Şimdi Ara

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
24
Favori
58.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben başka bir ihtiyaç İçin Finansbank tan 0,79 la aldım. 60bin sınırı var, miktarı daha fazla düşünmeyenler için iyi bir fırsat...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qwertasadad kullanıcısına yanıt
    Hocam isin icinde olmayinca bilgi sahibi olunmuyor. Kullanilan malzeme ozellikle cam filminde kaliite ve fiyat olarak degiskenlik gosteriyor. Bayide kalite yonunde sikinti olmaz diye bayide yaptirmak istiyordum. Volkwagenin olan bir arkadas ucuz olsun disarida cam filmi cektirdi. Bir yere su kacirmislar aracinda airbag isigi yaniyordu bayide duzelttirdi. Autoclub var mi bilmiyorum. Siz onerdiginiz icin arastiracagim. Zubiertt autoking gibi franchansingler mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasin Hapak Y kullanıcısına yanıt
    Bayinin kendisi yapmiyor ki
    İzmirde sonax ile anlasmislar onlar yapıyor
    Garantiyi veren sonax
    Tabi ki yerinde gormek oncesinde uygulanan araclari gozlemlemek gerekli
    Ben ugradigimda yapilan araclari gördüm beni tatmin etti
    Daha onceki araclarimda da benzer islemleri bilmesigim yerlwre bayi vasitasi ileyaptirmistim cam filminde hic sorun yasamadim. Benim icin cam filmi cok onemli. İzmir gibi sıcak iklimi olan yerlerde olmaz ise olmaz.
    Yaptirdiktan sonra size tecrubelerimi aktarırım

• Arkadaşlar %94 ötv muafiyetli alınan araçlarda kasko işlemi nasıl oluyor. Aracı kanun herkes kullanabilir diyor fakat kasko şirketleri yakın akrabalık sınırı koyuyor. Yakın zamanda kasko yaptırıp poliçe tazmini yapan oldu mu?

• Herkese iyi forumlar mayısta kapora verip fyon alabilen varmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetnil.16 -- 20 Haziran 2020; 14:20:33 >
  • gkanbur G kullanıcısına yanıt
    Ben kayınvalidem icin yaptirmistim. Kaskoyu onun adina yaptırdık. Ama kanunda kullanmaya yetkili kisileri de kapsiyor dedi sigortacım

• Benim araştırmalarında eğer aracı %90 üzeri raporlu birisi alıyorsa herkes kullanabilir fakat kasko şirketleri bunu kabul etmiyor. Hatta you tube a honda samsun kamer otomotiv ötv muafiyetli yazarsanız programda çok açık aracı akrabalık sınırı olmadan herkesin kullanabildiği fakat kaskonun sorun çıkarıldığı belirtilmiş. Kanuna göre kapsayacak kasko şirketi arayışım var

• Ama sonucta bu kadar yuksek ozuru olan birinin araci kullanmasi mumkun olmadigindan kanunen kullanmaya yetkili kisilerin de kapsamda olmasi gerekir diye düşünüyorum

Ben kaporayı hesaplarına gönderdim sonra gidip pazarlık yaptım :)

Trafik polisi dahil teyit ettim kanunen yetkisi olmayan da aracı kullanabiliyor fakat kasko kabul etmiyor maalesef

Volvo araç bekleyenler paylaşım bölümü

• Burada acikca birinci derece akrabalar olmasi halinde odeme yapilir deniyor

• Sadece otv indirimi ile ilgili sart mevcut

Hocam poliçe de ne yazdığı önemli. Mesela Allianz Sigorta da akrabalık gözetiyor. Bunu da iki şekilde açıklamış ya kan yoluyla ya da evlilik yoluyla diye...
    Kasko yapacağınız zaman firmalardan teklif alıp müşteri hizmetlerini arayıp sormak gerekiyor. Bazı firmalar kaza sırasında sorun çıkartıyorlar çünkü.

• Gonderdigim gorsel kayinvalideme ait kasko

• isdemircan57 İ kullanıcısına yanıt
    Birçok sigorta şirketi aynısını söylüyor fakat aracı kullanmada artık kanun kısıtlama koymuyor. Kasko ile kanun farklı işliyor maalesef. Acaba kısıtlama koymayan kasko şirketi var mı?

Mesela benim araç tertibatsız ve aracı alan kişi görme engelli ve doğal olarak H sınıfı ehliyeti yok. Aracı 3. Derece yakını olarak ben ve eşim kullanacak. Bizim dışımızda birisi kullanması durumunda kanunen sakınca yok fakat kasko sorun çıkarıyor

Ben de Denizliliyim siz kadar olmasa da yazin burasida yaniyor. Kapali garajim sayesinde bi nebze rahat ediyoruz. Ben bayi serviste kendisi yapiyor saniyordum. Oyleyse disarida gore gore yyaptirmak daha mantikli. Simdiden tectubeleriniz icin tesekkuerler

Rica ederim

Hayırlı olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.