Şimdi Ara

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
24
Favori
58.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2020 volvo modellerınde ıc aydınlatma ambıansı mevcutmu ( cesıtlı renklerde)
  • arac bekleyenler hadın gecmiş olsun . yanlış anlamadıysam yuklu bır otv zammmı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eudo

arac bekleyenler hadın gecmiş olsun . yanlış anlamadıysam yuklu bır otv zammmı geldi
    417 bin sabit fiyatlı Ekim teslim XC40’lar 467 bin oldu.

XC60 ve XC90’lara girmiyorum bile, onlarda ÖTV %150 oldu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Ekim teslim hocam
    Burada opak siyah yaziyor
    Ama opak beyaz ve ici kehribar nappa doseme
    Benim sadakat indirimim biraz fazla 4. Volvo olucak fiyata bakmayin

Alıntıları Göster
    eger yanlış algılamadıysam

bu fıyat teklifine gore liste fıyaatı 827 den 902 ye cıktı

75 bın zamcık

bakalım volvo ne yapıcak ekimdede bırcok arac gırıs yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

417 bin sabit fiyatlı Ekim teslim XC40’lar 467 bin oldu.

XC60 ve XC90’lara girmiyorum bile, onlarda ÖTV %150 oldu sanırım.

Alıntıları Göster
    ben 130 otv den hesapladım

egerki 150 ise XC60 827 den 981 cıkıyor 150 bın tl zamcık

temmuzdan berı ekim teslim beklıyorduk

bu fıyatlarla artık işimiz zor muhtemelen bu zam oranı yansırsa VOLVO da sabıt fıyatı degıstırse 900 bıne 1 mılyona XC 60 almam

2 ay once 940 bıne xcc90 vermışlerdi renkten dolayı içime sınmemıstı bu kadar para arabaya baglanırmı demiştim

xc90 cıplak fıyatını bılmıyorum xc60 bu fıyat olursa xc90 muhtemelen 1400-1500 bandına cıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudo -- 30 Ağustos 2020; 3:47:6 >

• Ya bu devlet bizle .. sabit fiyat diye aldik otv mi odicez ekstradan dunya kadar . Sabit fiyatta olsa kesin oster volvoda ekstra para. Eylul teslim xc90 aliyodum gitti bi 200-250 daha inanilmaz bi ulkede yasiyoruz. Ne yapacagiz simdi ona gore hayatimizi sekillendirdik 3 aydir araba bekliyorum bu ay araba alacaktik %20-25 saha koydu. Secimler gelsin neyse. kafadan %40 daha fazla vergimi alicaklar inanilmaz dunya rekoru kirmisiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul_spear -- 30 Ağustos 2020; 9:32:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim araç temmuz sonu, ağustos ortası şeklindeydi. Şimdi eylüle sarktığı için mağduriyetimin mesulu bana mı ait oldu, anlamadım???

ABV senin devlet gibi…

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her zamma bahane olarak ta yerli üreticiyi desteklemek diyorlar ya,
    Biz (onlar kendilerini biliyor) bunları hakediyoruz

• beynemaz kullanıcısına yanıt
    Siz odeyin farki napalim diyecekler. birde su var yeniden fatura olustururken kur zamminida yansitir simdi bunlar... volvoyla mahkemelik olurum artik. Sabit fiyatin uzerine sadexe ekstra otv farkini oderim yoksa mahkeme yolu acik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul_spear -- 30 Ağustos 2020; 10:13:2 >
  • soul_spear S kullanıcısına yanıt
    Teklif formunun 5.maddesinde yazıyor yalnız. Mahkeme yolu zor gibi😬

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü

• quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

Siz odeyin farki napalim diyecekler. birde su var yeniden fatura olustururken kur zamminida yansitir simdi bunlar... volvoyla mahkemelik olurum artik. Sabit fiyatin uzerine sadexe ekstra otv farkini oderim yoksa mahkeme yolu acik
    Ötv nin yüzde 18 KDV de var hocam. Verginin vergisi

• 1,6 lt ve altı araçlara Total de satış fiyatı üstünden %12,5 zam geldi hocam
    Böyle hesap yapabilirsiniz (xc40 t3 için)

Tabi Volvo bize nasıl yansıtır onu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melankolik23 -- 30 Ağustos 2020; 10:41:11 >
  • liste fiyatı değişmezse yeni ötv+kdv li baz fiyatı 410 binden 460 bine çıkacak

• xetib X kullanıcısına yanıt
    469000 yapıyor hocam

• Herşey bu hafta içi belli olur st temsilcileri sizi arar yeni fiyatı söyler. Xc 40 580 620 arası olur. Yeni türkiye . Dolarlamı araba alıyorsun 😀😀😀

• Bekleyenlere geçmiş olsun, aracını yaklaşık 6 ay bekleyen biri olarak sizi anlıyorum. Ortalama tüm araç bekleyenler basit hesapla %15 ekleyebilirler, aracı sabitlemeniz bir şeyi değiştirmiyor ne yazık ki, şu an aracı ithal edilmemiş, faturası olmayan her araç için bugün itibarıyla geçerli bu oranlar. Millet olarak çoğunluğun ektiklerini hep birlikte biçiyoruz.

• Bekleyenler vazgecerse pesinatlari yaniyor mu acaba?

• Eudo E kullanıcısına yanıt
    Otv %130 degil 150 oldu

• cihanair kullanıcısına yanıt
    bu hukumetın yaptıkları artık cok can sıkmaya cok can yakmaya basladı ıyıce tozuttular

vatan mıllet sakarya edebıyatı din kısvesı altında halkı ıyıce afyonladılar

kuvvetler ayrılıgı ortadan kalkınca ıstedıgı gıbi at oynatıyorlar adalet hak hukuk esıtlık ınsanca yaşamak hayal oldu tek dedıklerı ben yaptım oldu

volvo ne yapabılır

arac gırıs fıyatlarını asagı cekebılır on satıs yaptıgı musterılerıne sabıtledıgı rakama denk gelecek sekılde partı partı zam yapar

arac opsıyonlarını 0 layarak paket halınde aracın gırıs fıyatına denk getırebılır

bunları yapar mı umut dunyası ışte. markasına deger katmak ısterse musterısını magdur etmek ıstemezse cözümü bu olur tıcari olarak kaybı olur ama ıtıbar olarak cok degerlenır

yapmazsada bır sey denecek bır durumda yok

artık top volvoda gelısmelere bakıcaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudo -- 30 Ağustos 2020; 13:38:58 >
  • sahıbınden sıtesınde 2020 xc60 sıfır yada dusuk km favorılıyordum amacım fıyat degısıklıklerını ızlemektı

825 olan arac 975 oldu 150 bın zam koymuş

bır cok ılan yayından kalkmıs guncellenmeyı beklıyorlar

bır kac tane arac kalmıs onlarda uyanmayanlar

su anda anlassan yarına vazgecerler
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.