bu müşteri sadıklığını göstermedi yazık üzüldüm. Volvodan beklenmiyecek bir hareket.

Benim 800 tahminen 150 gibi bir artış olacak haber bekliyorum.

• treleibus T kullanıcısına yanıt
    19% artacak fiyatınız kendiniz de hesaplayabilirsiniz 950 civarına gelecektir 🥺

• Xc60 kaporasi verenler ne dusunuyorsunuz ?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    ınscırıptıona tam 150 tl eklemışler

769 dan 919 cıkmıs lıste fıyatı

700 kusure sabıtleyenler 835-850 arası

800 sabıtleyenler 940 -955 arası fıyat vereceklerını duusnuyorum

umarım volvo bır guzelık yapar hıc bır sey yapmazsa fıyatlar bu bandda olucak

705 sabıtlemıstım beklemtım 841 -842 gıbı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudo -- 1 Eylül 2020; 19:40:13 >
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    Nasıl hiç birşey yapmasından kasıt? ÖTV yi cepten mi ödeyecekler 🤨
    Herkes mağdur oldu maalesef, aracını satıp bekleyenlere gerçekten çok yazık 😟

• auto_motive kullanıcısına yanıt
    otomobıl fırmaları boyle ani şoklarda marka degerı ve musterı menunıyeti için cesıtlı alternatıfler geliştirir

mesala basıt bır ornek arac gırıs fıyatını dusurebılır tum donnaımları std yapıp arac gırıs fıyatından hesap yapabılır

umudumuz az olsada belki dıyoruz. hıc yapmayabılırde ve en dogal hakkıdır
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    Aracın konfigürasyonu nasıl değiştirsin? Ekim araçlar için Ağustos başında planlama kapanıyor. 3-5 bin ₺ değil ki güzellik yapsın. ÖTV 60’dan 80’e çıkmış 12.5% anahtar teslim fiyatı artmış. Cepten karşılanacak bir durum yok ne yazık ki. 2 litre araçlara çok yazık oldu esas..

• auto_motive kullanıcısına yanıt
    araccın konfigürasyonu degıstırmekde nerden cıktı hanı opsıyonlar varya onları sıfırlayabılır std paket dıye istese dırek giriş fıyatı yapabılır .üretimplanlaması başka giris fıyatı başka seyler firma istesin giriş fiyatını 170 binin bile altına ceker kimse karısamaz sen bunu nıye ucuz ıthal edıyorsun dıyemez

her neyse fırmanın tuketıcıye devlet tarafından yuklenen bedeli üretici olarak ısterse paylaşır ısterse paylasmaz. paylaşmasını beklemekde zaten biraz ütopık olur ama biraz elini taşın altına sokmayıda dusunmeli bence
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.